сЛАдКОежКА• Изменено 20 января 2025
Дівчата, поговоріть зі мною... Куди переїздити з родиною?
Живу в Павлограді, дніпропетровської обл., фронт все ближче... Хоча думала, що все буде нормально, але з´їздивши вивозити собак, я зрозуміла, що дуже близько. Треба щось думати, вас багато з різних міст, може що підкажете.
Я(37 років), чоловік(39 років), донька 15. Маємо двох французів(одна з-під обстрілів, нікуди не віддам), кошку, папугу. Я директор магазина, чоловік шахтар з двома вищими освітами, не працює фізично, має гарний мозок. Тут квартири, машина, батьки(77/73,64/61 рік), є ще брат з родиною 52/жінка 50/син 17 років. Якщо їхать то разом. Брата родина проживе, пенсія, регрес.
А ось ми, тут треба порада. В яке місто нам їхать, щоб мали можливість оплачувати наймане житло і знайти роботу де шансів більше. В нас ринок нерухомості встав зараз. Ми вже свої квартири не зможемо продати. Є родичі в Вінниці, кличуть, але ж ми не будемо в приймах жити і людей стісняти. Та й з роботою там не дуже.
В якому хоч направленні дивитись? Яке місто, селище?
Вибачте за помилки і велике дякую за поради!
Этожзвяздаяегообожаю• 20 января 2025
У Винницькій області шукайте будинок, або квартиру. Або у хмельницькій.
Їдьте туди, де спокійніше.
Чому Ви досі не виїхали??
Їдьте туди, де спокійніше.
Чому Ви досі не виїхали??
сЛАдКОежКА
• 20 января 2025
Ответ дляПліснявілий сир
А куди ви собак вивозили?
Я пристроювала усіх собак в дуже гарні руки.
Ваша прЭлесть• 20 января 2025
Почніть з пошуку роботи. Я б навіть радила вже зараз шукати у всіх відносно безпечних областях, і там де зачепитеся з роботою, туди й переїжджати. Пошук та співбесіди можна проходити онлайн, так і пишіть, що плануєте переїзд.
Дай подивлюся• 20 января 2025
Кудись поближче до кордонів в Європою.Подалі від півдня, центра, півночі нашої країни.
Ваша прЭлесть• 20 января 2025
Ответ дляЖелезобетон
маленьке місто, щоб було недорого
В маленьких інша проблема - роботи фіг знайдеш нормальну.
сЛАдКОежКА
• 20 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
В Нововолинську відкривається шахта, там потрібні робітники.
Боже, ось ви мені долею послані, дякую!
Не виправдовуюсь• 20 января 2025
Автор можна делікатне питання, а що у чоловіка з бронею, відстрочка?
Борисфенка• 20 января 2025
Мої родичі ваші земляки, пару місяців тому купили хатку у Вінницькій області. Ще є моя порожня квартира і дача біля Києва, туди поїдуть, якщо що.
Железобетон• 20 января 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
чого? якщо обласний центр поруч, то нормально їздити
Мию вікна у мороз• 20 января 2025
Очень вам сочувствую. Даже больно представлять, как невыносимо оставлять любимый дом и не понимать куда ехать с близкими.
Вы-умница, что насколько возможно заранее готовитесь.
Посмотрите на риа недвижимость частные дома недалеко от Киева в аренду, чтобы всем вместе. Направление одесское- хотов, Чабаны, вита почтовая. Это практически Киев.
сЛАдКОежКА
• 20 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Їдьте туди, де спокійніше.
Чому Ви досі не виїхали??
Їдьте туди, де спокійніше.
Чому Ви досі не виїхали??
Бо ми тут працюємо. Тут ще можна жити, тут є житло. Поки все добре.
Меряю линейкой• 20 января 2025
Ответ дляБойова
В Днепр
Какой Днепр, я в Днепре живу, и тоже страшно становится
Агент Пинкертона• 20 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Боже, ось ви мені долею послані, дякую!
Шахта N10. Це така довгобудова, але зараз її готкють до початку роботи. Але дефіцит з працівниками.
Не виправдовуюсь• 20 января 2025
Ответ дляЖелезобетон
маленьке місто, щоб було недорого
Це оманливо. Ціни плюс мінус однакові.
А можливість працювати, дитині розвиватись в більших містах
Коплю на груди• 20 января 2025
Їдьте до родичів у Вінницю, і поки там живіть і шукайте житло у райцентрі або хату у пригороді. Вінниця зручне місто, там все є, зможете їздити при потребі.
сЛАдКОежКА
• 20 января 2025
Ответ дляБойова
В Днепр
Друзі з Дніпра ще більше паніку розводять
Железобетон• 20 января 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Це оманливо. Ціни плюс мінус однакові.
у мене квартира в маленькому місті, так для дітей там рай - спортивні школи, художня школа, музикалка, бібліотеки, центр вивчання англійської..
Бойова• 20 января 2025
Ответ дляМеряю линейкой
и я живу, спокойна как слон
Не виправдовуюсь• 20 января 2025
Автор відразу скажу що квартири дуже погано приймають з тваринами, може відсотків 5 дозволить котика. В приватному секторі з цим легше
Не виправдовуюсь• 20 января 2025
Ответ дляЖелезобетон
А робота є?
І наскільки ціни відрізнЯються від вашого обласного центру?
Ваша прЭлесть• 20 января 2025
Ответ дляЖелезобетон
Там, куди легко їздити на роботу, і ціни на оренду майже як в обласному центрі, вигоди ніякої.
сЛАдКОежКА
• 20 января 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
В чоловіка бронь і рак горла(2019 прооперований, вірізана зв´язка і складка, він шипить. Але на шахті той діагноз не фігурує, в шахту не спускається.
Железобетон• 20 января 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
А робота є?
работа є, від магазинів, кафе до заводів
Дивне створіння• 20 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
С каких пор в Нововолынску дефицит работников? Там свои без работы
Агент Пинкертона• 20 января 2025
Ответ дляДивне створіння
На тій шахті дійсно дефіцит. Для шахтарів навіть кімнати підготували, але шахтарів бракує.
Губной рояль• 20 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Варіант виїзду за кордон не розглядаєте?