Мию чакри щоденно• 20 января в 19:42

Свёкры обещали подарок, но так и не купили. Как бы вы отнеслись?

Первый внук, при этом очень желанный, потому что больше внуков не от кого ждать (в семье 2 сына, один-инвалид, детей иметь не может, второй - мой муж). Свекровь все уши прожужжала во время беременности, что они говорят подарки и деньги подарят. При этом называла конкретные суммы и конкретные вещи, которые они планировали подарить. Мы общались по телефону, они живут в другом городе. Не скажу, что мы сильно на них рассчитывали, но все равно - раз они пообещали, то мы в голове уже распланировали, что можно купить. Проходит один месяц за другим, наступает день х, потом мы приезжаем домой и что? И ничего. Свекровь как будто и забыла за все свои обещания. Мало того, звонит и спрашивает, как дела, как ни в чем не бывало. Внуку уже полгода, но все равно как-то обидно. Как бы вы поступили? Вы бы ей напоминали о подарке или нет? Не понимаю, зачем было обещать. К слову, свекры не бедные люди, за время беременности купили еще одну квартиру под сдачу в аренду и все уши прожужжали, как делали в ней ремонт.
So_so• 20 января в 19:42
Так только ж коляска была?
Цветов Мне срочно• 20 января в 19:43
Если бы вы не рассчитывали, то вы бы и не распланировали, что купить.
Ирина_Б_• 20 января в 19:43
напомнила б конечно.
Колдунья-вещунья• 20 января в 19:44
Це люди у яких слова з ділом розходяться. Піздоболи. Вони не зміняться.
І те що онук єдиний не означає, що він їм дуже потрібен.
автор Мию чакри щоденно • 20 января в 19:44
Ответ дляSo_so
Так только ж коляска была?
Яка коляска?
Света С Приветом• 20 января в 19:44
Ребенок на папу не похож?))
Не напоминала бы, мне пофиг, мы ребенка рожали для себя и не рассчитывали на подарки. Но не забыла бы.
автор Мию чакри щоденно • 20 января в 19:45
Ответ дляКолдунья-вещунья
Напевно, що ви праві
Баба_Воля• 20 января в 19:46
Не напоминала бы, но дождалась подобного обещания и подколола по полной
Разгуляшка• 20 января в 19:46
Так можете они счет в банкет открыли или квартиру на внучка переписали))) а вообще тролотема
So_so• 20 января в 19:47
Ответ дляМию чакри щоденно
Яка коляска?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3666648
автор Мию чакри щоденно • 20 января в 19:47
Ответ дляSo_so
Це не моя тема
Вільний митець• 20 января в 19:48
бессовестные балаболы
а на внука уже приезжали смотреть?
Колдунья-вещунья• 20 января в 19:49
Ответ дляМию чакри щоденно
Напевно, що ви праві
Знаю про що кажу. У мене такі баба з дідом були - наобіцяють та переігрують потім. Але я просто онучка була він просто сина. У них був любимій старший син і його дітки, з якими вони так не поступали.
З нас все тягнули гроші, обіцяли спадщину момєму батьку. Так і казали - синок все твоє!!! І шо? Як думаєте він щось отримав? Знов переграли.
Робіть висновки правильні, автор. Такі вчинки багато про що говорять.
А що таке?• 20 января в 19:49
Ответ дляМию чакри щоденно
Це не моя тема
А что хоть обещали? Может, купили квартиру внуку, а потом подумали и передумали дарить?
жижифреймут• 20 января в 19:50
Моя свекруха така сама. Наобіцяє золоті гори - і одразу амнезія.
Якось моя мама сходила з дочкою(їй 10 років) в ТЦ і купила їй куртку. То свекруха як почула, що то мама купила сказала :’ Нда, таке шось бабуся тобі викупила. Але нічого, я куплю кращу!’ Після цих слів дочка навідріз відмовилась одягати ту куртку, а свекруха, звичайно ж, так нічого їй і не купила. Хоч я й нагадувала. Мусили їхати і купувати іншу.
Хоч перша куртка була стильна і дочка її сама обирала, мама лише оплатила покупку. І така історія була і з велосипедом, і з телефоном, і т.д. Язиком вже все купила, а на ділі 0.
Кукарачка• 20 января в 19:51
Була обіцянка на перший зуб подарувати онуку срібну ложечку. Нібито це бабуся має подарувати.
Вже у онука й постійні зубчики прорізалися.
Я не нагадувала.
Свекруха вже покійна, її не стало, коли онукові було 13 років.
В принципі, бабусею вона була непоганою.
Фісташкова кава• 20 января в 19:52
Та свекруха подивилась на онука і вирішила, що то ви нагуляли
Карамбулкул• 20 января в 19:53
Ну пообещали и раздумали. И вы забудьте. Может обстоятельства поменялись
автор Мию чакри щоденно • 20 января в 19:53
Ответ дляА що таке?
Обіцяли гроші та з подарунків - що одяг, рушнички, іграшки подарують.
Все і одразу• 20 января в 19:53
Ответ дляМию чакри щоденно
Це не моя тема
Нуну...
100%• 20 января в 19:54
Ответ дляБаба_Воля
От тільки хотіла написати. Прямо б не говорила. Але при нагоді і коли це було б в тему , добряче б підколола
Пустощі-веселощі• 20 января в 19:54
Ответ дляжижифреймут
І як ваша мама відреагувала на це? Що купила онуці куртку( може економила , бо ціни зараз скажені), яку сама дитина і обрала.А після слів другої бабці, відмовилася куртку носити? Вашій мамі думаєте приємно?
Моя б донька летіла б и перекидалася в цей куртці і дулю нову б отримала.
Чому ви так принижуєте заслуги рідної матері
автор Мию чакри щоденно • 20 января в 19:54
Ответ дляжижифреймут
Напевно таке часто буває. Моя мама ніколи нічого не обіцяє, але завжди робить більше, ніж я очікую від неї.
Все і одразу• 20 января в 19:54
Ответ дляМию чакри щоденно
Все.... родіть дитину назад нехай знають як обманювати тролів...
А що таке?• 20 января в 19:55
Ответ дляМию чакри щоденно
А муж что говорит по этому поводу?
Рогнеда Карповна• 20 января в 19:55
Ответ дляМию чакри щоденно
Мало ли что кто обещал... Передумали они. Имеют право
жижифреймут• 20 января в 19:55
Ответ дляКолдунья-вещунья
У нас аналогічно. Лише улюблений молодший син, а я дружина старшого.
Свекри навіть не прийшли на хрестини до нашої дочки, бо в той самий день у свекрушиної подруги виходила заміж дочка. То свекруха за 2 дні до хрестин вимагала їх перенести на тиждень ( а в нас вже була домовленість і з церквою, і з рестораном). Зате на хрестини онука від улюбленого сина вони накупляли купу подарунків і всяко допомагали з приготуваннями.
А що таке?• 20 января в 19:57
Похоже, уже и свекруха автора в теме появилась 🤣
жижифреймут• 20 января в 19:57
Ответ дляПустощі-веселощі
Мама не знає про цю ситуацію, бо живе в іншому місті. Тоді вона в нас гостювала кілька днів. З дочкою я суворо поговорила, як і з свекрухою. Але старання останньої дали свої плоди.
Колдунья-вещунья• 20 января в 19:58
Ответ дляжижифреймут
А ще додам - мій батько молодший син. І на всіх сімейних зустрічах баба як сімейну історію розповідала, що як була вагітна хотіла зробити аборт, але все ж вирішила народити.