Стрекоза любви• 20 января 2025

Як думаєте, Олександра Ніколаєнко не очікувала, що чоловік буде довгожителем?

Правда, я не вірю в щире кохання молодої, успішної, красивої жінки до чоловіка похилого віку. Хоча вони вже майже 20 років разом. Зараз йому наче близько 90. Цікаво, чи вважала вона, що коли у його 70+ виходила за нього заміж цей шлюб протримається так довго?
Кудрі кручу сама• 21 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Про фарбу ви круто підмітили. Дійсно виглядає, як один в той самий тон🤣
Краска рябина...с Украины передают
Потішаюся• 21 января 2025
Ответ дляМорковна
Не думаю, что они спят вместе. Девка- молодец. Пару лет и будет сама себе хозяйка.
Не завидуйте ей, она платит высокую цену за богатую жизнь.
Ото і вона 20 років тому так думала
ЭмчЭндЭм• 21 января 2025
Ну й молодець. А що, краще коли виходиш заміж по великому коханню, потім мужик п´є, б´є, по бабам бігає, грошей не дає, результат - розлучення, поділ майна, знову скандали за вилки-ложки і т.д.
Комиссия50%• 21 января 2025
Глядя на все это, я всегда думаю это ж насколько нужно любить деньги...
Гидроусилитель руля• 21 января 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
ну, ось такі, як Ви її обгаджують.
Ви свічку тримали? Багато знаєте про її життя?

А вона живе життям, яке обрала.
Так она с юности с дедами, студенткой с Киваловым мутила
Комиссия50%• 21 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
То, что вы описываете другая крайность. Не у всех мужья пьют и бьют своих жен.
автор Стрекоза любви • 21 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Краще коли виходиш заміж за багатого і молодого-гарного😍
Will_Be...• 21 января 2025
Обожаю наших советчиц - сидя на диване, где-нибудь на окраине Киева, умудряются обосрать даму, которая богаче и успешнее всех их вместе взятых. Им же, с пропуканного дивана виднее, как лучше и правильней.
Бася-Мася• 21 января 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Дід дав добро на підпільного молодого жеребця, аби відкрито не палилась
Да, ладно, максимум вот это - https://amurchik.ua/ua/product/vibrator-bunt-anal-...
Триндю-бриндю• 21 января 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ей то что? С сексом он явно к ней не лезет. Живет в свое удовольствие.
Вы что-то недооцениваете досуг миллиардеров. Они так сказать каждую минуту живут незря. Я к тому, что старую бурульку Саша смокчет регулярно, вместо чупа-чупча
любименькая• 21 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Вона не публічна особа, інсти немає. Пишуть, що на публіці останній раз вона зʼявлялась у 2018 році. Ось це зараз перший вихід за доволі довгий період.
Ну як це 7 років на публіці не показуватися.Вона ж з дітьми кудись ходила, на відпочинок їздила, на батьківські збори, в театри тощо.От дійсно погуглила, жодної свіжої фотки за останні 5- ть років
Тану на сонці• 21 января 2025
Ей не надо счас идти на работу.Какой кайф.
Вероятненько• 21 января 2025
Ответ длялюбименькая
ну а кому она там в Америке интересна, она интересна только нашим соотечественникам. В Америке таких как ее муж и как она полно, никто за ними пристально не следит в кустах с камерами.
Белочкой зови• 21 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ну ось ще одна модель. Анна-Ніколь Сміт. Теж вибрала фінстабільність. Тільки більш виважено підійшла до вирішення питання. Чоловік теж мільйонер. А вона образ Американської дівчини мрії.
Только он Анне Николь ничего не оставил после смерти
автор Стрекоза любви • 21 января 2025
Ответ дляБелочкой зови
Зато не долго страдала
Белочкой зови• 21 января 2025
Для меня подобные браки непонятны- неужели Александра настолько плоха, что не смогла найти себе ровесника и прожить с ним полноценную жизнь, что только старпера смогла охомутать?
Біле пальто• 21 января 2025
І вся її молодість пройде поруч з ним...
Девальвация• 21 января 2025
Ответ дляУжеВотДа
та не факт... пам’ятаю, десь писали, що дід там так прописав шлюбний контракт, що піде вона гола, боса, у віночку
у них же двое детей, дети не остануться без наследства, а там и матери пару миллионов перепадёт
Гуру троллинга• 21 января 2025
Ответ дляТану на сонці
Ну вы же не знаете, чем она сейчас занимается. Может лучше на работу.
Девальвация• 21 января 2025
Ответ дляНе служанка
То дітям хоч по пару мільйонів виділить, а мамка на дитячі буде жити
и не будет писать на советчице ’кому ещё не пришли деЦЦкие?’
Девальвация• 21 января 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Кейт Миддлтон замужем за ровесником и выглядит старше своего возраста и старше той же Александры Николаенко.
Но здесь многие доказывали, что Кейт выглядит на свой возраст нормально и даже хорошо. Двойные стандарты - они такие :)
Александра больна онкологией? Вы уверены?
Ksusci• 21 января 2025
Якщо їй 43 роки, то виглядає вона на свій вік. Нічого страшного не бачу.
Вона до шлюбу з ним мала можливість наспатися з молодими чоловіками. Я б так не змогла. Але кожна вибирає своє-вона вибрала не спати зі спонсорами за гроші, не йти працювати на ставку. Вона вибрала стати дружиною огого якого впливового чоловіка і забезпечити себе, своїх дітей , онуків, правнуків і далі. Якби за не ю стояли черги з молодих мільйонерів, то напевно вибрала когось. А молоді зазвичай пограються і заводять іншу модельку. Вона має все, що нам всім тут навіть не снилося. Війна-не війна, криза-не криза, все порішає чоловік. Молодець, Саша, використала свій шанс по повній.
Ksusci• 21 января 2025
Знайшла кадри з інавгурації, то вона там зі своім чоловіком досить у гарному настро, шуткують, сміються. Чоловік видно з перчиком, бо очі не як у звичайного діда, а як у молодої людини. Саша дуже гарна.
ЧупакабраЗеБест• 21 января 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
До чого тут вірите Ви чи ні?

Вийшла заміж за одного з найбагатших чоловіків світу. Товаришує з Меланією Тпамп і нормально себе почуває вона і її діти.

Чи їй треба було вийти за якогось незрозумілого Славіка з сусіднього під’їзду, який їй, можливо, потім зраджував би... зате по коханню?

За статистикою самі крепкі шлюби ті, що по розрахунку.
ога, еще и хламидии лечить, и искать скидки по атб и новусу, а с утра перед работой одного ребенка в зубах на санках в садик, и другого - в школу. и счастилвая на троллейбуйсе поехала получать втык от климаксной начальницы
Локшина на вухах• 21 января 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Ви розумієте, якою треба бути, щоб потоваришувати з Трампом, бути бути близькою подругою його дружини і вийти заміж за мільярдера?
Явно не не стоячими молодими х...ми має бути голова забита.
А скільки перших красунь світу просто спилися, знаркоманилися або елементарно нічого не досягли? Скільки звичайних людей просто бездумно втратили шанси, яке життя їм давало?
У неї соціальний IQ на дуже високому рівні і вона знає, чого хоче. Ну і любить шикарне життя більше, ніж короткострокові емоції.
Ничего раньше о них не знала. Ну на этом фото выглядят очень органично! Не видно огромной разницы в возрасте. Нормальная пара. А те кто ее жалеют, просто завидуют)) вообще как по мне их пара = т рамп с меланкой 2.0
ХаДиДиШь• 21 января 2025
Ответ дляДевальвация
Заболела онкологией Кейт не так давно.
А старше выглядеть начала намного раньше. Выглядеть старше своего возраста, и выглядеть болезненно - это разные вещи.
Барбітта• 21 января 2025
я думала вона дружина комарова
а так все що тут написали, навіть смішно, ті що її шкодують.
Локшина на вухах• 21 января 2025
Ответ дляНаивная Хо
Карли Клосс красотка, состояние мужа 3.8 млрд
Кто это люди? И что нам до их состояний?
Девальвация• 21 января 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Заболела онкологией Кейт не так давно.
до болезни она прекрасно выглядела
а Александра на этом фото явно старше своих 43 выглядит
А я с Рио-де-Житомира!• 21 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Насправді, цей її дід Раффін дуже хитрий. Обрав собі справді витончену красуню, доволі ерудовану леді. Тобто смак в нього 100% є. Зовнішність, посмішка… Природня краса.
На вкус и цвет.
Мне она никогда не нравилась. Далекопосаженные глаза...
Ну, и то, что для нее деньги не пахнут, отлично характеризует ее моральные качества.