Ананомчикус• 20 января 2025
Що у вас на вечерю?
В мене риба та пюрешка ,не розумію як люди їдять її цілою зі всім тим не чистять
Мрію про космос• 21 января 2025
Ответ дляНе служанка
Ничего, я без ужина.
Девочки, сколько вы весите что вечером/ на ночь точите столько еды?
Если будете ужины пропускать, тоже будете много весить. Срыв неизбежен. Наедите все обратно, если не больше.
Звожу з розуму• 21 января 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ідея? Ви коли спробуєте, вже на 100 г навіть не глянете. Він моя любов, на вагу, як цеглина
Я її з листопада їм, ще не доїла.
Ананомчикус
• 21 января 2025
Ответ дляНе служанка
Ничего, я без ужина.
Стільки це скільки?
На фото мало їжі.
Ананомчикус
• 21 января 2025
Ответ дляКусачая Я
Тісто - масло вершкове півпачки, сметана- 3 ст. л, борошно - щоб замісити м´яке тісто. Розкачую прямо на пергаменті, потім вкладаю у форму.
Начинка - шматочки червоної риби, приварене трошки броколі ( зовсім трохи, щоб не було потім кашею), свіжий зелений горошок ( заморожений теж трошки відварила). Все викласти на тісто, посолити, спеції. Залити сумішшю яйця 3 шт і сметани 3-4 ст.л. Зверху затерти сиром. Випікаємо, балдіємо.
Скільки ви замішуєте таке тісто?
Ананомчикус
• 21 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Я 157, 52 кг, формы есть. Худой быть не хочу. Нормальная. Люблю есть вечером
Які форми при такій вазі?
Ананомчикус
• 21 января 2025
Ответ дляНе служанка
Я мало верю что после 35 лет наворачивая тесто на ночь тут сидят 50-60 кг. Стройняшки с плоскими животами.
Брешуть ,як тільки тема про їжу так всі відразу +30-40-50 по віку важуть 50
Хоча при певному рості це дистрофія, якщо людина звісно не карлик
Кусачая Я• 21 января 2025
Ответ дляАнаномчикус
Скільки ви замішуєте таке тісто?
Зібралося все до купи і все, довго не товчу. Є час - кладу в холодильник на півгодини, немає часу - одразу випікаю