ЯспАкойнаЯ• 21 января в 01:00

Опамʼятайте мене( про таро. Мені вже 3 тарологи сказали, що я буду розлучатись

Аж 3 різні таролог… І стосунки ще більше погіршились в сімʼї. Я не знаю вже що думати і робити. Кажуть буде однозначно розлучення і нічого змінити вже неможливо. Боже…
Я в шоці з того всього , дівчата аж спати не можу(((
Алина-1240• 21 января в 01:12
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Кажуть що порчі немає. Але що розлучення буде 100%.
Автор..вами манипулируют просто..а вы себя к психозу доводите..опомнитесь,пока до дурочки не дошло..и перестаньте лазить по знахаркам,попам и прочим..умом тронетесь
Леся Українка• 21 января в 01:13
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Мені так само сказали всі різні… шо буде розлучення і в мене інший шлюб… а я тут сходжу з розуму
Яспокійно відреагувала. Думала, все буває. Так і жила, іноді згадувала ті передбачення. 2 особи так казали. Але Слава Богу, у нас все добре, ми гарно прожили і ще живемо, онуки, правнуки. Радіємо життю.
То ж раджу, жити сьогодні. Життя покаже.
Жалкую, що цікаво було ходити до гадалок. Спеціально все робила, щоб не збулось. Був трохи страх, але пішла з думкою, що я їх не слухатиму, й не робитиму, як вони наказали.
Був коханець, але потім все минуло, те захоплення. Чоловіка ще більше цінувати стала, бо мій він найкращий, зі своїми недоліками, звісно. А в кого їх немає?
Цінуйте те що маєте, дівчата. Не втрачайте.
Якщо воно стояще.
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:13
Ответ дляАлина-1240
В мене вже і так псоріаз не проходить , а я ще дебілка до тарологів звертаюсь :) супер ні.
Я погнала• 21 января в 01:13
Можно спросить Вас? А Вам в какие моменты тарологи это все говорили? Когда Вы спрашивали?
Куратор дебошей• 21 января в 01:13
як можна взагалі вірити в те((((((((((((((((((((((((
збір грошей і лохов
Алина-1240• 21 января в 01:14
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Живите лишь своим умом
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:14
Ответ дляЯ погнала
Що ви маєте на увазі в які моменти?
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:14
Ответ дляЛеся Українка
Якщо воно стояще.
Дякую вам за вашу відповідь! А що ви робили для того, щоб все сталось навпаки?
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:15
Ответ дляАлина-1240
Живите лишь своим умом
Не варто вірити картам? В нас і так все по швах , а тут ще вони додали цього всього((
Хоча я не казала їм як воно і шо воно
Я погнала• 21 января в 01:16
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Що ви маєте на увазі в які моменти?
Мне тарологи примерно одно и тоже говорили на протяжении 10 лет. У меня менялись ситуации в жизни, мужчины, но рисунок примерно один и тот же - семья после 30 лет и расставание. То есть, я не шла с вопросом когда выйду замуж, я вообще с другим вопросом шла. Когда Вам говорили о разрыве? Вы прямо спрашивали об этом ’будет ли разрыв’?
Без QR коду• 21 января в 01:18
Пусть муж сходит . Что ему скажут
Леся Українка• 21 января в 01:18
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Намагалась собі довести, що вони нічого не можуть знати про моє життя. Мене не влаштувало, те що вони сказали.
І насправді все склалось інакше.
Живемо з чоловіком, восени золоте весілля з родиною святкували.
Єдине , що збулось, це обидві казали, що матиму сина та 2 доньки. Так і є. Вгадали.
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:19
Ответ дляБез QR коду
Пусть муж сходит . Что ему скажут
Я йому сказала що мені казали, він сказав так мабуть і буде…
Я не знаю навіть якщо чесно що думати я вже з тим усім сиджу вся на нервах вся чухаюсь
Я погнала• 21 января в 01:19
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вы еще и мужу о таком рассказываете? Зачем?
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:20
Ответ дляЛеся Українка
І насправді все склалось інакше.
Ви молодець. Можливо таро просто про те що ми внушаємо самі собі? Бо мені тепер ці слова не вилазять з голови…
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:20
Ответ дляЯ погнала
Бо він бачив я сама не своя в просто запитав і я як людина чесна ай давай і вивалила все
Алина-1240• 21 января в 01:20
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Хоча я не казала їм як воно і шо воно
Автор,вернитесь в реальность.трешит по швам-сходите разведитесь и не занимайтесь чушью.мужиков в мире полно,и если с одним не лепиться не значит,что вы не найдете другого.а так доведете себя до дурдома,и никому не будете нужной
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:21
Найгірше те що я тепер справді чекаю розлучення , в душі якийсь ураган , одні емоції і то негативні
Переживаю і чомусь думаю що 100% ми розійдемось
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:22
Ответ дляАлина-1240
Я люблю тільки його. От і все
І мені шкода руйнувати сімʼю , але думаю що мабуть розлученню бути
Чомусь взяла собі слова цих тарологинь дуже до голови((
Эт вернячОк• 21 января в 01:22
вот вам медитация
повторять 21 день

не благодарите
Поторописька• 21 января в 01:23
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я просто не знаю вірити їм чи ні…
Чесно… аж 3 різні людини сказали одне й те саме(((
Сказали , значит все. паспорт в зубы и шуруйте подавать на развод

зачем дуракам семья?
Алина-1240• 21 января в 01:23
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я люблю тільки його. От і все
Автор,дело не в тарологинях.если у вас не складывается этот брак,значит просто не ваше.возьмите себя в руки
Леся Українка• 21 января в 01:24
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Потрібно написати записочку, як хочете жити. З ким хочете жити. Попросіть, щоб думки ці вас залишили.
І в лісі або парку під дубом прикопати.
Потрібно знайти дуб могутній.
І все буде так, як ми бажаєте.
Все збудеться.
Я погнала• 21 января в 01:24
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Таро могут предупредить, но когда человек эмоционально не вовлечен. У меня такое было - если я сильно чего-то боялась или хотела, Таро как чувствуют это и гадалка транслирует это. Я не имею в виду, что гадалка говорит то, что Вы хотите слышать, но самое правдоподобное, что говорили Таро, это встречи или события о которых я и не спрашивала. То есть оно само выпадало. Я не циклилась на таком. Скорее всего, Вы боитесь расставания и поэтому именно это Вам и выпадает. Вы боитесь или опасаетесь этого. Успокойтесь и отвлеките себя. Пускай все идет своим чередом. Что Вы 100% можете сделать, так это относится к мужу уважительно и не копаться в старых обидах. Успокойтесь.
Эт вернячОк• 21 января в 01:24
Ответ дляАлина-1240
та то у автора магическое мышление
автор ЯспАкойнаЯ • 21 января в 01:25
Ответ дляЯ погнала
Дякую Вам… і зараз ще я більше його «пилю» за все
Без QR коду• 21 января в 01:26
Я когда-то в подростковом возрасте помогла бабульке на улице , она в ответ в благодарность прогадала мне на руке,хоть я и говорила , что не надо . Многое сбылось ... Сказала ещё , что жизнь короткой будет у меня, где-то. 35 лет ..
Сейчас мне 30 , не забиваю этим себе голову
Поторописька• 21 января в 01:26
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я плачу, бо не хотіла розлучатись.
Але сказали що цьому не минути, ми будемо розлучатись. А стосунки в сімʼї і направду все гірше і гірше
Ок, если плачете, пожалею и отвечу.
Никогда ведающий человек не скажет про развод.
Он увидит сложности в семье, причины, подскажет как исправить!
Но развод карты не показывают!! Усвойте вы это! И не ходите по шарлатанам!
Карты могут показать только отход по смерти.
Развод - это вариация. И если вы херней будете продолжать страдать, а не работать над ситуацией, то правильно если муж вас бросит!
Я погнала• 21 января в 01:26
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А что-то хорошее видите в нем? Попробуйте от обратного. Очень большой риск что Вы сами отношения и прикончите.
Алина-1240• 21 января в 01:26
Ответ дляЭт вернячОк
та то у автора магическое мышление
Нет.человек осознает сам ,что семье крышечка,и начинает сходить с ума и бегать по шарлатанам.а тем пофиг,что она с психозом загремит