Примарочка• 21 января 2025

Арешт коштів із за штрафів ПДР

Допоможіть будь ласка порадою!Виконавча служба арештувала кошти на рахунку із за несплачених штрафів про які я нічого не знала, камера просто фоткала машину на трасі, на якої я перевищила 50 км на год.Таких штрафів назбиралась ціла купа і мене навіть ніде не повідомив ніхто одраз арештували рахунок.Як мені діяти?Сплачувати ті,які я знайшла на держ сайті чи чекати повідомлення від виконавчої служби?
Перша на селі• 21 января 2025
Ничего не делать, платить
автор Примарочка • 21 января 2025
Ответ дляПерша на селі
Ничего не делать, платить
А какие суммы платить?Там написано штраф 380, к оплате 170 Что конкретно платить?
Задолбулька• 21 января 2025
Взагалі штрафи приходять в дію або у ваш банкінг. Дивно, що ви пропустили
Швабристка• 21 января 2025
Незнання закону не звільняє від відповідальності.
Тим паче зараз є маса ресурсів, які сповіщають про те, що у вас з´явилися штрафи.
Чи у вас в смартфоні даже Дії немає?
автор Примарочка • 21 января 2025
Ответ дляШвабристка
Чи у вас в смартфоні даже Дії немає?
Э дія, але я не користуюсь дією, я думала що про таке сповіщають поштою
автор Примарочка • 21 января 2025
Ответ дляЗадолбулька
А де в банкінг приходить?В повідомленнях?
автор Примарочка • 21 января 2025
Ответ дляШвабристка
Чи у вас в смартфоні даже Дії немає?
Я згодна, але яку саме суму платити там вказано 10 шт по 170, 680 -5 шт і нічого не зрозуміло
Ушла и Пришла• 21 января 2025
Як може назбиратись аж ціла купа? Ви що ПДР не знаєте?
Ушла и Пришла• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
Ага, персонально кур´єром, блін.
автор Примарочка • 21 января 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Знаю, але я перевищила в середньому на 2-3 км я ж не можу постійно слідкувати щоб було рівно 70 або рівно 50
Швабристка• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
Щось ви не домовляєте......
50% знижка на штраф надається якщо ви готовий погасити штраф в перші два тижні.
Якщо у вас дійшло до арешту рахунків, то ще і пеня буде за невчасну сплату штрафів. І за один штраф ніхто б рахунки не блокував.
автор Примарочка • 21 января 2025
Ответ дляШвабристка
Щось ви не домовляєте......
Так я і кажу що в мене багато штрафів, але я не знаю як їх сплачувати
Безпринципова• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
10*170=1700,680*5=3400. ну и Вы в курсе ,что даже если платишь вовремя все равно есть лимит на правонарушение) не знаю как у Вас у меня навигатор предупреждает о камере и о превышении. В дие можно оплатить сразу перейдя в банкинг Ваш
Безпринципова• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
Вы из какого города? Просто , чтоб понимать в опасности моя семья или нет ?
Ушла и Пришла• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
А ПДР не для вас? Чи ви якась особлива? Ви що не розумієте, що це безпека, не тільки ваша, а й інших учасників дор.руху. честно, я б у вас взагалі права забрала
Швабристка• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
Так, приходять і електронною поштою (якщо вона вказана в вашій реєстраційній картці), і Укрпоштою приходять листи.
І ваш банк вам повинен був прислати сповіщення що рахунок заблоковано на підставі листа виконавчої служби.
Перша на селі• 21 января 2025
Ставте дию
Старанно иметь машину, но не иметь дию
Безпринципова• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
Так Вам в банке ,что написали? Может ваше дело уже исполнителю передали
Безпринципова• 21 января 2025
Ответ дляПерша на селі
Ставте дию
Старанно иметь машину, но не иметь дию
Там просто к машине и дие нет 3 так сказать ингредиента )
Швабристка• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
В Україні штрафують якщо перевищення +20 км.
Тоб то, ви перевищували мінімум на 20 з гаком км/год.
Пожарник• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
По трасі обмеження 50 км/год лише в населених пунктах, які мають білі таблички. А то ви так пишете ’їхала по трасі’ і т.д.
Стриптизерка• 21 января 2025
Ответ дляЗадолбулька
Дии нет, в банкинг ничего не приходит
автор Примарочка • 21 января 2025
Ответ дляБезпринципова
Спасибо большое, там есть свежие штрафы, а есть старые которые уже передали в виконавчу службу- все оплачивать?
Швабристка• 21 января 2025
Ответ дляБезпринципова
Автор Дією не користується. Про існування Навігаторів мабуть взагалі не знає.
Стриптизерка• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
А с чего вы взяли, что арестованы счета?
Ушла и Пришла• 21 января 2025
Ответ дляШвабристка
Вона і ПДР не знає, а ви про дію та навігатор і ці люди їздять поруч, капець
Стриптизерка• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
Свежие оплатить побыстрее. Те, что передали , наверное, теперь только через исполнительную
Безпринципова• 21 января 2025
Ответ дляПримарочка
Не те , что свежие можете не оплачивать. Ждите пока в выконавчу передадут.Я Вам написала у Вас должны быть данные исполнительной, звоните туда , там же ещё пеня будет ) ну и в дие все должно отображаться . Автор ,а Вы дорого права покупали? Или Вам вместе с машиной подарили ?
Швабристка• 21 января 2025
Ответ дляСтриптизерка
Дии нет, в банкинг ничего не приходит
В дії все є.
Розділ ’Сервіс’ - ’Водієві’ - Штрафи ПДР
автор Примарочка • 21 января 2025
Ответ дляСтриптизерка
Спасибо большое🙏