Впораюсь зі всим• 21 января в 21:00

Аспірин кардіомагніл призначення при багатоплідній вагітність, аналізи в нормі

Доброго вечора , призначив лікар кардіомагніл з другого триместру по 35 тиждень
Багатоплідна вагітність, аналіз крові в нормі
В інструкції прочитала що вагітним жінкам не дозволена , а також що в деяких випадках починається кровотеча тепер боюсь пити
Лікар аргументував щоб потрібно пити аби тромб не обірвався
Чи була в когось подібна ситуація? Чи було потім все добре з вагітністю та пологами ?
Покращена• 21 января в 21:01
Мне назначали, беременность двойней была. Пила сколько было положено
Незламна• 21 января в 21:15
Назначают всем после 35, либо по показаниям, как в вашем случае.
Я пью магникор.
Не хотите тромбоза пупочной вены - пейте.
Все пьют.
Я не в теме• 21 января в 21:15
Эти препараты разжижают кровь,если у вас порядок с тромбоцитами,не бойтесь,слушайте врача
Екатерина27• 21 января в 21:36
Родила двоих детей и ни разу мне не прописывали ни аспирин, ни кардиомагнил.
Вчера беременная знакомая ( у нее 20-25 недель, где-то в этом промежутке) сказала, что сейчас всем назначают как профилактику преэклампсии.
Может я конечно тупая, но не могу понять как кровиразжижающее может помочь на допустить преэклампсию, которая может перейти в эклампсию, отслойку плаценты и ты просто истечешь кровью…
Бентливуман• 21 января в 21:41
Ответ дляЕкатерина27
Я пила Кардиомагнил 150 все в порядке. Только у меня один ребенок, это безопасный препарат
Покращена• 21 января в 21:46
Ответ дляЕкатерина27
До беременности двойней у меня была отслойка плаценты на большом сроке, 38 недель, ребенок погиб внутриутробно, аспирин в ту беременность не принимала, после у меня обнаружили тромбофилию
Перловая Кашка• 21 января в 22:04
Стандартна практика + це єдина існуюча профілактика прееклампсії. Не варто нехтувати, не співмірно із ризиками.
Перловая Кашка• 21 января в 22:08
Ответ дляЕкатерина27
Не всім, а згідно скринінгу. Плацента проростає, а прееклампсія формується через дефект в данному процесі, що призводить до ряду наслідків і тиск та набряки - це лише на поверхні, тому не бачите зв`язку. Лікування немає. Аспірин та кальцій - єдині доказані методи, що значно зменшують наявні ризики.
Перловая Кашка• 21 января в 22:13
Досить часто вагітні чомусь нехтують саме аспірином.., а коли це вилазить боком - підхід кардинально інший. І це добре, якщо ще є час.
Доза 150 абсолютно безпечна і приймається до 35-36 тижня максимум. але повторюсь - не всім підряд, тільки за певними показаннями.
Пополняю_Карму• 21 января в 23:25
Мені призначили аспірин кардіо з самого початку вагітності, бо були викидні
Я приймаю згідно призначення лікаря і все добре
Мишка-шалунишка• 22 января в 00:37
У препарата дуже чіткі показання для прийому, коли користь переважає потенційну шкоду. І серед тих показань якраз є ваш випадок. І мій був, я теж пила, і майже всі знайомі пили за рідким виключенням.
Бабуся Бетман• 22 января в 08:04
Ответ дляПокращена
А какую тромбофилию потом у вас обнаружили? F2 или F5?

Следующую беременность вы были на клексане?
Дякую_аж_підскакую• 22 января в 10:07
https://t.me/+qdG8JbaC3ToxNzYy підпишіться на цю групу в телеграм, там є і лікарі, розбирають аналізи, дають поради, скеровують до якого лікаря краще піти
Распутница• 23 января в 13:12
Ответ дляПерловая Кашка
Абсолютно всем. Мои знакомые беременные пили, я пила, по скринингу вопросов не было.
Перловая Кашка• 23 января в 19:05
Ответ дляРаспутница
тоді прохання підказати місто або адресу такого жін.консультації, бо так не має бути та суперечить протоколу
Распутница• 23 января в 23:11
Ответ дляПерловая Кашка
Киев, а я наблюдалась в Сантален, Буча.