СкиниУскачи!• 22 января 2025
Інтимна гігієна лише водою. Мій досвід
Тут і взагалі в інтернеті багато разів читала, що для інтимної гігієни достатньо просто води. Я завжди використовувала або гель для душу або спеціальне мило типу Лактацид та інші.
От у мене почався кандидоз, лікувала клотримазолом і ще свічку ставила (забула як називається, її одну лише треба)
Але з часом (особливо після кр. днів) хвороба поверталася. Черговий раз пролікувалась і вирішила спробувати митися лише водою.
Якось непомітно вже забула, коли останнього часу турбував кандидоз. Звісно що повністю контакт з засобами неможливо виключити, адже використовую їх для гігієни інших частин інтимної зони. Проте результат помітний.
Писали, що водою неможливо вимити, буде страшний запах - насправді ні, ніякого запаху немає.
Хтось ще пробував лише воду? Які ваші враження?
Результат:
вже голосів:
282 (43.99%)
Не пробувала
261 (40.72%)
Пробувала, все ок
98 (15.29%)
Пробувала, не влаштував резуль
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
все прекрасно передается. И вы прекрасно там писькой елозите своей. И не знаете, кто до вас что делала там и чем хлюпал на ободок.
Я вас удивлю, но у обычных людей с ободком соприкасаются только кожа бедер. Хотя кто знает, может кому-то отверстия в ободке унитаза и не хватает...
Чавонадо• 22 января 2025
Ответ дляПокорительная
Нічого кращого і мякшого від дитячого мила, не придумали ще(будь який гель для інтимної гігієни в рази агресивніший. Але то, звісно, кожного особиста справа
Детское мыло щиплет глаза. Гель для умывания, которым я и подмываюсь, не щиплет. От детского мыла я чихаю, оно стягивает кожу и оставляет какой-то как налет на коже. И это я про мыло Джонсон и Джонсон, а не обычное копеечное Атэбэшное.
Перекус беру завжди• 22 января 2025
Вкотре переконуюсь, що питання не в тому з милом чи без. А в тому, як правильно митись, тобто в прямому сенсі, куди наносити мило і які рухи робити. Знаєте є такі таблички, де намальовано, як правильно руки мити. Думаю, десь є така і для статевих органів
Пирожкиня• 22 января 2025
боже, як страшно, шо такі люди реально ще існують. в часи гарячої води і широкого вибору засобів гігієни, вони піську водою хлюпають
Парасюха• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
да-да, вы так за всех людей расписались гарно. Кто же те гады, что в общественных туалетах ободки зассыкают с обеих сторон?
Чавонадо• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
И жопку тоже.
И сидит она сейчас на этой жопке и делится с нами ценнейшим опытом.
Пирожкиня• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
ну как бы кормилицами тоже пукают если шо
девочки не пукают!!! шутка, если что
Я не в теме• 22 января 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
да. некоторые ж так стараются что и внутри мылят. так конечно недалеко до всяких нарушений микрофлоры
Уси Пуси• 22 января 2025
Не розумію, навіщо мити без засобів, якщо вони в доступі. Наприклад, якщо ви, вибачаюсь, обісците руку, вам достатньо буде для комфорту помити її лише водою, та почуватися чистою? А там декілька разів на день сеча, не будете ж стверджувати що при сечовипусканні якимось чудом сеча там ніколи нічого не зачіпає? То й зуби можна чистити без пасти, наприклад, природою не передбачене чищення і всякі зубні пасти.
СкиниУскачи!
• 22 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Я спробувала і експеримент вийшов вдалим. Мова не про доступність миючих засобів, а індивідуальну реакцію на них.
Пацан к успеху шел• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
а голову теж мити водою самою, шоб не пересушувало?
не, они считают что надо мыть раз в неделю, чтобы не так жирнели волосы)))
Пирожкиня• 22 января 2025
Ответ дляЧавонадо
И жопку тоже.
прикиньте? я вчора чуть не блюванула в автобусі, бо воняло від когось якимись труханами грязними чи носками, я хз. а воно оно в чому справа)
Альфасамка• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
достатньо 1 раз на добу з милом помити, але завжди після ссанини треба мити водою, шоб не засихало
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
воно то смішно, а як в маршрутці їдеш, то отаких людей чутно за три сидіння, буееееее
Вы этих людей спрашивали, чем и как часто они подмываются, как часто стирают белье?
Запах бывает: когда моют редко; когда белье меняют редко; когда есть подтекание мочи (частая проблема у рожавших и не все с ней разбираются); или имеют зппп, тогда штынит знатно, даже если мыть хлоркой
СкиниУскачи!
• 22 января 2025
Ответ дляКоролева краси
А жопу тоже только водой моете?
Прочитайте стартовий пост.
Пирожкиня• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
нашо мені їх питати? таких людей пів автобуса. не думаю, шо кожен з них ’підтікає’.
Фиона Шрековна• 22 января 2025
Ответ дляТвоя космішна
Это у мужика должен быть постоянно нос заложен
Вообще жесть в современном мире при стольком разнообразии средств, не выбрать что то и не следить за гигиеной
Меня чуть не стошнило. Представляю какой у автора там налет на интимных органах, бактерии, вонь
Перекус беру завжди• 22 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
Чомусь питання як правильно мити голову і доглядати за волоссям частіше обговорюється.Треба інструкція і для інтимних місць
Мастер Пис• 22 января 2025
Пробувала, по рекомендації гінеколога і результат мене не влаштовує, нема відчуття чистоти і вода не забирає запах. Тому тільки гель.
У ваш досвід і результат цілком вірю, але ж ви описуєте важливий нюанс, якого не всі дотримуються. Ви пишете, що використовуєте засоби для гігіни інших частин інтимної зони, тобто якщо статеві губи, а відповідно і .опу ви помиєте милом і гелем, ще й під душем/проточною водою, то оточуючі справді запаху не відчують. Плюс молоде здорове тіло ще може бути без специфічних запахів, в тому числі та ж моча ще без різкого запаху.
Але ж більшість сприймає пораду буквально - просто водичкою усю інтимну зону прополоскати. І добре, якщо це душ і достатня кількость води.
Моя мама теж порад гінеколога наслухалася, де ж тільки ці лікарі з їх порадами беруться. І гордо мені заявляє, що підмивається без мила і все ок. Але підмивається то вона ковшиком з 1 літром просто води, без мила, душ не частіше 1 разу в тиждень. І не вірить, що я відчуваю від неї шлейф мочі (а з віком моча має важкий запах) і не митої .опи. При цьому мама в дитячому закладі працює, а я згадую як сильно в дитинстві відчувала неприємний запах від дорослих і співчуваю цим дітям.
Пацан к успеху шел• 22 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Прочитайте стартовий пост.
тогда надо рассмотреть вашу схему мыться половых органов, может вы раньше заносили бактерии из попы во влагалище
Непереможна• 22 января 2025
Миюся засобом для гігієни тільки у критичні дні та ще ті ділянки інтимної зони, про які ви пишите, все решта водою, про молочницю чула тільки з розповідей. І так усе життя.
Фиона Шрековна• 22 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
какие средства вы называете мягкими..))
Для меня лучшее средство это. Для дочка 10 лет пользуется этой же фирмы детским средством для интимной гигиены. Оно мягкое, супер комфортное
Твоя космішна• 22 января 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Вроде ж люди должны понимать, что подмываться надо, правильно. Поэтому такие темы по умолчанию.
Оказывается кому то не лень, и не неприятно ходить с душком
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
И от каждого именно писькой пахнет? И вы уверены, что они все подсываются без мыла? 🙄
Там все розмивчато• 22 января 2025
У вас автор вода фильтрованая ,или вы прямо из крана ?? Мылом хоть пользуетесь или своё не издает самой себе запах?Смотрите чтобы инфекцию не подхватить.
Поліцейський патруль• 22 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Як тоді це пояснити - просте співпадіння?
якщо знизиться імунітет і т.д., то проста вода вас не врятує від повтору.
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляАnnеt
у меня один последний вопрос и ухожу: вы бы своего ребёнка, девочку, обкаканную тоже бы только водичкой мыли?
Я прошу прощения, а вы младенцу попу мылом намывали?
СкиниУскачи!
• 22 января 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Поки продовжу експеримент, побачимо. До речі, імунітет знижувався за цей період 2 рази: хворіла ГРвІ та бронхітом.