СкиниУскачи!• 22 января 2025
Інтимна гігієна лише водою. Мій досвід
Тут і взагалі в інтернеті багато разів читала, що для інтимної гігієни достатньо просто води. Я завжди використовувала або гель для душу або спеціальне мило типу Лактацид та інші.
От у мене почався кандидоз, лікувала клотримазолом і ще свічку ставила (забула як називається, її одну лише треба)
Але з часом (особливо після кр. днів) хвороба поверталася. Черговий раз пролікувалась і вирішила спробувати митися лише водою.
Якось непомітно вже забула, коли останнього часу турбував кандидоз. Звісно що повністю контакт з засобами неможливо виключити, адже використовую їх для гігієни інших частин інтимної зони. Проте результат помітний.
Писали, що водою неможливо вимити, буде страшний запах - насправді ні, ніякого запаху немає.
Хтось ще пробував лише воду? Які ваші враження?
Результат:
вже голосів:
282 (43.99%)
Не пробувала
261 (40.72%)
Пробувала, все ок
98 (15.29%)
Пробувала, не влаштував резуль
Меня не звали• 22 января 2025
Ответ дляMacOS-ница
водой просто дольше запах вымывать))
Чаще просто нужно мыться 🧽
Раньше мылись там без мыла , это естественно .
Но когда на средствах постоянно , тяжело сойти . Кажется что-то не так , я сама сошла почти 3 года назад и нет проблем вообще . Но первое время было как ломка .. мы выехали во время войны и средство пока не могла найти- отвыкла .
Все до блиску• 22 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
А де я казала, що це істина? І де я призивала інших робити як я?
Фу, як не крути а запах водою ви не вимеєте, ну верніше аби освіжити то да, але для куні цього точно недостатньо
Меня не звали• 22 января 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
я занимаюсь спортом, как можно мыться одной водой, не представляю, я даже дезик для интимной гигиены покупаю.
и еще вопрос возраста - когда мне было 25, реально не было запаха, но в 40+ больше потеешь, сильнее ароматы. раньше не понимала почему после возрастных женщин зайти в общий туалет нереально, все думала что это только у полных такая вонь, оказывается не только
Если есть запах - это вопрос здоровья . Должна знать в таком возрасте
Фиона Шрековна• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
да-да, вы так за всех людей расписались гарно. Кто же те гады, что в общественных туалетах ободки зассыкают с обеих сторон?
Засыкают, т.к. не садятся на унитаз, а делают свои дела над ним. Если сесть на ободок, то так не получится)))
Поліцейський патруль• 22 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Не впевнена, проте засоби були різні, і хвороба періодично проявлялась. А як відмовилась від засобів - і хвороба зникла.
можливо ви використовували антибактеріальні. Мені 48, жодного разу не було молочниці. Інтимним милом користуюся точно більше 20 років.
Парасюха• 22 января 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Получится, увы))))))
Меня не звали• 22 января 2025
Ответ дляВсе до блиску
Запах чего? От вас таки сильно воняет ?
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Пробувала, по рекомендації гінеколога і результат мене не влаштовує, нема відчуття чистоти і вода не забирає запах. Тому тільки гель.
У ваш досвід і результат цілком вірю, але ж ви описуєте важливий нюанс, якого не всі дотримуються. Ви пишете, що використовуєте засоби для гігіни інших частин інтимної зони, тобто якщо статеві губи, а відповідно і .опу ви помиєте милом і гелем, ще й під душем/проточною водою, то оточуючі справді запаху не відчують. Плюс молоде здорове тіло ще може бути без специфічних запахів, в тому числі та ж моча ще без різкого запаху.
Але ж більшість сприймає пораду буквально - просто водичкою усю інтимну зону прополоскати. І добре, якщо це душ і достатня кількость води.
Моя мама теж порад гінеколога наслухалася, де ж тільки ці лікарі з їх порадами беруться. І гордо мені заявляє, що підмивається без мила і все ок. Але підмивається то вона ковшиком з 1 літром просто води, без мила, душ не частіше 1 разу в тиждень. І не вірить, що я відчуваю від неї шлейф мочі (а з віком моча має важкий запах) і не митої .опи. При цьому мама в дитячому закладі працює, а я згадую як сильно в дитинстві відчувала неприємний запах від дорослих і співчуваю цим дітям.
Ну звичайно, питання в тому, як це робити і як часто. У мене і вдома і на роботі є гігієнічний душ. І я майже після кожного туалету ним користуюся.
І після ’великого’ теж. У мене були іеликі проблеми після пологів, все шите-перешите, тому папером боляче і неефективно. До чистоти вимивається водою, якщо не просто ’похлюпати’, а нормально помити, ще й руки задіяти.
Взагалі цю тему вивчала, так як після операцій мило просто не можна. Вимиваються водою і виділення, і кров зі швів, якщо нормально мити
Чавонадо• 22 января 2025
Ответ дляМеня не звали
Запах чего? От вас таки сильно воняет ?
Вода не смывает жир. Жир водой не растворяется. Вы химию в школе учили?
Все до блиску• 22 января 2025
Ответ дляМеня не звали
Запах чего? От вас таки сильно воняет ?
От меня не воняет, я моюсь не только водичкой. Ну вот возьмите обмажьте руки к примеру луком, и помойте водичкой, запах уйдет?-нет, тоесть руки вы освежите, но запах останется. Так же само и в интимных местах. В нормальной микрофлоре организма происходят выделения которые так же имеют запах.
Пацан к успеху шел• 22 января 2025
Ответ дляМеня не звали
нет, это не тот запах. запах дисбактериального вагиноза мне знаком.
а это смешанный запах мочи, месячных и пота
Чавонадо• 22 января 2025
Ответ дляАnnеt
мыла гелем. если позволяло по загрязнению, то салфетками протирала. но не просто же водичкой.
Адепты секты ’Само отвалится’ уже реакции лепят.
Фиона Шрековна• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Я прошу прощения, а вы младенцу попу мылом намывали?
Только не пишите плиз, что ребенка после какашек вы моете только водой
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляВсе до блиску
Ви пробували чи це фантазії?
Верочка 100%• 22 января 2025
Ответ дляАnnеt
обычное детское мыло агрессивное. лучше искать мягкие средства.
Дитяче мило - агресивне.
А чим тоді мити дітей?
Все до блиску• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ви пробували чи це фантазії?
Да я как бы и не додумалась бы подсунуть мужу для куни промытую только водой промежность. Там должно пахнуть свежестью как у женщины так и у мужчины
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
Те, кто мужик неметкий или женщина, боящаяся сесть и пытающаяся в позе зю попасть струей)) то есть как раз несадящиеся зассыкают
Личко Невеличке• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
Я просто этим место писяю и моча у меня воняет мочой. А еще письки потеют тоже. Если вы не знали, шо так бывает.
если пить много воды, моча не воняет)) и цвета еле- еле желтоватого. соответственно, вымывать средствами после особо не за чем, особенно, если бумагой мягкой после пописа вытирать хорошо. что у вас там так ужасно воняет?
Пирожкиня• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
а чим треба? у мене двоє дітей. дупи у всіх з дня народження миті засобом для підмивання згідно віку
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Водой, да. Так и в роддоме учат, неукраинском во всяком случае. Нездорово новорожденным туда мыло совать
Пирожкиня• 22 января 2025
Ответ дляМеня не звали
ну да, тіште себе, шо ви здорова і саме тому ваші пісюхи і какахи пахуть травневими трояндами
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляВсе до блиску
То есть это ваша ничем не подтвержденная теория про неотмываемые отложения и щапахи?
Фиона Шрековна• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Так не мыло, а специальные средства для гигиены младенцев, мягкие
Ширли-Мырли• 22 января 2025
Ответ дляВерочка 100%
Дитяче мило - агресивне.
А чим тоді мити дітей?
Пемзой тереть
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
У мене двоє дітей. І підмивала водою, як мене навчили у пологовому, за офіційними протоколами.
І вони ніколи не тхнули
Уявляєте, цілі країни так дітей підмивають. І в школах вчать водою підмиватись. Вам половина європейців тхне?))
І вони ніколи не тхнули
Диви яка я пава!• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
нашо мені їх питати? таких людей пів автобуса. не думаю, шо кожен з них ’підтікає’.
Пів автобуса тхне сечею? То, може, у вас під носом? Такий уже брєд люди пишуть...
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну може вона з якогось бомжатника їде, хтозна