СкиниУскачи!• 22 января в 11:16

Інтимна гігієна лише водою. Мій досвід

Тут і взагалі в інтернеті багато разів читала, що для інтимної гігієни достатньо просто води. Я завжди використовувала або гель для душу або спеціальне мило типу Лактацид та інші.

От у мене почався кандидоз, лікувала клотримазолом і ще свічку ставила (забула як називається, її одну лише треба)

Але з часом (особливо після кр. днів) хвороба поверталася. Черговий раз пролікувалась і вирішила спробувати митися лише водою.

Якось непомітно вже забула, коли останнього часу турбував кандидоз. Звісно що повністю контакт з засобами неможливо виключити, адже використовую їх для гігієни інших частин інтимної зони. Проте результат помітний.

Писали, що водою неможливо вимити, буде страшний запах - насправді ні, ніякого запаху немає.

Хтось ще пробував лише воду? Які ваші враження?
Результат:
вже голосів: 641
282 (43.99%) Не пробувала
261 (40.72%) Пробувала, все ок
98 (15.29%) Пробувала, не влаштував резуль
Меня не звали• 22 января в 11:46
Ответ дляMacOS-ница
водой просто дольше запах вымывать))
Чаще просто нужно мыться 🧽
Раньше мылись там без мыла , это естественно .
Но когда на средствах постоянно , тяжело сойти . Кажется что-то не так , я сама сошла почти 3 года назад и нет проблем вообще . Но первое время было как ломка .. мы выехали во время войны и средство пока не могла найти- отвыкла .
Аnnеt• 22 января в 11:47
Ответ дляНевидимка Майя
Я прошу прощения, а вы младенцу попу мылом намывали?
мыла гелем. если позволяло по загрязнению, то салфетками протирала. но не просто же водичкой.
Все до блиску• 22 января в 11:48
Ответ дляСкиниУскачи!
А де я казала, що це істина? І де я призивала інших робити як я?
Фу, як не крути а запах водою ви не вимеєте, ну верніше аби освіжити то да, але для куні цього точно недостатньо
Меня не звали• 22 января в 11:49
Ответ дляПацан к успеху шел
я занимаюсь спортом, как можно мыться одной водой, не представляю, я даже дезик для интимной гигиены покупаю.
и еще вопрос возраста - когда мне было 25, реально не было запаха, но в 40+ больше потеешь, сильнее ароматы. раньше не понимала почему после возрастных женщин зайти в общий туалет нереально, все думала что это только у полных такая вонь, оказывается не только
Если есть запах - это вопрос здоровья . Должна знать в таком возрасте
Фиона Шрековна• 22 января в 11:49
Ответ дляПарасюха
да-да, вы так за всех людей расписались гарно. Кто же те гады, что в общественных туалетах ободки зассыкают с обеих сторон?
Засыкают, т.к. не садятся на унитаз, а делают свои дела над ним. Если сесть на ободок, то так не получится)))
Латексне альтер ЕГО• 22 января в 11:49
Писькомойные темы- гарантированный топ, да, автор?
Поліцейський патруль• 22 января в 11:49
Ответ дляСкиниУскачи!
Не впевнена, проте засоби були різні, і хвороба періодично проявлялась. А як відмовилась від засобів - і хвороба зникла.
можливо ви використовували антибактеріальні. Мені 48, жодного разу не було молочниці. Інтимним милом користуюся точно більше 20 років.
Парасюха• 22 января в 11:49
Ответ дляФиона Шрековна
Получится, увы))))))
Меня не звали• 22 января в 11:50
Ответ дляВсе до блиску
Запах чего? От вас таки сильно воняет ?
Невидимка Майя• 22 января в 11:52
Ответ дляМастер Пис
Пробувала, по рекомендації гінеколога і результат мене не влаштовує, нема відчуття чистоти і вода не забирає запах. Тому тільки гель.
У ваш досвід і результат цілком вірю, але ж ви описуєте важливий нюанс, якого не всі дотримуються. Ви пишете, що використовуєте засоби для гігіни інших частин інтимної зони, тобто якщо статеві губи, а відповідно і .опу ви помиєте милом і гелем, ще й під душем/проточною водою, то оточуючі справді запаху не відчують. Плюс молоде здорове тіло ще може бути без специфічних запахів, в тому числі та ж моча ще без різкого запаху.
Але ж більшість сприймає пораду буквально - просто водичкою усю інтимну зону прополоскати. І добре, якщо це душ і достатня кількость води.
Моя мама теж порад гінеколога наслухалася, де ж тільки ці лікарі з їх порадами беруться. І гордо мені заявляє, що підмивається без мила і все ок. Але підмивається то вона ковшиком з 1 літром просто води, без мила, душ не частіше 1 разу в тиждень. І не вірить, що я відчуваю від неї шлейф мочі (а з віком моча має важкий запах) і не митої .опи. При цьому мама в дитячому закладі працює, а я згадую як сильно в дитинстві відчувала неприємний запах від дорослих і співчуваю цим дітям.
Ну звичайно, питання в тому, як це робити і як часто. У мене і вдома і на роботі є гігієнічний душ. І я майже після кожного туалету ним користуюся.
І після ’великого’ теж. У мене були іеликі проблеми після пологів, все шите-перешите, тому папером боляче і неефективно. До чистоти вимивається водою, якщо не просто ’похлюпати’, а нормально помити, ще й руки задіяти.

Взагалі цю тему вивчала, так як після операцій мило просто не можна. Вимиваються водою і виділення, і кров зі швів, якщо нормально мити
Чавонадо• 22 января в 11:52
Ответ дляМеня не звали
Запах чего? От вас таки сильно воняет ?
Вода не смывает жир. Жир водой не растворяется. Вы химию в школе учили?
Все до блиску• 22 января в 11:52
Ответ дляМеня не звали
Запах чего? От вас таки сильно воняет ?
От меня не воняет, я моюсь не только водичкой. Ну вот возьмите обмажьте руки к примеру луком, и помойте водичкой, запах уйдет?-нет, тоесть руки вы освежите, но запах останется. Так же само и в интимных местах. В нормальной микрофлоре организма происходят выделения которые так же имеют запах.
Пацан к успеху шел• 22 января в 11:53
Ответ дляМеня не звали
нет, это не тот запах. запах дисбактериального вагиноза мне знаком.
а это смешанный запах мочи, месячных и пота
Чавонадо• 22 января в 11:53
Ответ дляАnnеt
Адепты секты ’Само отвалится’ уже реакции лепят.
Фиона Шрековна• 22 января в 11:53
Ответ дляНевидимка Майя
Только не пишите плиз, что ребенка после какашек вы моете только водой
Невидимка Майя• 22 января в 11:53
Ответ дляВсе до блиску
Ви пробували чи це фантазії?
Верочка 100%• 22 января в 11:54
Ответ дляАnnеt
обычное детское мыло агрессивное. лучше искать мягкие средства.
Дитяче мило - агресивне.
А чим тоді мити дітей?
Все до блиску• 22 января в 11:55
Ответ дляНевидимка Майя
Ви пробували чи це фантазії?
Да я как бы и не додумалась бы подсунуть мужу для куни промытую только водой промежность. Там должно пахнуть свежестью как у женщины так и у мужчины
Невидимка Майя• 22 января в 11:55
Ответ дляПарасюха
Те, кто мужик неметкий или женщина, боящаяся сесть и пытающаяся в позе зю попасть струей)) то есть как раз несадящиеся зассыкают
Личко Невеличке• 22 января в 11:56
Ответ дляПарасюха
Я просто этим место писяю и моча у меня воняет мочой. А еще письки потеют тоже. Если вы не знали, шо так бывает.
если пить много воды, моча не воняет)) и цвета еле- еле желтоватого. соответственно, вымывать средствами после особо не за чем, особенно, если бумагой мягкой после пописа вытирать хорошо. что у вас там так ужасно воняет?
Пирожкиня• 22 января в 11:56
Ответ дляНевидимка Майя
а чим треба? у мене двоє дітей. дупи у всіх з дня народження миті засобом для підмивання згідно віку
Невидимка Майя• 22 января в 11:57
Ответ дляФиона Шрековна
Водой, да. Так и в роддоме учат, неукраинском во всяком случае. Нездорово новорожденным туда мыло совать
Пирожкиня• 22 января в 11:57
Ответ дляМеня не звали
ну да, тіште себе, шо ви здорова і саме тому ваші пісюхи і какахи пахуть травневими трояндами
Невидимка Майя• 22 января в 11:58
Ответ дляВсе до блиску
То есть это ваша ничем не подтвержденная теория про неотмываемые отложения и щапахи?
Фиона Шрековна• 22 января в 11:59
Ответ дляНевидимка Майя
Так не мыло, а специальные средства для гигиены младенцев, мягкие
Ширли-Мырли• 22 января в 11:59
Ответ дляВерочка 100%
Дитяче мило - агресивне.
А чим тоді мити дітей?
Пемзой тереть
Невидимка Майя• 22 января в 11:59
Ответ дляПирожкиня
У мене двоє дітей. І підмивала водою, як мене навчили у пологовому, за офіційними протоколами.
І вони ніколи не тхнули

Уявляєте, цілі країни так дітей підмивають. І в школах вчать водою підмиватись. Вам половина європейців тхне?))
Диви яка я пава!• 22 января в 12:01
Ответ дляПирожкиня
нашо мені їх питати? таких людей пів автобуса. не думаю, шо кожен з них ’підтікає’.
Пів автобуса тхне сечею? То, може, у вас під носом? Такий уже брєд люди пишуть...
Верочка 100%• 22 января в 12:01
Ответ дляШирли-Мырли
Пемзой тереть
А-а... Ну хіба
Невидимка Майя• 22 января в 12:03
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну може вона з якогось бомжатника їде, хтозна