СкиниУскачи!• 22 января 2025
Інтимна гігієна лише водою. Мій досвід
Тут і взагалі в інтернеті багато разів читала, що для інтимної гігієни достатньо просто води. Я завжди використовувала або гель для душу або спеціальне мило типу Лактацид та інші.
От у мене почався кандидоз, лікувала клотримазолом і ще свічку ставила (забула як називається, її одну лише треба)
Але з часом (особливо після кр. днів) хвороба поверталася. Черговий раз пролікувалась і вирішила спробувати митися лише водою.
Якось непомітно вже забула, коли останнього часу турбував кандидоз. Звісно що повністю контакт з засобами неможливо виключити, адже використовую їх для гігієни інших частин інтимної зони. Проте результат помітний.
Писали, що водою неможливо вимити, буде страшний запах - насправді ні, ніякого запаху немає.
Хтось ще пробував лише воду? Які ваші враження?
Результат:
вже голосів:
282 (43.99%)
Не пробувала
261 (40.72%)
Пробувала, все ок
98 (15.29%)
Пробувала, не влаштував резуль
Dolce.Vita• 22 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Як тоді це пояснити - просте співпадіння?
А харчування міняли? Не їсти солодощі та наприклад хліб? Знаю, що кандіда таке полюбляє 🤪
Едимнаморе• 22 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Если я склонна к укачиванию в транспорте, то глупо говорить, что в тойоте меня укачивает, а в мицубиши - нет. Причина не в марке авто.
Проведите паралели в вашими высказываниями.
Парасюха• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Знаете, про запах тут постоянно читаю. Отличительная особенность: ни одна советчица, про него пишущая, не пробовала сама подмываться водой и не слышала в реале этого запаха от тех, кто пробовал
та почему ж не пробовали. Пробовали. Оно еще в душе становится сразу ясно, что надо мыло добавлять
Чавонадо• 22 января 2025
Если бы я слушала чужие советы, то мылась бы дегтярным мылом с головы до пят по совету бабушки.
СкиниУскачи!
• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
водой вы никогда запах мочи не вымоете, да и месячных - тоже. Вам, кстати, может не вонять. У нас на работе есть такая дама, она уже провонялась вся и щитает, что так и должно быть.
И Людмила Шупенюк говорит, шо мойтесь, девки, со средствами.
Кандидоз может появляться из-за неправильного питания или если на грязные унитазы любите садиться. В том числе и дома может быть кто-то нечистоплотный, кто ’засевает’ вам ободок периодически.
Куди ж він зараз (останні місяці) подівся? То й хто засіває? 😂
Пирожкиня• 22 января 2025
не уявляю, як можна помитися без мила? чомусь руки треба з милом мити обов´язково, а як справа торкається ізольди, то починається
ви ж там пісяєте/какаєте, і шо, водичкою похлюпалася і всьо ок? аж стошнило...
НаливайКа• 22 января 2025
Моюсь обычным мылом. Вы уверены, что проблема в средстве, а не в другом?
Я не в теме• 22 января 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Мені ось цікаво, що спонукає авторок думати, що мазати слизову оболонку милом — це хороша ідея?
а зубной пастой ’мазать’ в роти - то нормально?
Твоя космішна• 22 января 2025
Судя по дизам на мой 11 комент, на 2 чистоплотные женщины 4 ныряхи. Задумайтесь!
СкиниУскачи!
• 22 января 2025
Ответ дляDolce.Vita
Не міняла, знаю це правило, але їм зараз солодке та хліб як завжди.
Парасюха• 22 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
откуда я знаю? Может, мужик ваш пролечился натихоря. Или жрать стали качественнее и меньше сахара.
СкиниУскачи!
• 22 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Важко )
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
Кстати, насчет грязного унитаза - сами придумали или у кого неграмотного прочитали? Не передаются зппп через крышку унитаза. Ну разве что вы любите поелозить своей матильдой по краешку, может, это удовольствие такое 😂
Альфасамка• 22 января 2025
Ответ дляТвоя космішна
чистоплотних 1 на 10, я ззавжди чую запах немитої корміліці, особливо нюх загострений після ковіду
СкиниУскачи!
• 22 января 2025
Ответ дляНаливайКа
Не впевнена, проте засоби були різні, і хвороба періодично проявлялась. А як відмовилась від засобів - і хвороба зникла.
мистерЛяпсус• 22 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
А ротова порожнина точно так само чутлива, як вульва?
Я не в теме• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
а голову теж мити водою самою, шоб не пересушувало?
канешна. в речке. бо воду ж чистят хлоркой
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
Сочувствую. Это что ж у вас там за вековые отложения, что их не вымыть?
Парасюха• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
все прекрасно передается. И вы прекрасно там писькой елозите своей. И не знаете, кто до вас что делала там и чем хлюпал на ободок.
Покорительная• 22 января 2025
Ответ дляАnnеt
обычное детское мыло агрессивное. лучше искать мягкие средства.
Нічого кращого і мякшого від дитячого мила, не придумали ще(будь який гель для інтимної гігієни в рази агресивніший. Але то, звісно, кожного особиста справа
НаливайКа• 22 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
А чоловіка пробували перевірити? Що по аналізам?
СкиниУскачи!
• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
Нічого такого, їм як завжди. А про мужик пролікувався - чекала на це. Ще про коханку напишіть 😂
Невидимка Майя• 22 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
У вас во рту только слизистая осталась?
Твоя космішна• 22 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Это печально. Потом темы секса нет с мужем и самое страшное они ещё и советы раздают в темах
Пирожкиня• 22 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
воно то смішно, а як в маршрутці їдеш, то отаких людей чутно за три сидіння, буееееее
Парасюха• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Я просто этим место писяю и моча у меня воняет мочой. А еще письки потеют тоже. Если вы не знали, шо так бывает.
Я не в теме• 22 января 2025
Ответ дляНевидимка Майя
У вас во рту только слизистая осталась?
нет, но слизистой там полно.
и губы половые внешние тоже не все слизистая - вам для информации
Пирожкиня• 22 января 2025
Ответ дляПарасюха
каааак? может вы ещё и пукаете?
Парасюха• 22 января 2025
Ответ дляПирожкиня
каааак? может вы ещё и пукаете?
ну как бы кормилицами тоже пукают если шо