КвартираЧья• 22 января в 12:30
Нашо в Іраку офіційно дозволили шлюби з 9-ти річними?
Це країна педофілів чи шо?
Для чого їм це ?
В 9 років ще й місячних зазвичай немає ( за окремими виключеннями). Де вони відкопали цю цифру ? Як аргументують?
Шо це за дічь взагалі ?
Для чого їм це ?
Шо це за дічь взагалі ?
Альфасамка• 22 января в 12:40
Ответ дляСапай вазони
Автор, почитайте о женском обрезании, и распространении этой калечащей операции на востоке. И вопросы про 9 лет вообще отпадут.
а чоловічому обрізанні на заході?
ВсеПроВсехЗнаю• 22 января в 12:40
Ответ дляСмайлик
Так, 9 років це ж дитина дитиною. Теж не розумію як такий жах просунули законно. Ну з 14 років ще б я хоч якось зрозуміла. А це ж знущання над маленькими дівчатами узаконили.
в стране, где у власти исламисты, где женщина не имеет никаких прав, кроме как рожать, защитить их некому.
КоролеВешна• 22 января в 12:40
Бабулька• 22 января в 12:40
Большинство мужчин, хотели бы девочку маленькую, если бы были уверены, что им ничего за это не будет. А уж тем более, если это стало нормой- как в Ираке.... Так что сильно не удивляйтесь.
Стриптизерка• 22 января в 12:40
Ответ дляЩас ухожу
Ну, голова у вас тоже есть с рождения, но к своим годам думать вы так и не научились.
Так она ж с верхней полки падала.
Альфасамка• 22 января в 12:41
Ответ дляБабулька
нашо їм то. Нормальні чоловіки люблять мене волохату і кайфують шо нарешті знайшли небриту корміліцу ноги і пахи
Сапай вазони• 22 января в 12:41
Ответ дляАльфасамка
а чоловічому обрізанні на заході?
Это вообще не то. Женское обрезание, это отрезают клитор полностью, а часто, еще и половые губы. Это как мужчине отрезать головку члена.
Альфасамка• 22 января в 12:41
Ответ дляСапай вазони
абсолютно одне і те ж
КвартираЧья
• 22 января в 12:41
Ответ дляМerida
Вы тролль? В Афганистане всегда был возраст 16. С разрешения родителей -15. О каких 18 идёт речь?
В смислі троль???? Альо ! Я попрошу .
Я пишу за Ірак . То ж підіть спершу поцікавтеся а потім тролькайте.
Сапай вазони• 22 января в 12:42
Ответ дляАльфасамка
абсолютно одне і те ж
Ну отрежте себе пол члена, раз одно и тоже
Да будет так• 22 января в 12:42
Ответ дляАльфасамка
здається там не за віком, а за першою менструацією дивляться. А жінки зараз дозрівають і у 7-8
Деякі і в 53 не дозріли. Ви наприклад. Тому вік то сугубо індивидуально.
Успокойся_Успокойся• 22 января в 12:43
Ответ дляКоролеВешна
Це ви про це весілля.Відео просто аморальне.Чоловіки вітають, як бабуїни кричать, улюлюквють
Девочка очень напугана. Но она видимо и не предаставляет, что ее ждёт (
А то уродище идет довольное, что член будет в ребенка пихать.
Фу, животные, что мужичье, что родители, которые отдают своих детей ахать педофилам
ХвилювАллочка• 22 января в 12:44
Де саме ви побачили цифру 9? Якщо щось пишите, то пишіть оригінал, там дозволили шлюб згідно в їх інтерпретацією ісламського права. І деякі інтерпретують з такого віку.
Я звісно категорично проти такого безумства, але якщо вже пишите новину, то пишіть нормально.
Ніяк на аргументують. Посилаються на вікові традиції. А по суті це не що інше як узаконена педофілія. Я цікавилася цією темою кілька років тому і подібні закони мають багато мусульманських країн ( Сомалі, Саудівська Аравія тощо). Насправді це повний треш, дівчатка в таких країнах не мають дитинства. В бідних сім´ях раді їх видати заміж якомога раніше, щоб не годувати зайвий рот. А усілякі оони та інші міжнародні організації засунули язики в дупу і сидять
Пишущаяся• 22 января в 12:45
Колись дивилась кіно кустуріци, сербські крахни наче, то там показували відносини 14 літніх, мене аж стошнило
ХвилювАллочка• 22 января в 12:45
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
А пахви навіщо бриють, а бороди чоловіки? Маячня.
ВсеПроВсехЗнаю• 22 января в 12:45
Ответ дляХвилювАллочка
так все мировые сми так пишут. или думаете, все здесь знают арабский, чтобы корректно перевести первоисточник?
Наталія-Ната• 22 января в 12:45
Ответ дляСапай вазони
Большинство в мире педофилы, если вы не вкурсе. Весь этот культ лысости во всех местах, популярность истощености и миниатюрности, беби фейс. Подумайте, о чем это вообще? Явно не о взрослых женщинах. Остров Эйнштейна почитайте что такое, и сколько там побывало и кто. А тут мужики просто упростили себе доступ к детям.
Может остров ЭПштейна? Я гуглю, это оно?
КвартираЧья
• 22 января в 12:46
Ответ дляКоролеВешна
До чого тут відео? Я написала про закон в цілому .
Ірак представлений в ООН, у ВООЗ.
Вони хочуть налагоджувати якісь міжнародні звʼязки , торгові . Як вони при цьому збираються просувати оцю свою дикість на законодавчому рівні . У них є міністерство охорони здоровʼя . Тобто їх лікарі стверджують що народжувати дітей в 9 років це ок? Нове слово в медицині ?
Ірак представлений в ООН, у ВООЗ.
ХвилювАллочка• 22 января в 12:46
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну хочаб посилання на ці всі ЗМІ, а там ж посилання і далі. Ну таке, все як звичайно тут.
Чумачечая Весна• 22 января в 12:47
Нездоровое мышление.
А лорак каролину куек во сколько таскать начали? Родители больные
ПрипоРошенная• 22 января в 12:47
Ответ дляАльфасамка
а чоловічому обрізанні на заході?
У мене була операція уже в сексуально активному віці, стало значно краще, і я, і партнерки кайфують. А ви не обрізаний?