AnnaOst• 22 января 2025

Що не так з нашими людьми в Німеччині?)

Не те щоб мій шок був в шоці, але намагаюся зрозуміти природу цього явища - наші люди не хочуть йти працювати в Німеччині, шукають тисячі причин щоб нічого не робити.
На роботі є вакансія в офісі. Треба вільну або дуже гарну англійську і мінімальну німецьку, досвід роботи в сфері В2В (байдуже будуть це продажі, маркетинг, послуги), гарні менеджерські якості і дуже бажано досвід роботи в міжнародній компанії чи з міжнародними партнерами. Кей аккаунт менеджер (вона ж займається крім ключових клієнтів ще рітейлом і фулфілментом для іноземних компаній які хочуть вийти на німецький ринок) шукає собі помічника.
Я не знаю яка там зарплата, який графік, який контракт. Підозрюю що є нюанси- з.п. нижче ринка/багато різносторонніх обов´язків. Інакше взяли б німця, а не пропонували іноземцям.
Я запропонувала цю роботу двом людям,які розповідали про свою вільну англійську, про те, що опрацювали в Україні в крутих міжнародних компаніях. Обидва зразу "ой,клас! Хочу хочу!" А потім одна написала що не відчуває в собі моральних сил, що вона взагалі не хоче йти в найм. А у другого купа питань "а що? А як? А чи воно мені треба? Мабуть не треба. Та й англійська у мене не дуже"
Ці люди говорять що не планують повертатися в Україну, вони тут повними сім´ями, і не готові мити підлогу чи працювати на складі. Вони постійно говорять про те, як хочуть працювати, як несправедливо Джобцентр відправляє кваліфікованих спеціалістів на некваліфіковану роботу, розказують якими крутими спеціалістами туди в Україні, подумки купують тут квартири і т.д. При цьому їм +/-40, тобто часікі тікають
Цікаво хто що думає про природу цього явища. І друге що мене цікавить, це чи цих людей травмувала війна і розбестили пособія чи насправді вони завжди такі були?
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляБорисфенка
А чого мовчати? Це ж ви створили тему, що не так з нашими людьми, досліджуємо шляхи успіху, раптом хто надихнеться?
Але ваш особистий приклад щось не вразив, як і досвід багатьох моїх знайомих.
Ну як вас перспектива скорої пенсії в три тисячі гривень не мотивує працювати, то які там мотивуючі історії?)
ALENAelka• 22 января 2025
целых 2 человека? слабовата выборка для вывода/диагноза.
но я не знаю что такое ’рітейл і фулфілмент’... (
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляSeehund
Я всего лишь скромная практикантка на производстве, которая по 8 часов устанавливает за бюргергельд болванки для сварки и за смену их приходится по 14 ящиков выдавать, но я не достигла ещё того уровня дзена, что бы обсуждать тех кого подвело здоровье через 3 дня практики или не хотят на такую практику идти
Я ж вам нормально просила не відписувати в моїх темах. Ви мені максимально не приємні. Ну ладно, як не можете стриматися, давайте заблокую вас.
І тут мова про роботу, за гроші, в офісі. Робота цікава
JannyMoney• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
Ну як які? Стрижка, ноготочкі, рєснічкі, у нас пропонує чувак рибу яку в озері ловить, вчора побачила пропозицію роздрукувати і зробити копію по 35 центів, в копіцентрі 50 коштує)
если это нелегальное, то попасть на деньги используя такую услугу может как исполнитель, так и получатель услуги.
Плюс с кого спрашивать, если приклеят ресницы не тем концом?
И эти рекламки были одни и те же. Не сказать чтобы много...
Romashka5577• 22 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Мене дивує, що гектари картоплі і корови-свині,-качки з ранку до ночі ви роботою не вважаєте.
Вважаю, але бачу, що пропивають пайові, якщо ви про село, але ні працювати в полі, ні корову тримати не хочуть
Lisa_m• 22 января 2025
Ответ дляJannyMoney
я на фейсбук была подписана на группу Украинцы в Германии. Так там не так уж много было предложений услуг.
А вы про какие группы говорите?
Я вообще на группы не подписана, но была в поездке недавно, обычной туристической, и уже начиная с ближайшей к границе стране - Словакии, мне постоянно высвечивало кучу рекламы от маникюров и СТО до ресторанов. Потом так же в Австрии.
Моpгана• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
От ви знаєте, приходжу до такого ж висновку. Що справа не лише у всратій владі, а і у феноменальній працьовитості. Зато гоооонору!
Удалено администрацией...
Romashka5577• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
Так і є, просто люди дивляться, як працюють європейці і розуміють, що в Україні так вони ніколи не працювали
Борисфенка• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
Я працюю на складі. Ви знаєте що таке склад? Це не те саме що кухня, це інше)
Кухня на складі чимось відрізняється від кухня ресторану? Капусту ріжете не полосочками, а квадратиками?
JannyMoney• 22 января 2025
Ответ дляБорисфенка
а причем здесь личный пример? Работают чтобы обеспечить себе уровень жизни, ну кто то чтобы реализоваться, кто-то чтобы уйти от контроля социала и от их нелепых предложений мести дворы в соседнем селе, при том что до него не доехать, а машины нет. Возможно кто-то посовестливее работает потому что понимает, что он своим бездельем и паразитированием на чужой соц. системе отнимает кусок хлеба у местных и у их семей и негативно влияет на качество жизни в стране в целом.
Вы так пишете, будто работа это не необходимость а так, по желанию, и надо еще уговорить вас работать.
Я понимаю вашу ситуацию, и понимаю, что вам сложно будет что-то найти, но перестаньте обесценивать других. Это не красиво.
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляRomashka5577
Думаю це ще якась така дивна для мене штука: люди постійно говорять про роботу, про свою успішну кар´єру, про амбітні плани. І типу так реалізуються. От поговорив і наче зробив)
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляБорисфенка
А навіщо на складі кухня? Це що за склад такий з кухнею?
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляJannyMoney
Причому от вона і ще одна жіночка зразу чогось сприймають це на свій рахунок. Ти взагалі не хочеш і не збираєшся працювати, ну очевидно ж що тема не про тебе
AnyaSkazka• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
Тааак, і у вас проблеми зрозумінням інформації) я працюю 4 години на тиждень, це тайльцайт. Ви взагалі не цікавитесь такими питаннями?)
У мене недостатній рівень англійської і немає досвіду роботи в міжнародних компаніях. Це інша вакансія, не та, яку мені запропонували. Точніше мені і цю пропонували, але все впирається в мову. Да, на складі помічником кухаря працюю) як ви здогадалися?
4 години на тиждень? Ото трудяжка. Чи на день?
JannyMoney• 22 января 2025
Ответ дляLisa_m
Мне в Германии ничего не высвечивает. Салонов в городе море, но они были и до войны, тут часто в них работают девочки с Востока. И мальчики, но они больше по бородам) СТО знаю про одну, в Берлине. Далеко. Рестораны тоже. Новых нет. А старые, ну старые.
Возможно Германия просто не самая лучшая страна для предпринимателей.
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
JannyMoney• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
да ради Бога. Но почему просто не поддержать тех, кто выбрал другой путь? Это ведь действительно тяжело и требует характера, не сидеть на попе, а куда то двигаться, искать, устраиваться ...
Борисфенка• 22 января 2025
Ответ дляJannyMoney
Зверніть увагу, що саме авторка обезцінює інших. Тому я їй трохи дала здачі. Вона ще надто молода і міряє світ і людей по собі. Ще й висновки паскудні робить. А так робити не треба.
AnyaSkazka• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Борисфенка• 22 января 2025
Ответ дляRomashka5577
А чого ж ви не візьмете пай та не покажете їм приклад?
До речі, типова ситуація - біженці з сіл і райцентрів отримують пособія і шлють їх чоловікам/синам/онукам в Україну, ’бо роботи нема і воювати не хочуть’. Які там поля :(
Khmelnichanka• 22 января 2025
Працювати все ж в будь- якому випадку вигідніше, ніж не працювати.
І в фінансовому і в плані перспектив.
Але поки Німеччина дає вибір (назвімо це так) - люди вирішують для себе, що ім краще: мати більше грошей і перспектив і упахуватись за це, чи сидіти на соціалі «на пташиних правах», і жити бідніше- скромніше, але не збиваючи сметану лапками.
Це я про тих, хто в принципі працездатний і може обирати варіанти.
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляAnyaSkazka
Удалено администрацией...
Борисфенка• 22 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
І в фінансовому і в плані перспектив.
Тема цікава і актуальна, в мені є що сказати по темі, 3 роки спостерігаю за розвитком сюжету і маю звичку все аналізувати.
Але зараз маю бігти по справах. Увечері допишу в цій темі або створю окрему про працюючих і непрацюючих біженців, з прикладами.
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
І в фінансовому і в плані перспектив.
Ви праві, мене дивує явище коли люди декларують бажання тут залишитися, працювати, але на практиці відмовляються від можливості
JannyMoney• 22 января 2025
Ответ дляБорисфенка
да ладно. Такие вопросы идут уже от политики. Немцы широко глаза открыли и такие: а почему у поляков уже украинцы все почти устроены, а вот у нас всего устроенных треть или четверть? В этом нет ничего обидного, понять причины...
автор AnnaOst • 22 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Авторці 42 роки. От чесно, ви б уже мовчали)
Борисфенка• 22 января 2025
Ответ дляJannyMoney
І на ваше питання я відповім увечері. Німеччина - дуже дивна країна, з своїми особливостями. Звичайна логіка тут не працює.
Борисфенка• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
І що? Те, що ви у 42 роки почали різати капусту, дає вам право плюватися на всіх біженців?
AnyaSkazka• 22 января 2025
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
JannyMoney• 22 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
І в фінансовому і в плані перспектив.
есть еще одна штука. Если ты работаешь и имеешь ауфентхальт, то можешь потом например из Украины супруга перетянуть, как воссоединение семьи. Плюс работающим проще подаваться на гражданство. Есть плюсы.