Не те щоб мій шок був в шоці, але намагаюся зрозуміти природу цього явища - наші люди не хочуть йти працювати в Німеччині, шукають тисячі причин щоб нічого не робити.
На роботі є вакансія в офісі. Треба вільну або дуже гарну англійську і мінімальну німецьку, досвід роботи в сфері В2В (байдуже будуть це продажі, маркетинг, послуги), гарні менеджерські якості і дуже бажано досвід роботи в міжнародній компанії чи з міжнародними партнерами. Кей аккаунт менеджер (вона ж займається крім ключових клієнтів ще рітейлом і фулфілментом для іноземних компаній які хочуть вийти на німецький ринок) шукає собі помічника.
Я не знаю яка там зарплата, який графік, який контракт. Підозрюю що є нюанси- з.п. нижче ринка/багато різносторонніх обов´язків. Інакше взяли б німця, а не пропонували іноземцям.
Я запропонувала цю роботу двом людям,які розповідали про свою вільну англійську, про те, що опрацювали в Україні в крутих міжнародних компаніях. Обидва зразу "ой,клас! Хочу хочу!" А потім одна написала що не відчуває в собі моральних сил, що вона взагалі не хоче йти в найм. А у другого купа питань "а що? А як? А чи воно мені треба? Мабуть не треба. Та й англійська у мене не дуже"
Ці люди говорять що не планують повертатися в Україну, вони тут повними сім´ями, і не готові мити підлогу чи працювати на складі. Вони постійно говорять про те, як хочуть працювати, як несправедливо Джобцентр відправляє кваліфікованих спеціалістів на некваліфіковану роботу, розказують якими крутими спеціалістами туди в Україні, подумки купують тут квартири і т.д. При цьому їм +/-40, тобто часікі тікають
Цікаво хто що думає про природу цього явища. І друге що мене цікавить, це чи цих людей травмувала війна і розбестили пособія чи насправді вони завжди такі були?
Parasolechcka• 22 января в 13:25
Це не вибірка це якесь Ausnahme....Більше цікава мета автора... невже те саме на вентилятор...
Ответ дляAnnaOst
У мене є думки з цього приводу, але цікаво почути думки інших
В мене не думки а те що я бачила по своїм знайомим.
Виїхали абсолютна більшість некваліфікованих без знання мови.це прям 98 відсотків.
Зараз практично всі чоловіки підробляють чи працюють на будівельних посадах
На той час коли спілкувалась жінки закінчували курси, і були не проти іти в некваліфікований труд
Знаю тільки одну жінку професіонала, і вона вивчила мову, підтвердила диплом і зараз працює в лікарні
Ответ дляТанюша
Тобто вибірка аж 2 людини?
Ні, це те що було буквально а цьому тижні. Ще у мене є знайома яка працює в організації, яка допомагає українцям з працевлаштуванням. Точніше організація робить багато всього, в тому чисті і такий проект. Там купа дічайших історій)
Ще у мене є родичка, яка випросила собі купу всяких курсів, оплату коуча, курси В2, коуч їй знайшла практику по її професії, її там погодилися на роботу взяти в майбутньому, так вона через тиждень практики втекла на лікарняний, бо їй там важко і не сподобалося. До цього їй не сподобалося ще в одному місці. А курси В2 гівно, бо канікул немає
На пропозиції некваліфікованої роботи теж казали що важко, не відповідає їх навичкам, немає перспектив
JannyMoney• 22 января в 13:28
Зачем напрягаться если можно не напрягаться? Причины могут быть разные
а) понравилось ничего не делать
б) не верят в свои силы
в) думают что уедут обратно
г) имеют неофициальную подработку, не хотят терять
вот, навскидку)
а) понравилось ничего не делать
б) не верят в свои силы
в) думают что уедут обратно
вот, навскидку)
_Твоя_подруга• 22 января в 13:29
С нашими людьми абсолютно все так. Нужно быть идиотом чтобы работать, если можно жить и не работать
JannyMoney• 22 января в 13:29
Ответ дляAnnaOst
А що не так з темою? Чим так тригернуло? Це реальна абсолютно історія. І це не поодинокі випадки, а з того що я бачу і чую від інших то чітка тенденція
я про переход на личности девушки.
Ответ для_Твоя_подруга
Ці люди говорять про те, що не збираються повертатися в Україну. Ну і работать це +340 євро на руки, навіть якщо працювати за мінімалку і пів дня
Parasolechcka• 22 января в 13:31
Ответ дляAnnaOst
А Ваше знайома про ,Datenschutz не чула? Як там можна персональні історії людей виносити на форум. Ви розкажуть їй, що про її пі’’’’ на всеукраїнському форумі розповіли. Вона Вам ще більше розкаже. (Ну і зрозуміло... що це брехня....). Автор в Вас робоча повістка? Скільки платять?
Ответ дляParasolechcka
Ви в собі? Якийсь поток свідомості
JannyMoney• 22 января в 13:32
Ответ дляParasolechcka
без имен на что должен ссылаться Datenschutz?
_Твоя_подруга• 22 января в 13:32
Ответ дляAnnaOst
Работать за 340 евро месяц?)
И вы считаете, что с теми, кто не хочет этого делать что-то не так? Вы сертезно?
Parasolechcka• 22 января в 13:34
Ответ дляJannyMoney
Це розкриття персональних даних по роботі, в Німеччині дуже сувородотримується і ніхто ніколи цього робити не буде. То ж нічого ніхто автору не розповідав ’ніяких диких історій’....
Ananasprotivogaz• 22 января в 13:34
Ну не хотят они. Нет у них нужды. Отменят пособия, поедут домой.
Ответ для_Твоя_подруга
Работать за 340 евро месяц?)
Ви якось дивно сприймаєте інформацію. Давайте ще раз: людина яка працює, навіть за мінімалку, навіть пів дня, отримає на 340 євро більше (в залишку, після оплати оренди, меж страховки) ніж пособіє.
Так зрозуміло?
JannyMoney• 22 января в 13:35
Ответ дляAnnaOst
Тим більше я розповіла те, що сталося зі мною. До чого тут знайома?
У немцев конечно датеншутц пипец серьезный. Все фамилии на ящиках написаны на почтовых, а все банковские пароли явки приходят в виде письма бумажного, которое можно вытащить из ящика только так
Ответ дляParasolechcka
Яких персональних даних? Ніяких імен і назв компаній не прозвучало
JannyMoney• 22 января в 13:36
Ответ дляParasolechcka
персональных. данных. к данным должна быть персона конкретная.