К чему этот пиар?
Ответ дляbegovelik
Я, якщо що, проти зелених. Добре-добре, а що то за офшорний скандал з Порошенко ще часів його президентства (да, да, і зелена шмарклі також, знаю-знаю)? Але як діючий президент може уходити від оподаткування і тим самим обкрадати бюджет держави, що він очолює? Що за шкандаль із Свинарчуками? Чи його оклєвєтали?
То почитайте, в чому була суть справи Свинарчуків. Чи ви здатні тільки про Порошенка всякі нісенітниці вишукувати?
Ответ дляВалерія-783f
Він не президент
Змиритись не може, звичайно, але це не враховується
Конституція України, розділ V, стаття 105:
Звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту.
Ответ дляbegovelik
на офшорному рахунку знайшли аж 3 тис доларів. скандаліщє.
що саме інкримінували Гладковському і за що ви в курсі? і чи в курсі що ті клістрони від ППО, які він добув, були повернуті прокуратурою аж через пів року після початку вторгнення?
хтось дуже не хотів щоб це ППО працювало 24 лютого 22 року
Ответ дляfishcka
Ну добре, якщо вам цікаво (знаю-знаю, це все наклеп):
Під час президентства Петра Порошенка було виявлено кілька офшорних компаній, які він контролював. Зокрема, журналістське розслідування OCCRP виявило, що Порошенко керував щонайменше шістьма офшорними компаніями, які здійснювали багатомільйонні транзакції. Через ці компанії, зокрема, купувалися предмети мистецтва, такі як картини та скульптури.
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
Крім того, корпорація Roshen, яка належить Порошенку, під час його президентства отримала 1,8 мільйона доларів від офшорної компанії Goldwest Investment на свій рахунок у Міжнародному інвестиційному банку.
SLIDSTVO.INFO
Щодо ’справи Свинарчуків’ (або ’справи Гладковських’), вона стосується корупційних схем у сфері оборонних закупівель. У 2019 році журналістське розслідування Bihus.Info виявило, що Ігор Гладковський, син Олега Гладковського (тодішнього першого заступника секретаря РНБО), разом із партнерами постачав оборонним підприємствам контрабандні російські деталі за завищеними цінами через фірму ’Оптимумспецдеталь’. У 2020 році НАБУ повідомило про підозру чотирьом особам у цій справі, включаючи Ігоря Гладковського.
СУСПІЛЬНЕ | НОВИНИ
У квітні 2024 року Олега Гладковського було оголошено в розшук.
ZAXID.NET
Варто зазначити, що у вересні 2023 року Солом´янський районний суд Києва затвердив угоди про визнання винуватості щодо двох обвинувачених у справі про ухилення від сплати податків, пов´язаній зі ’справою Свинарчуків’.
ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА
Ці факти свідчать про використання офшорних компаній Петром Порошенком під час його президентства та про корупційні зловживання у сфері оборонних закупівель, відомі як ’справа Свинарчуків’.
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
SLIDSTVO.INFO
СУСПІЛЬНЕ | НОВИНИ
ZAXID.NET
ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА
Ответ дляbegovelik
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
SLIDSTVO.INFO
СУСПІЛЬНЕ | НОВИНИ
ZAXID.NET
ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
SLIDSTVO.INFO
СУСПІЛЬНЕ | НОВИНИ
ZAXID.NET
ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА
а чому ціни були завищені?
хто взагалі може говорити про якісь ціни, якщо ці деталі виробляються тільки в парашці, і в Україну після 2014 року вони не продавались?
наші мусіли їх ворувати або викупляти через підставних людей.
але знаєте, Зеленська команда злила всіх тих людей і тепер вони в параші в тюрмах сидять
Ответ дляbegovelik
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
SLIDSTVO.INFO
СУСПІЛЬНЕ | НОВИНИ
ZAXID.NET
ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
SLIDSTVO.INFO
СУСПІЛЬНЕ | НОВИНИ
ZAXID.NET
ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА
ми ще можемо обговорити як зелені обсирали Супрун і Гонтарєву, Гонтарєвій будинок спалили, тому що просто політична боротьба.
те саме і з Порошенком. нахабне бидло лізло у владу і робило що завгодно, поливало лайном усіх підряд.
не здивуюсь коли цей Гурін скаже через деякий час що Порошенко класний був Президент, просто вони не стримували себе і дуже класно палало
Ответ дляfishcka
а чому ціни були завищені?
О, знову аргумент про зеленського. І да, ви праві, це все - наклеп, а рафікнєвіновєн
Ответ дляfishcka
ну і будем тепер з вічним Зеленським жить, сам він нізащо не піде, а виносити його вже майже нема кому
Не був би пєця частиною старої гнилої пострадянської системи і не діяв би відповідно - сидів би на 2 строку. Але, як то кажуть, історія нє тєрпіт сослагатєльних наклонєній. О, ще пам‘ятаю, як автобуси з бюджетниками возив по Україні по концертам на свою підтримку. Совок - справа сувора )
Ответ дляbegovelik
ура, позбавились збитого льотчика.
чого ж ви його тягнете сюди постійно?
Ответ дляfishcka
перед якими виборами?
не буде у нас ніяких виборів
а ваше можливо проплатив - то виключно ваші фантазії поки ви не покажете реальних документів на проплату
не буде у нас ніяких виборів
Добре, я ж кажу, це все наклеп. І Порошенко просто народ не зрозумів, бо він у нас із гнильцою. Так у вашій методичці написано?
Mrs.Ochmonek• 22 января 2025
Ответ дляБасина
Зверніться до ВР, хай скасують, бо у вас поняття підміняється)
Не у мене , а у тих , хто через довічне звання вважає чинним президентом того, хто вже п´ять років як не обіймає цієї посади )
Mrs.Ochmonek• 22 января 2025
Ответ дляБасина
Так ніхто не писав, що він чинний. Пишуть, що звання Президент - довічне
З цим ніхто не сперечається.
Але якщо я напишу: вчора президент дав інтерв´ю польському виданню такому- то, ви про кого подумали?
Валерія-783f• 23 января 2025
Ответ дляfishcka
Для нормального населення України - ця людина в минулому.