Дружная семейка• 24 января 2025

Почуттів немає, як жити далі?

20 років у шлюбі.Немає почуттів до нього зовсім, за рік близькі стосунки лише 1 раз...це мабуть кінець. Знаю,що це одна з тисячних тем.Я навіть не сумую за ним,все перегоріло.Можливо хтось так само живе?
Не знаю що далі....
Сундучок с каникулами• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Це запитання чи заключення?
Автор, почитала ваши ответы людям, вы такая грузная и душная. Будьте попроще немножечко, я бы с вами и сутки в одном доме не выдержала. У вас такая позиция токсичная, вы задали вопрос, вам отвечают - а вы ведете себя как прокурор, которому нужно что-то доказывать. Я уверена, что так и с мужем. А таких женщин как вы действительно редко хотят, примерно раз в год, но раз в год и палка стреляет)
Мира всем• 24 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
Потрібно.
Домовляйтесь.
Може ви просто ледачі?
А як би ваші діти хотіли жити?
Щоб родина була в повному складі? Чи тато окремо?
Робіть висновки…
У моєї подруги, як у вас, кохання раз на рік.
Її ображає, що чоловік не просить.
Але донька у них одна, і вона каже.
Мама я так мрію, коли одружусь, будуть онуки у вас, зять, приїжджати до вас і насолоджуватись спілкуванням, що ми родина, у нас щасливі відносини, разом проводимо щас, ви бачите онуків, а онуки радіють бабусі і дідусю.
І лише цими думками живе подруга, береже свій шлюб заради дитини. Донька любить тата, с тато її. І невідомо, якщо подруга розлучилася і знайшла б нового, чи толковий був би новий.
Нам вже по 45р.
І толкові всі мають сімʼю, дружину, дітей.
А підбирати , щоб було. То краще залишити того, кого маєш і знаєш вже 20 і більше років.
Здесь это мнение не популярно)))
Моё мнение - можно разводится , если кото есть , ну вот так случись - любовь на стороне у кого то из супругов. А так просто - потому что скучно стало - назовём вещи своими именами - то не стоит. 20 лет - это срок. Я про хороших мужей, отцов и тд.
автор Дружная семейка • 24 января 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Устройте себе романтический отдых и больше общайтесь. Какой у вас возраст?
автор Дружная семейка • 24 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
А для мене ви дуже немудра людина,людина-вискочка,яка вважає що вона все про всіх знає,і саме страшне ,що в цьому впевнена. І не мене не хотять,а я нічого не хочу.
Не вважаю за потрібне відповідати на ті запитання, які чисто щоб розвести балаган, ну ось як ви зараз намагаєтесь зробити.
Санта Барбара• 24 января 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Так разводитесь, если все🤷🏻‍♀️
Тут был вопрос о розводе?
Автор,я 25 лет в браке,тоже были такие года,что казалось все,конец,любви огромной у меня лично и не было, с годами стало все меньше, быт...Но мы это прошли, скажу больше муж молодец, почему-то думаю,что и у вас муж вас любит,мужья если перегорают, то находят забаву на стороне,и вы бы об этом написали.
Действительно вам нужно либо побыть друг от друга какое-то время на расстоянии, либо в отношениях что-то поменять.
Желаю вам добра!
Бува і таке• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Поважаю, він хороша людина. Але враження, що ми скоріше друзі, аніж пара.Можливо дійсно потрібно щось кардинально змінювати, щоб зберегти шлюб.
Якщо ще друзі то не все так погано.Я живу майже 18 років у шлюбі.І майже те саме,що у вас і не бачу майбутнього.
Санта Барбара• 24 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Схера это отвечать на левые вопросы? Если вам нравится лить желчь, чего здесь часто добиваются именно такими вопросами, то это не ваша тема.Вот после таких как раз женщин как вы,хочется пойти в душ и смыть с себя отвращение от общения.
Санта Барбара• 24 января 2025
Ответ дляБува і таке
Мне кажется многие так живут,увы.
автор Дружная семейка • 24 января 2025
Ответ дляБува і таке
Давно у вас такі стосунки?
автор Дружная семейка • 24 января 2025
Ответ дляСанта Барбара
Тут был вопрос о розводе?
Желаю вам добра!
Так,ви праві, чоловік сам неодноразово говорив мені, що я не люблю його,завжди намагаюсь якось перервати розмову, щоб і не обманювати, і не сказати правду. Пропонував сходити разом до психолога, але я серйозно це обдумала.
Щиро дякую дівчатам за поради)
Блондинка в Шоколаде• 24 января 2025
Ответ дляСанта Барбара
Тут был вопрос о розводе?
Желаю вам добра!
Ну, слова автора: ’Це, мабуть, кінець’ дає поле для дуже багатьох відповідей.
автор Дружная семейка • 24 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А ’не знаю що далі’,’як жити далі’ ви не побачили,так?
Блондинка в Шоколаде• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
побачила. не знаєте, що далі.
Блондинка в Шоколаде• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Щиро дякую дівчатам за поради)
спробуйте бдсм.
можливо, це додасть Вам спільних інтересів.
це не лише інтим, це стосунки і психологія.
Ви така спокійно цікава, що, можливо, Вам у комплексі Вам зайде тема шибарі. Це на перший погляд дивно і смішно, на другий - можна знайти багато цікавого.

Тільки не дивіться ті ресурси, які відразу відіб’ють Ваш інтерес. Подивіться bdsmmion, наприклад.
автор Дружная семейка • 24 января 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
спробуйте бдсм.

Ну,дякую вам,ви жінка з родзинкою, розсмішили мене)))
Всіх вам благ))))
Блондинка в Шоколаде• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Всіх вам благ))))
І Вам - віднайти новий позитивний зміст Ваших стосунків).
Дверной_Проем• 24 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
Розлучитесь і що?
Готові жити одна?
Зачем сразу одна? Завести отношения, в которых будет взаимное чувство.
Дверной_Проем• 24 января 2025
Автор, помните - другой жизни у вас не будет. Я старше вас и сейчас развожусь именно потому, что по другому посмотрела на жизнь. Хочу жить с удовольствием, а не с другом, с которым секс редкий и не яркий, который не любит целоваться, обниматься и т д. Дети выросли, и мне больше нет смысла хоронить себя рядом с хорошим отцом, но не подходящим мне по темпераменту мужем. А изменять я не могу. Поэтому развод.
Ждун с Нибиру• 24 января 2025
Есть такое после 20 лет брака, живем как партнёры и родственники - меня устраивает.
Я не в теме• 24 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
Все можна змінити.
Потрібно працювати над собою.
Домовлятись, відвідувати театр, кіно, посидіти в ресторанчику.
Випити вдома по келиху шампанського. А там і романтики схочеться.
Дивіться разом фільм про кохання.
Завжди хочеться так само жити щасливо, як в кіно. Хочеться гарного сексу. Я оргазму.
Але ж все залежить від вас. Хтось повинен проявити ініціативу. Візьміть все у свої руки.
Життя складне зараз, але воно проходить, і потім не повернеш цього часу.
Покажіть дітям, що ви друзі, влаштовуйте сімейні вечері, грайте в ігри, читайте книги діліться враженнями. І будете щасливими.
От все це гарно так звучить, якби не одне але... Якщо людину не кохаєш вже, не приваблює вона тебе, як чоловік ( жінка) - чи хочеться оце все з тією людиною робити? Для чого? Це по суті себе заставляєш. Яке ж тут щастя, коли граєш у щасливу родину? Зовні воно, звісно, красиво, а от з почуттями що робити ?
Роза в вазі• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Ну вибачте,але я запитала саме про почуття у довготривалих шлюбах.Саме у тих людей,які довго разом.Про розлучення теж нічого запитувала. Дякую, я вас зрозуміла.
Это вы извините, сколько вам лет, что вы как невеста на выданье сидите и ноет, что нет чувств...никто за ручку не гладит и в лобик не целует? Может ваш муж работает на 3 работах, а вы дома сидите скучаете и ждёте романтики от него. Девочки задают нормальные вопросы.
Вы же прожили с ним столько времени - работайте над отношениями и над собой, семейные психологи есть везде, в Ютубе лекций куча - займитесь делом
Вероятненько• 24 января 2025
У всех так через 20 лет, чтобы тут не рассказывли.
Ждун с Нибиру• 24 января 2025
Ответ дляВероятненько
Тоже так думаю, это только на советчице при 20+ годах брака страсть, каждодневный секс и любовная любовь.
Прилипало• 24 января 2025
Ответ дляМerida
Смысл тогда вместе быть? Я б уходила не раздумывая. Жизнь одна
Ой, прямо таки
Прилипало• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Вы за 20 лет не стали друзьями, только на страсти держались?
Прилипало• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Мабуть так...згадую своїх батьків, з роками навіть жили в різних кімнатах, і не тільки мої.Можливо це такий життєвий цикл, який теж проживаєш...якось сумно(
У всех такие большие квартиры были?
Прилипало• 24 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
Попросіть чоловіка, щоб влаштував цікавий романтичний вечір. Він влаштує.
У мене буває, що купить квитки в театр, а так не хочеться іти. 25 років в шлюбі. А потім сходимо і такий прилив енергії від вражень. Від того, що не минув день в квартирі.
І діти вже почали з нами в театр ходити. Чи на природу посидіти біля Дніпра, подивитись на воду, на горизонт і краєвиди.
Я теж маю дітей такого ж віку. Старший син ( 21рік) і 2 доньки. Найменшій 10 р.
Вони раді, коли ми їх беремо в театр, або на прогулянку містом. Гуляємо. Фотографуємось разом. Повечеряємо у кафе. Це так прикольно.
Але ж буває, «не хочеться вилазити з хати».
Але потрібно.
Життя прекрасне.
Потрібно цінувати, тих , хто поряд.
Бо якщо втратиш, буде пізно…
Мы первый раз поехали вдвоём на выходные, когда детям было 18 и 7. Нам даже говорить не о чем было. Стали практиковать такие поездки, постепенно наладились отношения (ттт)
Прилипало• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Попробуйте снять отель, посмотрите порно
Прилипало• 24 января 2025
Ответ дляВероятненько
Нет. Мы как раз все исправили
автор Дружная семейка • 24 января 2025
Ответ дляРоза в вазі
Удалено администрацией...