Дружная семейка• 24 января 2025

Почуттів немає, як жити далі?

20 років у шлюбі.Немає почуттів до нього зовсім, за рік близькі стосунки лише 1 раз...це мабуть кінець. Знаю,що це одна з тисячних тем.Я навіть не сумую за ним,все перегоріло.Можливо хтось так само живе?
Не знаю що далі....
Викасикрет• 24 января 2025
Живите дальше как чужие люди, в старости умрете. Так и не насладившись жизнью.
Не знаю что советовать в таких темах, когда люди десятилетиями живут как чужие люди, мучаются, детей мучают, но не дай бог разойтись и найти других партнёров, с которыми можно почувствовать себя любимым, желанным, нужным и ценным.
Чумачечая Весна• 24 января 2025
В мене вже пару років як почуття зникли, поки що живемо разом , бо так практичніше, але думаю, що це кінець
автор Дружная семейка • 24 января 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Я вже зрозуміла, що так у багатьох (((Дякую за чесність
Лиса Патрикевна• 24 января 2025
Попрактикуйте поїздки тільки вдвох на вихідні. Це дуже зближує!(і в сексі також...)
Королева Сарказма• 24 января 2025
Якщо чоловік як людина нормальний то жити далі. В мене 24 роки шлюбу , пристрасті ніякої звісно вже немає, але чоловік хороший ,
за ці роки багато чого спільного в тому числі проблем.
Чумачечая Весна• 24 января 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не допомагає взагалі
Коханозадовільна• 24 января 2025
6 лет и чувств нет . Спим отдельно больше года ,но он любит не уходит
Kate_mia• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
У багатьох, бо нічого не роблять. А у іншої меншості тут по суті те саме могло бути чи було, але вони щось робили. Ті, що тут радять шукати іншого, так з іншим з часом буде те саме, якщо так жити на емоціях початкової закоханності лише. Це якщо ще знайдете іншого краще або хоч такого, він же у вас адекватний та без великих проблем, як я зрозуміла.

Знаю про що кажу, бо сама ледь не наробила дурниць...
Роза в вазі• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Удалено администрацией...
Не, тему создали вы, а не я, а по поводу психотерапевта - вам бы он очень понадобился. И что вас так обидело в моем посте? Где значит написала правду.
Жменятко• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Поважаю, він хороша людина. Але враження, що ми скоріше друзі, аніж пара.Можливо дійсно потрібно щось кардинально змінювати, щоб зберегти шлюб.
А воно так і є з роками, просто вже друзі і партнери
Мerida• 24 января 2025
Ответ дляПрилипало
Ой, прямо таки
А зачем терпеть? Чувств нет, секса нет, эмоций нет, не скучает, перегорело все. Еще немного, и начнёт раздражать. Зачем себя насиловать? Если можно жить полной жизнью
Бува і таке• 24 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Давно у вас такі стосунки?
3 роки.
Бува і таке• 24 января 2025
Ответ дляСанта Барбара
Мне кажется многие так живут,увы.
Нажаль так.Хоча це ще не найгірший варіант.
В шоколаде• 24 января 2025
От добра добра не ищут. Тут важне как он к впм относится. А то разрушить все очень легко.
ДваДваВісім• 24 января 2025
Ответ дляМerida
А якщо не вийде?
Буває ж і таке.
Що він вже знайшов іншу, живе щасливо.
А ти ще шукаєш, і відчуття побитого корита.
Чоловікам простіше знайти собі пару. Адекватних толкових одиноких жінок більше , ніж вільних толкових чоловіків. І потім чухає, де не свербить.
Серед мого оточення багато таких пар, що розійшлись, він швидко знайшов собі пару, а вона ставить на ноги дітей. Все сама тепер.
Робіть висновки.
ДваДваВісім• 24 января 2025
Сядьте домовтесь, як зробити себе щасливішими.
Включіть акторку. Складіть план.
Напишіть розваги для двох…
Щось скучно жити, давай пограємо в гру…
І витягайте записочки з планом на життя:
- 30 березня ідемо в театр
- 15 лютого смажимо шашлик біля ставка з мангалом
- ідемо в кіно
- поцілунок за кавою в кавʼярні
- пройтись по старій вулиці міста
- піти в парк
- на качелі )))
Придумайте щось цікаве

І так далі
Якщо не підете по багатьох планах, то хоч посмієтесь під час гри)))
І зрозумієте, чого вам не вистачає.
Мerida• 24 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
А якщо не вийде?
Буває ж і таке.
Що він вже знайшов іншу, живе щасливо.
Робіть висновки.
Так автор не пишет, не ухожу от мужа, потому что денег нет. А если деньги есть? Жилье есть? И детей сама потянет? Все равно терпеть? Рано или поздно, все равно придёт понимание, что просрала жизнь. Лучше, чтоб такое приходило рано. Я ушла от бывшего мужа одним днем. Собралась вещи, и уехала, пока он был на работе. Не было смысла в нашей совместной жизни. С ребёнком уехала.
Это мой опыт.
Мerida• 24 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
Включіть акторку. Складіть план.
Напишіть розваги для двох…
Щось скучно жити, давай пограємо в гру…
- 30 березня ідемо в театр
- ідемо в кіно
- поцілунок за кавою в кавʼярні
- пройтись по старій вулиці міста
- піти в парк
- на качелі )))
Придумайте щось цікаве

І так далі
І зрозумієте, чого вам не вистачає.
Это интересно женщинам. В большинстве случаев, на такие игры мужчины соглашаются, чтоб не обидеть женщину. Или не соглашаются.
ДваДваВісім• 24 января 2025
Ответ дляМerida
Это мой опыт.
І як далі?
Автор де хоче почуттів.
Ви їх отримали від наступного?
Мerida• 24 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
І як далі?
Автор де хоче почуттів.
Ви їх отримали від наступного?
Да, вышла замуж снова. 4 года замужем. Скажу больше, на ’старости лет’ ребёнка захотела ещё одного. Сейчас ждем
ДваДваВісім• 25 января 2025
Ответ дляМerida
Це чудово!
Молодці!
Мerida• 25 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
Це чудово!
Молодці!
Спасибо :)
И эта тема заставила задуматься. Сыну будет 16 лет, когда родится малыш. Мне 38 лет. За плечами что-то есть . Я что-то из себя представляю. И если с этим мужем не сложится, я так же закончу. И буду жить для себя. Мы постоянно себя щимим, боимся чего-то. А жить когда? Для себя жить когда? С партнёром должно быть лучше, чем когда ты один. Если хуже - значит вы не на правильном пути. Такой мой подход к ’делу’