Личко Невеличке• 26 января 2025
Яку вартість занять англійською ви вважаєте для себе прийнятною?
Домашня Зюзя• 26 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
А мені години мало, ідеально 1.5-2
Я фильм 1.5 часа не могу смотреть без перерыва... Напряжно...
А тут учится...
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Мир жесток
На самом деле нуш должен был это исправить
Нуш, зазвичай, тільки все погіршує
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляНе худа ні разу
У других обычно академический час
Обычно указывают время и сумму
Не худа ні разу• 26 января 2025
Автору пишуть різні ціни, для розуміння, що можна знайти за різні.
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляНе худа ні разу
У других обычно академический час
Я займаюсь 60 хв. 45 хіба з дівчинкою, що довго всидіти не може
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Й різні години, щоб зрозуміти, що якщо займатися 0 годин, можна знайти й за 0 грн
Не худа ні разу• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
Зробіть опитування - у половини буде академічний 45-50 хв.
Тут таке опитування було
Бо теж була тема про ціни, а потім вияснилось що за 600 грн це академічний час, бо потрібна перерва 15 хв між учнями. А були по 60 і навіть 1,5 год за 200 грн.
Тут таке опитування було
я Кукарача• 26 января 2025
У нас всі репетитори година. Тільки укр мова була заявлена 45 хв і якщо треба, будуть до години затримуватися. По факту все одно годину урок триває кожен раз
Не худа ні разу• 26 января 2025
Ответ дляОченьценная
150 за годину
Година скільки хвилин?
А то тут вже до часу дійшли
я Кукарача• 26 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Вас сейчас порвут
Да чого рвати. Якщо є люди , які так не цінують свій труд, то нехай… головне, щоб результат був.
Тут недавно тема була, що дівчина молода з двома малими дітьми автора по1,5 год за 80 грн займалася. Автор радилася - чи не мало і може трошки підняти. От поки радилася дівчина та втекла і заблокувала)
Сундучок с каникулами• 26 января 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Тут таке опитування було
600 грн за годину,це да ти лохи водяться?
Максимум що я чула це 450.Від викладачів університету.
Домашня Зюзя• 26 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
То просто замануха, там заняття по30 хвилин
Акційна вартість ⤵️ 🚀
10 занять 45 хвилин-2310 грн
(231 грн/урок)
20 занять 45 хвилин- 4350 грн (217,5 грн/урок)
30 занять 45 хвилин- 6210 грн (207 грн/урок)
Пожалуйста 45 мин( Академічна година) как тут любят цены от 207 грн
10 занять 45 хвилин-2310 грн
(231 грн/урок)
Парасюха• 26 января 2025
У сына 3 разных репетитора сейчас- у всех занятия 60 минут
За все годы было около 10 разных репетиторов- и только у одного было занятие 45 минут , у всех остальных 60 минут
я Кукарача• 26 января 2025
Ответ дляПарасюха
От і у нас так.
Займається з математики, інформатики, укр мови, англ, і за потреби німецькою
Как_б_не_так• 26 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Супер ход придумали
Можно поставить 20 минут за 150 грн и будут сотни желающих поучиться
я Кукарача• 26 января 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Супер ход придумали
І навіть 75 грн можна. За 10 хв)) але всі ж вміть рахувати …
Домашня Зюзя• 26 января 2025
Ответ дляПарасюха
У нас не такой большой опыт, но мова, математика все по 45 минут.
Гитара час)
Как_б_не_так• 26 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А тут учится...
Реально не можете смотреть полтора часа фильм?
А если фильм 2 часа и двадцать минут?
Домашня Зюзя• 26 января 2025
Ответ дляКак_б_не_так
А если фильм 2 часа и двадцать минут?
Иду чай делать))) потом проверю телефон, потом продолжу смотреть)
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
А тут учится...
+
Я теж. Не можу так довго зосереджуватися. Я думаю, це від природи або особливість психіки
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляя Кукарача
Або люди, що розуміють свій рівень як викладача, й тому більше 150 не беруть
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Тут таке опитування було
Мені якось ще з початку свого досвіду роботи репетитором краще за 60 хв матеріал викласти, 45 здавалось мало. Але, я вважаю, залежить від теми і самої побудови уроку. Буває, що все зрозуміло і з´ясовано вже й за 50 хв, і далі необов´язково проводити урок
я Кукарача• 26 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Тоді для учня це втрачений час. Хоч і дешевий
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Ой, ні, з викладачами з університету я б не зв´язувалася
Країна мрій• 26 января 2025
Ответ дляЛукава Кішка
400 сейчас - дорого как по мне
200 было бы идеально
А маникюр - 600, не дорого?
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Це рівень нормальний, підготовка по хороших підручниках, переважно старші класи або підготовка вже до НМТ, загальних тестів. Там навіть вище 700-800
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляПарасюха
Я просто не знаю, что можно успеть за 30-45 минут, обычно только разговорная практика минимум 20 минут занимает
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляя Кукарача
Та не всі ж :)