Личко Невеличке• 26 января 2025
Яку вартість занять англійською ви вважаєте для себе прийнятною?
Домашня Зюзя• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
+
Я теж. Не можу так довго зосереджуватися. Я думаю, це від природи або особливість психіки
Это СДВГ, дефицит внимания + гиперактивность
я Кукарача• 26 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Та не всі ж :)
Тоді їм до репетитора. З математики)
Лукава Кішка• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
Це рівень нормальний, підготовка по хороших підручниках, переважно старші класи або підготовка вже до НМТ, загальних тестів. Там навіть вище 700-800
теперь понятно какой у вас уровень, если 200 грн до сентября брали
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Можливо, хоча в мене не було ніколи й натяку на це. Я просто люблю змінювати діяльність. 30 хв те поробити, інші 30 хв переключити на щось інше
Домашня Зюзя• 26 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Або люди, що розуміють свій рівень як викладача, й тому більше 150 не беруть
Не обязательно.
Холоденко свои самые первые консультации ставила по 300 уе без опыта.
А есть классные специалисты у которых 30 уе при опыте 10+
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляя Кукарача
Тоді для учня це втрачений час. Хоч і дешевий
Ну чому, у всіх свої задачі, свій рівень
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Щось ви намагаєтесь мене вколоти, але у вас не виходить. Я так брала, бо це заняття по знайомству і не старші класи, а 2-6. Слідкуйте за своїми репетиторами і їхнім рівнем
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
Або ж це вже не школа, й люди вчать на В2-С1
я Кукарача• 26 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Так, але витрачаючи час і гроші , люди ж мабуть хочуть можливий максимум отримати в результаті, а не просто перед монітором посидіти. У кожного він свій, це зрозуміло
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
Так на занятті так й є, зазвичай блоки по 15-20 хвилин speaking /listening /grammar etc
Лукава Кішка• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
вам показалось
просто смешно когда человек говорит что 400 - очень дешево, цен таких нет, разве что в каком то забитом селе
а сам берет 200
Барабан для дорослих• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
Згодна, це нормальна ціна для дітей молодших класів
Как_б_не_так• 26 января 2025
Ответ дляя Кукарача
І навіть 75 грн можна. За 10 хв)) але всі ж вміть рахувати …
Это ещё лучше)
А что? Может кто-то не умеет считать
Країна мрій• 26 января 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Ні
Я питала.
Жінка добре розмовляє, гарна вимова. Пояснює супер - дитина на своїх заняттях зараз вчить Conditional (умовні речення) - пояснила за 20-30 хв всі типи так, що дитина зрозуміла.
Мені сподобалась, але донька не хоче писати, не хоче підручники, не хоче листочки з завданнями. Звикла до платформи.
Я питала.
За 20-30 хвилин всі типи…. А може тоді вона повністю за два місяці вивчить усю англійську, та й годі .
Є міжнародні стандарти термінів вивчення мови. І оце, що ви пишете на голову не на лазить
Домашня Зюзя• 26 января 2025
Ответ дляя Кукарача
У вас слишком завышенные требования.
Многие занимаются английским с 3 Лет дети.
О каком максимальном результате идёт речь?
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляЛукава Кішка
вам показалось
а сам берет 200
Я не сказала, що це дешево. 300-400 це нормальна ціна. І в одному повідомленні я написала, що школа бере дешевше з батьків, а репетитору платить менше, така політика всіх шкіл та репетиторських центрів. Якби це був репетитор сам на сам без посередників, то у вас би була вдвічі вища ціна і це факт
Щодо мене, то я пояснила, що репетиторство не мій основний заробіток і я не беру забагато. Минулого року я брала 200 за 45 хв, 250 за 60. З цього року 300 грн всім. Бо ціни виросли на все. На жаль, це не кінець. Тому наступного навчального року буде 350.
я Кукарача• 26 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
У вас слишком завышенные требования.
Я кажу про навчання як мінімум для школярів. У малюків свої методики, час і все інше.
Там, на мій погляд краще працює ігрова форма і групові заняття, а не індиви.
А вимоги, так, у мене високі. Бо дитина в двох школах вчиться, дуже багато нового матеріалу. І на спорт, розваги треба викроїти час. Тому ефективність уроків дуже важлива в нашому випадку
Сундучок с каникулами• 26 января 2025
Хто б тут що не писав,якщо ви в Києві,то немає проблем знайти нормальний рівень викладання за прийнятною ціною.Не так багато в нас людей,які можуть за годину викладати по 600-800 грн.Вони звичайно є,але викладачів набагато більше ,і всім хочеться їсти.Тому ціни є значно нижчі.В мене діти,в знайомих діти,всі знаходили з часом свого вчителя значно дешевше цих цін.Діти вже закінчили школи,займають в вузах,все добре.
Хачапууури• 26 января 2025
Рівне. 350 грн. за годину зараз молодший син займається, класний репетитор, старший FLEX виграв з її допомогою. Польська 400 грн.
Не худа ні разу• 26 января 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ви не уважно читали. Я написала що дитина як раз цю тему вже вчила.
Дитина зі своїм репетитором вчила ці типи. Уроки три мабуть на той час вчили їх. Але для 10-річки тема складна.
Прийшли до цього репетитора спитати щодо занять. Вона спитала що зараз вчить. Дитина сказала, що умовні речення. І вони пройшли цю тему. Репетитор подивилась що знає донька, і розповіла те, що вона не зрозуміла. А донька ці типи плутала. Так пояснила, що стало зрозуміло.
Мені ця репетитор більше сподобалась, а ще й в моєму будинку, і очно, і дешево. Але донька ні в яку.
Не худа ні разу• 26 января 2025
Ответ дляКраїна мрій
Що саме?
Які терміни?
Джонсонюк• 26 января 2025
Сын 560 за час, но с учётом скидки за оплату за пол года. У дочки около 200 за 25 минут в онлайн школе английского.
МадамОхмури• 26 января 2025
У меня курсы от работы, группы по 2-3 человека, занятие - 1,5 часа. Думаю, за свой счёт мне было бы дорого. Я смотрю, как нам преподают - это точно не может стоить 150-300 грн за занятие.
Весела пiсенька• 26 января 2025
20€ час, но у меня просто вау преподаватель. За год с ней я узнала больше, чем с другими за всю жизнь.
Говорю-балакаю• 26 января 2025
Я плачу 400 грн/час за академический английский, онлайн индивидуально.
Ноу коммент• 26 января 2025
В мене малий ходить на групові заняття, 4 дитини в групі, не онлайн, 7-8 клас, за місяць виходить 1200-1600грн.
Я займаюсь індивідуально з викладачем, 300грн/година (60хв), але в мене дуже вузькоспеціалізоване направлення.
Плету корзинки• 26 января 2025
Ответ дляя Кукарача
Да чого рвати. Якщо є люди , які так не цінують свій труд, то нехай… головне, щоб результат був.
Тут недавно тема була, що дівчина молода з двома малими дітьми автора по1,5 год за 80 грн займалася. Автор радилася - чи не мало і може трошки підняти. От поки радилася дівчина та втекла і заблокувала)
Так це та мама і питає, вже з самого початку це зрозуміло)