Личко Невеличке• 26 января 2025

Яку вартість занять англійською ви вважаєте для себе прийнятною?

Трусиковед• 26 января 2025
Дочка займається в групі з трьох чол. Ціна 260 година. Для мене прийнятна
Біле пальто• 26 января 2025
Ответ дляКраїна мрій
А маникюр - 600, не дорого?
Раз на 10-20 днів? І манікюр за 600 займає мінімум 2 години.
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляБіле пальто
Ну а англійська за 600 грн півтори години коштує, моя знайома займається і що? Чи освіта менш важлива, ніж кігті?
Біле пальто• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
Та нічого. Ви так написали, ніби це дуже дорого. Але 300 грн/година це середній цінник за заняття. А щодо освіти і кігтів - кому як. Але на розваги люди всяко легше витрачають гроші, ніж на працю.
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляБіле пальто
Це ви так написали, ніби за манікюр є за що брати гроші, а за годину англійською 600 грн то занадто.
Біле пальто• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
Для мене занадто. І за годину виходить 300 (з перерахунку на манікюр). А це вже нормально. А то дивні якісь підрахунки у вас, трохи не сходяться. Це і зауважила.
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляБіле пальто
Для мене манікюр 600 занадто. Тому не роблю. А якісна освіта важливіша в будь-якому разі, ніж шеллаки шкідливі
Не худа ні разу• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
У людей різний достаток. Англійська 2 рази на тиждень мінімум, це 8-10 занять на місяць. Я у людей і двоє дітей займаються. І якщо зарплата 15 тис то точно собі дозволити не може.
Тому й пишуть тут різні цінники.
При чому якість від цінника часто не залежить.
Біле пальто• 26 января 2025
Ответ дляГейТуда
Я писала не про це, але нехай. Хто зрозумів - той зрозумів.
ГейТуда• 26 января 2025
Ответ дляБіле пальто
Вас не Люда звати випадково?)