Заліковий троль• 26 января 2025

Дівчата, яка сума потрібна для життя на 1 людину?

Не хочу вдаватися в подробиці. Але виникло питання. Скільки витрачає 1 людина на життя в Києві, при умові проживання у власній квартирі та, яка веде середній рівень життя? Який у вас буджет на 1 людину та що ви в цю суму включаєте?
Инстагра_мерша• 26 января 2025
Ответ дляСиренькая
Ну я могу отличить машину 2005, 2015 и машину 2024 года любых марок. Вы нет?
Я нет.А чем они отличаются?
сладкий_ноябрь• 26 января 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Ой фантазёры,такие фантазёры.
???
Подруга працює в Києві, 2/3, тобто два дні вдома, три в офісі. Працює на фармацевтичну компанію, направлення - кардіологія, має робоче авто. В неї ставка 80 тис + премії щомісячні, в основному це 30-40 тисяч. + їй оплачують поїздки на море, конференції закордонні, навчання і тд.
Англ С1, німецька В2.
Цветов Мне срочно• 26 января 2025
Ответ дляСиренькая
А 2021 від 2024 ?
Коник-стрибунець• 26 января 2025
Ответ дляСиренькая
Ваша статитстика не учитывает черный нал. Та и она по стране работает. В Киеве бабло у людей есть.
Статистика не моя

Але мантра забиті парковки - тєлєжки в дії в країні де кожний третій пенсіонер
Сиренькая• 26 января 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Статистика не моя

Я не могу понять, что вы делаете в теме о СРЕДНИХ доходах в Киеве с пенсионерами и 67% за границей бедности? Хотите поговорит об этом - создавайте тему, я зягляну. Тема о среднем доходе, понятно что ни пенсионеры, ни 67% за границей бедности в них не попадают никак.
Коник-стрибунець• 26 января 2025
Ответ дляСиренькая
Звісно не розумієте
І зазвичай ті що беруть гроші в тумбочці вважають що пАлно народу заробляє 100.000+ в місяць - от такі закони економіки У теоретиків
сладкий_ноябрь• 26 января 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
А інші у вас випали з поля зору ?

67% українців опинилися нинішнього року за межею бідності, констатує Інститут демографії та соцдосліджень ім. Птухи
Так
На жаль
Плету интриги• 26 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
???
Англ С1, німецька В2.
І?
Скільки таких спеців у %?
А як живуть касири, кур´єри, продавці, вчителя, звичайні лікарі (не хірурги і стоматологи) і офісні манагери з зп 15-20 тис?
І тільки тут зібрався середній клас з 1тис$/людину
сладкий_ноябрь• 26 января 2025
Ответ дляПлету интриги
І?
Скільки таких спеців у %?
Ну в іі відділі працює майже 2500 людей. Є ті, в яких за це більші.
Але ж ми говоримо про середній рівень, а не тих, хто заробляє мало
samtaymss• 26 января 2025
Ответ дляСиренькая
Я не киевлянка,но и в моем городе деньги у народа есть.
Плету интриги• 26 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І що таке 2500 в порівнянні з тієї кількістю робітників Києва, яких я перерахувала?
Середній рівень - це середня зп по Києву 23000, а не мрії совєтчиць
сладкий_ноябрь• 26 января 2025
Ответ дляПлету интриги
Ні.
Середній рівень життя це не про середній дохід.
автор Заліковий троль • 29 января 2025
Тоді мені цікаво як живуть та виживають вчителі? Їх зп точно не 1000 дол