Звоночек• 27 января в 15:06

Як ви набираєте норму білку?

Коротше, мала я все життя невелику зайву вагу, яка мені ніколи не заважала. В якийсь момент мені стукнуло в голову почати рахувати калорії. І от я їх рахую 10 днів, почуваюся добре, але ніяк, нічим не можу набрати норму білка ( мій максимум - це 70%. Як ви харчуєтеся, що у вас виходить баланс БЖУ?
В мене або перебор жирів, або перебір вуглеводів (обожнюю яблука, можу і ними перебор зробити, жири в основному коли щось смажене).
В норму калорій я поміщаюсь прекрасно, інколи навіть мені забагато.
Результати є, я схудла в об´ємах на 5 см (не тільки від підрахунку калорій, загалом останні 1,5 міс стрес).
Але як добирати той білок?
автор Звоночек • 27 января в 15:27
Ответ длязабиякина
Для людини, яка не тренується- так достатньо
Я не інтенсивно займаюсь, але все таки спорт є.
Розумні ваги мені заміряли 45 кг м´язів і 21.5% жиру, при тодішній вазі 60 кг, для цього достатньо 1 г білку?
забиякина• 27 января в 15:28
Ответ дляЗвоночек
Яка у вас активність? Якщо ви активна, то порахуйте собі 1,2-1,5грм на 1кг тіла
На паровозе• 27 января в 15:28
Ответ дляКросівки оригінал
Та ну, де ви таке прочитали ?
Это минимум. Если есть силовые тренировки регулярные, то надо 1,5-2 г. На желаемую примерно, если лишнего веса много, то зачем считать белок на лишний жир, белок нужен для мышечной ткани, которой не больше у толстого человека. Поэтому берем свой идеальный вес и считаем белок на кг веса в зависимости от нагрузок.
автор Звоночек • 27 января в 15:30
Ответ длязабиякина
Я не розумію, що означає активна) ну 3 рази на тиждень швидка ходьба по 1 годині десь, кожен день йога 15 хв мінімум, пропускаю тільки болючі місячні день і може пару днів протягом місяця, бо не встигаю. Але ж це не робота в залі, тому мабуть не дуже активна
автор Звоночек • 27 января в 15:32
Добре, дівчата, може в когось є конкретні рецепти? Як дівчинка вище про паштет написала.
Ну нереально ж постійно просто їсти печену рибу і м´ясо.
Це смачно, але набридає.
ГоловнаЯ• 27 января в 15:32
Ответ дляЗвоночек
Ото і я про це, в мене просто стільки білкової їжі не влізає. Або їсти один білок, і тоді я не можу добрати калорії (і білок))), бо не влазить, або їсти те що влазить (навіть каші, супи, салати), тоді добираю калорії і все одно не вистачає білку.
Вы качаетесь что ли ? Что вас так на этот белок замкнуло
coch100• 27 января в 15:34
Ответ дляЗвоночек
Програма порахувала 93 грами на 58 кг
У меня на мои 59 программа считает 60
автор Звоночек • 27 января в 15:36
Ответ дляГоловнаЯ
В мене нігті все життя нормально не ростуть. Хоч пити вітаміни, хоч омега, хоч мінерали, хоч будь що. Я ще тільки білок не пробувала.
А не, брешу, був період в житті коли два тижні об´їдалася червоною рибою, нігті були прекрасні. Тому подумала, що це пов´язано.
Але мені дешевше тоді протеїн купити, чи можливо, дівчата рецепти підкажуть)
Ковбой Хагис• 27 января в 15:39
Мне весы пишут всегда что норму белка не достигла.
Когда считала калории, ела творог, по 3 белка и филе куриное, и все равно писало шо недобор. Есть больше не могу. Тренер говорит если хочу прям растить жопу - я столько не съем и надо протеин пить. Вопрос встал потому что 2 года в спорте а жопы как не было так и нет
автор Звоночек • 27 января в 15:39
Ответ дляКовбой Хагис
Що плануєте робити?
Аноним Советчик• 27 января в 15:40
Ответ дляКіма кепка
Для того чтоб набрать норму белка и не перебрать жиры нужно есть нежирную рыбу, птицу (не жареное)
Я не могу столько съесть. Проблема как у автора
автор Звоночек • 27 января в 15:41
Ответ дляАноним Советчик
Я можу набрати калорії, нажертися шоколаду, але ж я хочу, щоб для здоров´я було корисно)
Білку стільки не влазить, як вуглеводів
Аноним Советчик• 27 января в 15:41
Ответ дляЗвоночек
Білку стільки не влазить, як вуглеводів
Ясно. Так само. Можу всадити тірамісу 3 порції, а м´ясо ні
Святатабожа• 27 января в 15:42
Вот икра минтая с атб. 28 грамм белка на 100 грамм)
Ковбой Хагис• 27 января в 15:42
Ответ дляЗвоночек
Що плануєте робити?
Продолжаю спорт, но протеин все же не хочу пить. В целом фигура моя нравится. Иногда бесит что нет таких прям «до после» когда другой человек, но я выгляжу объективно хорошо и так, хрен с ней с жопой
автор Звоночек • 27 января в 15:43
Ответ дляКовбой Хагис
А чому не хочете протеїн пити?
Христя в тiстi• 27 января в 15:43
Я не считаю КБЖУ, но ем каждый день стейк, яйца, пью гидролизат коллагена и пью энзимы для усвоения белка, поэтому он у меня в норме, раньше был всегда низкий
автор Звоночек • 27 января в 15:44
Ответ дляХристя в тiстi
Про ензіми не чула, почитаю, дякую
Ковбой Хагис• 27 января в 15:45
Ответ дляЗвоночек
А чому не хочете протеїн пити?
Не разбираюсь в теме и не вижу мотивации начать разбираться
Мне кажется это нужно фанатично считать тогда бжу, а я много грешу по питанию, и могу мак сожрать, и боюсь что я тогда начну расти не именно в жопе а и в других нежелательных местах и стану «качком»
Святатабожа• 27 января в 15:46
Ответ дляКовбой Хагис
На углеводы упор надо и профицит для массы ж
Святатабожа• 27 января в 15:48
Ответ дляЗвоночек
Білку стільки не влазить, як вуглеводів
Шоколад это не только углеводы) там еще жира куча ж
Святатабожа• 27 января в 15:50
Мне ежедневно надо есть яйца, творожное что-то и мясо только тогда наберу свои минимум 90 грамм)
автор Звоночек • 27 января в 15:56
Ответ дляСвятатабожа
Ну от. Вуглеводи і жири завжди влазять і ще місце є)
Білку влазить меньше, ситність довше, але тоді калорії не добираються. Смачно, ситно, але стрьомно що здоров´я скаже ’пака’ на низькій калорійності
Вишиванка• 27 января в 15:56
Орехи где
автор Звоночек • 27 января в 15:56
Ответ дляСвятатабожа
Напишіть, будь ласка, своє меню на день
автор Звоночек • 27 января в 15:57
Ответ дляВишиванка
Орехи где
А там білок?
Я честно кажучи з горіхів їм тільки арахіс (і то це бобові, здається)
Вишиванка• 27 января в 15:58
Ответ дляЗвоночек
А там білок?
Там очень даже белок)
Витворунка• 27 января в 16:04
Ответ дляГолубая фишка
У мене ваги завжди був дефіцит. Не вага тема, але я теж білків мало споживаю.
От не можу до норми.

Не лізе ані м´ясо, яйця, сир в такій кількості. Бобові не можу через проблеми з жкт.
Когда решите проблемы с жкт, тогда и белок станет лучше усваиваться и вес нормализуется
Голубая фишка• 27 января в 16:05
Ответ дляВитворунка
Вес сам собой нормализовался видимо возраст
С жкт нерешаемые. Но по анализам все усваивается отлично
забиякина• 27 января в 16:30
Ответ дляЗвоночек
Мабуть мала активність, то 1,2 вам вистачить білка на 1кг маси тіла