Невидимка• 28 января в 09:05
Діти без ІНН
Сімейна сповістила, що діти, в яких немає інн, не зможуть пройти верифікацію і договір буде не дійсним, потрібно до березня отримати інн і верифікуватися, у всіх так? І що буде з дітьми без коду, не зможуть отримувати медичні послуги?
ПушАпница• 28 января в 09:26
Ответ дляgenetik
Не думаю, що проблема в них. Бо спочатку про це було написано у всіх новинах, а потім вже пішли роз´яснення і спростування. Скоріш за все хтось ’наверху’ видав коряву інструкцію, а вже потім почали виправляти. І зараз всі вже пишуть, що дітям до 14 років не обов´язково мати ІНН для верифікації.
Бо місцями банально із системи почало викидати пацієнтів без інн, тобто за них нсзу не платили. Хз, може, якось поівкс ли цю штуку, бо регламентні роботи на серверах були кілька разів.
...аяприкольная• 28 января в 09:26
Ответ дляПищалка
Оказывается это ’очень старое’ и оно давно есть у всех детей с рождения. Но моей малой 11 лет- никто ниразу нигде его не требовал. Поэтому я и не знала что оно должно быть в принципе.
У нас тоже никогда не спрашивали, правда у педиатра наблюдались всегда в частной клинике. Но ребенку 10 лет...и даже при оформлении в школу не было вопросов.
Пищалка• 28 января в 09:26
Ответ дляДама_из_рекламы
Едьте в Китай - там социальный рейтинг посмотрите как им там весело живётся. а потом приезжайте сюда и начинайте дальше совать свои данные в дию и давать своим детям идентификационный код платника податкив, когда он не имеет даже паспорта..
Я понимаю очень удобно, до поры до времени правда , может вам и вашим детям ничего а вашим внукам будет полная ж. ну кто ж так далеко думает главное чтоб сейчас по легкому
А почему внукам?
КошкинДом• 28 января в 09:27
Автор, я раджу прийти з пакетом документів до сімейної і нехай перед Вами спробує пройти верифікацію. Для дітей до 14 років вона повинна пройти. Якщо не пройде- тоді зробите Іпн. Наша педіатр нещодавно проводила - все пройшло норм. Сказала наче, що поки дітей до 14 років чіпати не будуть, але попередила мол вам всеодно треба буде його зробити, як тільки зробите - до мене знову з усім пакетом документів. І ще чула, що діти, які вже наближаються до цього віку - може система не пропустити без Іпн. Тому варто пробувати, мені здається таким чином їм сказали тиснути на батьків, якщо не погодяться то вже провести без Іпн.
Дама_из_рекламы• 28 января в 09:28
Ответ дляПушАпница
Організовуйте своє поселення десь у лісах-степпх, без кодів, банківських рахунків і тд. Виростите собі пшеницю, закваску, полотно прясти гав итнся, ну, а так як пощастить
А что это вы мне указываете? себе указывать надо: уже получили 1.000 зеленского ?прокололись бесплатным вакцинками? идите покупайте в супермаркете вкусный термофильный хлебушек, маслецо с пальмовым..
Пищалка• 28 января в 09:28
Ответ для...аяприкольная
Да. Я очень удивилась, когда даже прочла здесь что ’у всех давно он есть и он нужен был и ранее’. У меня за 11 лет ребенка его не требовали ниразу и нигде.
ПушАпница• 28 января в 09:28
Ответ дляДама_из_рекламы
А вам не страшно сидіти в інтернеті з гаджетів? Аблучають же
Бодіпозітівна• 28 января в 09:29
моей дочери сейчас 30 лет, код сделали когда ей было 13 лет, он был нужен уже тогда (соревнования и покупка недвижимости). почему у всех такое негодование по поводу кода.
Сорока-ворона• 28 января в 09:29
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Тому що не у всіх налогова під боком знаходиться. Декому необхідно відпрошуватися з роботи, щоб її зробити.
Онлайн
Без образів• 28 января в 09:29
Ответ дляДама_из_рекламы
А видимо не всё так просто.. раз загоняют и пенсионеров и детей
А як саме непросто? І куди загоняють?
Пищалка• 28 января в 09:30
Ответ дляБодіпозітівна
Скорее удивление что для одних он нужен был давным давно, а у других его ниразу нигде не требовали, поэтому люди и не знали об этом.
Но уже пишут ’наденьте шапочку из фольги’. Дело ж не в этом.
Сорока-ворона• 28 января в 09:31
Ответ дляДама_из_рекламы
Точно в полі десь треба жити з такими думками 🤣🤣🤣
Козяка-маляка• 28 января в 09:31
Ответ дляПищалка
Я честно говоря тоже сильно удивилась, когда обязали это сделать прям всем детям. Я себе его делала в 14 лет. Не тогда понять для чего он ребенку мдадше, тем более если его нигде не требовали.
Мої знайомі, минулого літа відправляли дітей в табір. Без коду не приймали. Аж бігом побігли і зробили. Діти до 14 р.
Сорока-ворона• 28 января в 09:32
Ответ дляДама_из_рекламы
А інтернет не шкодить вам?))
Невидимка
• 28 января в 09:32
Ответ дляКошкинДом
Дякую за пораду!
Козяка-маляка• 28 января в 09:33
Ответ дляБодіпозітівна
Бунт, байдеже проти чого :)
Щира українка• 28 января в 09:35
Ответ дляНевидимка
Немає прописки, його наче не дають без прописки
Я робила дитині інн в листопаді. Витяг про прописку не потрібен був. Тільки свідоцтво про народження і мій паспорт.
Дама_из_рекламы• 28 января в 09:35
Раньше положенного ничто меня не заставит сделать ребёнку этот код, чтобы он был в системе.. и чтобы там не говорили что все данные есть - вот раз все данные есть то и берите их оттуда
Бодіпозітівна• 28 января в 09:36
Ответ дляКозяка-маляка
Бунт, байдеже проти чого :)
да))) все видать забыли, все уже посчитано давно)) у меня было два верующих - код табу, а потом отказались карту банковскую получать, пришлось нанимать инкассаторов чтобы этим двум идиотам зарплату выплачивать, год мучались. Потом ’верующие’ сами пришли - давай делать карту и коды на стол положили.
Сегодня я не я• 28 января в 09:37
Ответ дляgenetik
А скільки дітям? Якщо маленькі (до 14 років) - верифікацію можно пройти тільки за свідоцтвом про народження. Про це вказано на самому сайті НСЗУ
Яка ви молодець, мені принципово не подобалася вимога оформити код дитині до 14-ти років, але моїй 13-ть, то вже оформила.
Козяка-маляка• 28 января в 09:38
Ответ дляСегодня я не я
І що змінилося?)
іронічна антитеза• 28 января в 09:38
Ответ дляДама_из_рекламы
Интересно, от чего у вас такая агрессия?
Наверняка ж вакцины не кололи. И хлеб едите органический.
Неужели жаба давит, что не получите 1000 грн зимней поддержки? (эти деньги вообще то не от Зеленского).
Кусман Сиру• 28 января в 09:38
Ответ дляДама_из_рекламы
А когда наступает «положенное»???
Козяка-маляка• 28 января в 09:39
Ответ дляКусман Сиру
А когда наступает «положенное»???
Код можна робити з народження.
Для нього нема ’положенное’ 🤷
Люди просто тролять
Для нього нема ’положенное’ 🤷
Люди просто тролять
Ответ дляПушАпница
Все може бути. Бо у мене в минулому році випадковим чином виявилось, що у моєї дитини якимось чином існує 3 дублюючі профілі в системі.
Невидимка
• 28 января в 09:40
Ответ дляЩира українка
Дякую, а то знайомі матусі нарозказували, порадниця як завжди рулить
Кусман Сиру• 28 января в 09:40
Ответ дляКозяка-маляка
Код можна робити з народження.
Для нього нема ’положенное’ 🤷
Люди просто тролять
Для нього нема ’положенное’ 🤷
Люди просто тролять
Спасибо, я в курсе.
Но человек же написал «сделаю не раньше положенного». Вот интересно стало когда это
Козяка-маляка• 28 января в 09:41
Ответ дляНевидимка
Правду кажуть. Не знаю від чого це залежить. Робила в липні. Вимагали. З собою не було, то вимагали моє місце реєстрації.
Козяка-маляка• 28 января в 09:43
Ответ дляНевидимка
Знайомі зло, а вам важко зателефонувати в податкову і дізнатись перелік документів?