❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
Уже обсуждали?
Кто что думает по этому поводу?
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
ладно, соросню не финансируют, а ботоферму зеленых и цпд и прочих присосок - будут из налогов несчастных оставшихся в Украине финансировать? какая все таки независимая у нас страна. Верховна зрада даже водицу для себя за денежки юсейд покупала
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Може хоча б за остаточним принципом
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
Соросята, на выход :-) как залезли в 2014- так и нафиг с пляжа в 2025
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Удалено администрацией...
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
Ответ дляmymoly
Ой ну що ж ви так одразу по больному
Че сразу? Это было ожидаемо.
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Удалено администрацией...
будет просить донаты, как прЫтула со стерненко, им грустно
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
а юсейд не хочет перестать финасировать тецекунов? Обериг чей? Чей резерв?
frumoasa17• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Це стосується гуманітарки і освітніх, для впо, інвалідам. проектів і грантів. Культура, фільми, навіть Біхус інфо, вони давали грант на журналістику.
Все те, що стосується устаткування і підготовка лікарів і вчителів, заморозили.
Чи треба проводить аудіт - так , Американці мають робити і знати куди що.
Як це вплине,?
Ну ті ліки, устаткування протези інвалідам, станції різні, типу устаткування для лікарень за рахунок грантів - це погано, що стоп. Поки знову все запрацює
Ще зменшення надходження валюти приведе до росту її курсу
Програм Pda, Usai, воєнки поки наче не стосується ця заборона ..
Ще стоп розвиток підприємництва і грантів на свою справу.
Як це вплине,?
Але аудит можна було робити і в процесі. Життєво важливі програми перевіряти в процесі, а відверту фігню, якщо вона є, то заморозити. Краще б селективно, а не так.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Голос америки були в пентагоні і отримали коментар, Pda не скасовано, те що виділено того року -йде
PDA це програма, за якою президент може використовувати певні кошти, виділені на неї без урахування думки конгресу чи сенату. Вона не може нікуди рухатись без підпису президенту. А Трамп не буде надавати допомогу. Якщо шось Зе не доїхало, то це виключно те, що відправлено за підписом Байдена.
І ще одна особливість програми. На склади Пентагону до кінця року повинно бути замінено зброю в тому ж обсязі, шо і вилучено. Так шо, навіть оплачені оборонні закази можуть поїхати не в Україну, а на склади.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLyudaT
Ні, вже тільки лінивий не написав, що це не стосується військової допомоги.
Ну ну..
ваша воля, вірити чи не вірити.
Ответ дляfrumoasa17
Ви ж бачте шо всіх в пентагоні звільнили хто до України мав справу. Навіть своїх не селекціонували