Аюшка• 28 января 2025

Приостановление Трампом помощи Украине на 90 дней

❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
ладно, соросню не финансируют, а ботоферму зеленых и цпд и прочих присосок - будут из налогов несчастных оставшихся в Украине финансировать? какая все таки независимая у нас страна. Верховна зрада даже водицу для себя за денежки юсейд покупала
Vlada-Maria• 28 января 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
mymoly• 28 января 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Може хоча б за остаточним принципом
samtaymss• 28 января 2025
Удалено администрацией...
KriskaA• 28 января 2025
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
samtaymss• 28 января 2025
Удалено администрацией...
KriskaA• 28 января 2025
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 28 января 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
Соросята, на выход :-) как залезли в 2014- так и нафиг с пляжа в 2025
mymoly• 28 января 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Ой ну що ж ви так одразу по больному
Lisichka1307• 28 января 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 28 января 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 28 января 2025
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
Ответ дляmymoly
Ой ну що ж ви так одразу по больному
Че сразу? Это было ожидаемо.
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
Ответ дляLisichka1307
Удалено администрацией...
будет просить донаты, как прЫтула со стерненко, им грустно
KriskaA• 28 января 2025
Соросята - це хто ? зєрмак ? а то я заплуталась.
Vlada-Maria• 28 января 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
непорочне зачаття))))
Olvia1987• 28 января 2025
Ответ дляKriskaA
Це еліта, яка не повинна воювати.
KriskaA• 28 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Це еліта, яка не повинна воювати.
Монозброд зелений шолє ? так хто ж проти. Але вони або інваліди або депутати.
samtaymss• 28 января 2025
Удалено администрацией...
Olvia1987• 28 января 2025
Ответ дляKriskaA
Тіпа того.
samtaymss• 28 января 2025
Удалено администрацией...
BattleBunnyInAction• 28 января 2025
а юсейд не хочет перестать финасировать тецекунов? Обериг чей? Чей резерв?
Lisichka1307• 28 января 2025
Як воно задовбало зі своїми Пєцями
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляsamtaymss
Удалено администрацией...
Ціна балансу. Може порошенківські заводи в росії то і були наші єдині реальні гарантії
frumoasa17• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Це стосується гуманітарки і освітніх, для впо, інвалідам. проектів і грантів. Культура, фільми, навіть Біхус інфо, вони давали грант на журналістику.
Все те, що стосується устаткування і підготовка лікарів і вчителів, заморозили.
Чи треба проводить аудіт - так , Американці мають робити і знати куди що.
Як це вплине,?
Ну ті ліки, устаткування протези інвалідам, станції різні, типу устаткування для лікарень за рахунок грантів - це погано, що стоп. Поки знову все запрацює

Ще зменшення надходження валюти приведе до росту її курсу

Програм Pda, Usai, воєнки поки наче не стосується ця заборона ..

Ще стоп розвиток підприємництва і грантів на свою справу.
Але аудит можна було робити і в процесі. Життєво важливі програми перевіряти в процесі, а відверту фігню, якщо вона є, то заморозити. Краще б селективно, а не так.
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Голос америки були в пентагоні і отримали коментар, Pda не скасовано, те що виділено того року -йде
PDA це програма, за якою президент може використовувати певні кошти, виділені на неї без урахування думки конгресу чи сенату. Вона не може нікуди рухатись без підпису президенту. А Трамп не буде надавати допомогу. Якщо шось Зе не доїхало, то це виключно те, що відправлено за підписом Байдена.
І ще одна особливість програми. На склади Пентагону до кінця року повинно бути замінено зброю в тому ж обсязі, шо і вилучено. Так шо, навіть оплачені оборонні закази можуть поїхати не в Україну, а на склади.
samtaymss• 28 января 2025
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 28 января 2025
Ответ дляLyudaT
Ні, вже тільки лінивий не написав, що це не стосується військової допомоги.
Ну ну..
ваша воля, вірити чи не вірити.
lilu1990• 28 января 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ви ж бачте шо всіх в пентагоні звільнили хто до України мав справу. Навіть своїх не селекціонували