Добрий Вечір дорога порадниця.Ось і настав цей вечірній час,коли ти втомлена прийшла з роботи або просто втомилася від сидіння на дивані і хочеш розслабитись.Тому не гай часу і скидай музику яку ти слухаєш або яка тобі найбільше подобається.А ми всі і я в тому числі твій Іллюша,будемо оцінювати та чудово проводити час разом.Не соромся.Поспіши бути першою ми з нашою командою віримо в твої таланти!!!
Ответ дляalisarich
Уже третий день на этой зависаю, задолбала всех
На якій мові співають?
Lady luck21• 28 января в 20:13
https://www.youtube.com/live/ajGlBCftb9s?si=XESJOVdOXFgG_31_
Всегда фоном слушаю
Ответ дляLady luck21
Всегда фоном слушаю
Я боюся по ссилкам заходити.
Ответ дляLady luck21
.
Перейшов,там все добре.Дуже приємна та спокійна музика.Все добре.Дякую.