КаваЗМолоком• 28 января в 22:04
Хто працює рієлтором, як ви починали? З АН чи самі?
Бачу є вакансії в агентство нерухомості (АН) думаю спробувати. Чи варто? Як ви починали?
Бяки-козяки• 28 января в 22:07
Я пробувала минулого року, місяць пропрацювала в АН. Клієнтів там практично не було, об´єктів для продажу чи оренди теж. Шукала сама клієнтів, робила клієнтську базу. Але зрозуміла, щоб щось напрацювати та почати заробляти потрібно дуже багато часу на розкрутку і закинула всю цю справу.
КаваЗМолоком
• 28 января в 22:23
Ответ дляБяки-козяки
Так в тому то в справа що в презентації агентства hr прислав, що перший продаж при навчанні як правило від тижня до місяця, залежить від вашого бажання та потенціалу. От мене це бентежить. Є ставка. Тільки я не зрозуміла ст під час навчання є оплата , навчання тиждень по 5годин одночасно з інтеграцією в роботу.
Бяки-козяки• 28 января в 22:59
Ответ дляКаваЗМолоком
Це ще не погано, в мене ставки не було.
КаваЗМолоком
• 29 января в 07:34
Ответ дляБяки-козяки
Це ще не погано, в мене ставки не було.
Та хто його знає. Бо в презентації наче є ставка навіть якщо не було продажів. Але як воно в реальності. Бо є робота без ставки за проценти. А є ставка +%. Начебто безкоштовно навчання.