Патика-мотика• Изменено 29 января 2025

Мамі з класу подобається мій чоловік

Вона розлучена. Приєдналися до нашого класу 2 роки тому.
Вона постійно заглядає на нього, іноді торкається його та жартує. Чоловіку увага льстиль і що я ревную його забавляє. Сам веде себе стримано, на флірт не неагує, принаймні при мені.
Подруга моя також в нашому класі, вони ближче знайомі, бо разом виїзджали на відпочинок минулого року, класом.
І каже «вона не красуня, але така харизматична, магнетична, притягатєльна»
Кажу «зупинися, не продовжуй, я зрозуміла що ти ій симпатизуєш»
Вона «ні ні, я Просто обʼєктивна!»
Як я маю реагувати на цю жінку? Ніяк? Холодною байдужістю? Чи як? Спостерігати і відпустити ситуацію? Але чужа жінка торкається його, наче жартома, але..
Я не знаю
Я в ній нічого такого не бачила, але подруга розпіарила притягатєльну.. що думати?
Мама Никитки-2• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Дівчата, я вам ворог чи що?
Ви можете по темі порадити щось.
Я права чи я ее права. Мені думати про це, чи забути?
За що такі відповіді? Я до вас за порадою прийшла
Зрозумійте, що є жінки, в яких чоловік приймав участь в житті дитини виключно тим, що зайнявся сексом з її мамою. Ото вони і наввипередки намагаються показати свій «розум»
А по темі, поговоріть з чоловіком. Якщо у вас гарні стосунки він сам окреслить кордони для баришні.
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Мені цікаво, чого у більшості наших жінок з’являється сарказм, подив і недовіра до того, що батько ходить на виступи власної дитини?
Це абсолютно нормально і природно в сім’ї де бажані діти, яких люблять.
А мне интересно, почему у некоторых индивидуумов женского пола присутствует намеренное перекручивание смысла написанного и перевирание фактажа?
Мама Никитки-2• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Тобто не розповідати і не ділитися з нею?
Дистанцюйтесь. Вона вам не подруга зовсім.
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляМаю рацію
Где вы у меня злорадство увидели, непонятно.
Я ж ту маму знаю вже два роки. Звичайна жінка. Є у класі одна красуня, виглядає як модель і працює в сфері краси, також розлучена. Але думаю має когось, бо не вігається ні на кого. Якщо гарна то гарна, я заперечувати не буду. Якщо магнетична також, викладк всю ситуацію на огляд. Але немає магнетизму ніякого. Як ви уявляєте фам фаталь, яка не має чоловіка і вілносин, а клеїться до чужих?
У магнетичних прихильників пруд пруді
к.Буланова• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Взагалі чоловіків з жінками на ярмарку 50/50, без перебільшень. Купа чоловіків. Приходять купувати в дітец, гроші на ЗСУ. Концерти і висиупи дітей тим часом.
В мене і батьки мої приходять. Не знаю що вам дивно
просто там всегда такой кипишь на этих ярмарках, мой бы сдурел))
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляк.Буланова
Без виступу напевно б не пішов, а на висиуп дитини подивитися іде завжди)
Христя в тiстi• 29 января 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Представляю, как она специально к вам подходит и начинает мацать вашего мужа. А он балдеет😂
Ну реально есть люди, которые при разговоре близко очень подходят и могут дотрагиваться легонько, между делом. Я такое не люблю .
Мама Никитки-2• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Що значить ревную до подруги?
І ні, дякую, так обговорювати я її не буду.
А от як бути з подругою. Чи дружба це?

Чоловік моєї подруги був колись хлопцем моєї куми. Так от з кумою він старався, крутився, подарунки, ресторани. А з подругою просто вдома сидить. Але я ніколи б не сказала своїй подрузі таке
«Ти знаєш, його колишня, вона така… і він заради неї все. Він взагалі іншим був» Це ж не підтримає людину, це може зробити їй боляче.
Зате вона мені отаке замість підтримки. І дівчата, нема там ніякого магнетизму від слова «зовсім». Просто подруга вирішила мене підтримати отак
С я б сказала. Мадам взагалі не переймається вашими почуттями, то чого вам думати про неї. Прийшлось би до слова- отримала б по повній.
Мама Никитки-2• 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
Тільки констатація факту, ніякого перекручування. Вам смішно від того, що дитина покликала тата на виступ?
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Дякую. Напевно прийдеться відзеркалити і подивитися чи буде вона це ковтати, як я чи дружба не витримає
Чу Ча• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Він ніяк не реагує на неі. Байдужий, не сміється з її жартів, не посміхається їй.
А з того що я ревную сміється
Берите от него денег и занимаетесь вложением в себя. Во внешность (разумно), в здоровье, в развитие. Гарантирую, что он будет офигевать и пасти вас, а не вы его.
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляЧу Ча
Я і так вкладаю в зовнішній вигляд. Не колю, але апаратні процедури, масажі, маски, манікюр, педикюр, фарбування, макіяж, одяг.. спорт.
Я добре виглядаю. Можна і краще, але і так реально добре.
Чарівне зіллячко• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Пересікаємося на виступах шкільних
одно я знаю точно, вам не нужно мужа постоянно грузить этим и акцентировать внимание на этой даме.

Если ревнуете, то поднимите себе самооценку, пойдите на танцы или пройдите курс по классному м%%инету.

Я прошла для себя, он кстати есть бесплатный в ютуб. Мужу нравится, он теперь постоянно хочет, когда я предлагаю заняться сексом. Раньше мог сказать , что устал и т.д. (Мы женаты 20 лет, нам по 40)

запишитесь в спорт клуб, там кстати тоже что надо экземпляры. Расскажите про это мужу как между прочим. Пусть тоже поревнует, это для отношений полезно.
Пекельнi Борошна• 29 января 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
От мені цікавий також цей момент. Яким чином треба себе вести, щоб до тебе кожен раз підходила стороння жінка і торкалась ?
Як це? 😬 Вона що спеціально сідає кожен раз поруч?
А може то чоловік автора шукає приводів кожен раз сісти біля неї?
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Мне смешон ваш пафосный бред и желание возвыситься над всеми раздавая нелепые суждения и выводы. Даже не вижу смысла требовать цитату от меня с утверждением, что ходить мужчине на детский праздник - зло.
Отстаньте, на мне потренироваться вам не выйдет.
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Це концерти, ярмарки шкільні. Він приходить подивитися як виступає дитина, яка кличе його
так и вы ходите.
или вы ходите,но стоите, обтекаете пока мацают вашего мужа посторонние тетки))
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Занимайтесь лучше чисткой бассейна, и своей когнитивности.
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
так и вы ходите.
Стою обтікаю. І питаю чи це ок. А мені кажуть що це нормально, це я дивна, прибацана і в взагалі мене шиза, все навпаки то мій чоловік її клеїть.
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
Ваші цитати. Це ви зараз все перекручуєте
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Автор, в какой то момент вас даже стало жаль. Но сейчас , понимаю, что происходящее с вами случается не зря. Вам удобно перекручивать действительность и искать виновных не у себя под носом, а на стороне.
Смешно мне от вашей мягкотелости и инфантильности, а не от посещения отцом концерта сына.
Вам выше конкретно написали многие - дело в вашем муже и его неуважении к вам. Но вы упорно этого не хотите замечать.
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
О, вже мене жаль.. ви всіма можливими маніпуляціями користуєтеся як профі
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
не-не...это не дело.что-то вы ведете себя не так.
надо придумать линию поведения, как в игре в шахматы.
она к мужу хвостом вертеть, а вы, к примеру, берете ее под руку и тащите в противоположный угол что-то показать.и всё с улыбочкой...
или вообще повиснуть на руке мужа и не отходить ни на шаг.
но я не мастер всего этого, а есть такие женщины,что и кровь выпьют и дырочки не оставят.
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Вы не там пытаетесь огрызаться, я не та баба, теребящая вашему мужу яйца. Перед ними вы терпила, а здесь пытаетесь выпендриться. Вот это тоже смешно. И глупо.
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляДоктор Погребельный
То ігноруйте. Слабо?
Що ви мені хочете довести? Що я веду себе «глупо»? Ну ок, але і ви також. А старша від мене набагато. Вам би мудрішою бути і не з чіплятися з такими як я «глупими»
Мочалкин блюз• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А що з ним?
Поговорити з ним акуратно, що та жінка до нього підкатує і вам це не приємно
Тому ви просите вашого чоловіка раз і назавжди тредо але тактично відмити ту жіночку та спитати чи чоловік не реагуватиме, якщо до вас колега буде так себе поводити і торкатися ’нєвзначай’
автор Патика-мотика • 29 января 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Дякую. Він каже що він відморозився.
В своїй поведінці не бачить проблеми. Але я зрозуміла.. поясню йому
Доктор Погребельный• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
То ігноруйте. Слабо?
Так вы же пришли за помощью и советом. у мудрым, забыли?
а на ’ слабо’ берите своего мужа - павлина)))
Помеха справа• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А що з ним?
Вашему мужу или нравится это внимание, или у него нет рта. Поставьте себя на его место - вас регулярно трогает чужой мужик, ваши действия?
Разговаривайте с мужем, с ней не нужно - выставите себя только истеричкой. И помните, она все делает с позволения вашего мужа, иначе давно уже перестала бы его трогать, значит позволяет.
Пишу, не читаю• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Дякую. Він каже що він відморозився.
Може оберіть собі якогось татка і заглядайтеся на нього, на радість чоловіку.
А якщо серйозно, мені якось не зрозумілий такий тісний контакт між батьками у класі. Батьківськи збори, виступи, по декілька разів на рік, і усе. Коли там жартувати і за ручки хватати? Це ж не посиденьки за столом на випускному) В машину заглядає. Ну як? Що при цьому каже? Здається, Ви дуже перебільшуєте присутність цієї жінки у вашому житті.
Морковна• 29 января 2025
Автор, наступного разу при зустрічі з цією мамою, будьте наглішою. Підійдіть до неї перша і привітайтеся. Скажіть ’ой, Ви мама Віталіка, а я мама Ані, дружина Сергія. А то ми як зустрічаємося, то ви тільки з моїм чоловіком вітаєтеся, то вирішила вже познайомитися. І до речі, мій чоловік дуже не любить, коли його хтось чужий торкається, але сам сказати вам про це не може, не зручно йому. То попрошу більше цього не робити’. І культурно і окреслити рамки спілкування і звернете уваги що Ви ці ’підкати’ помітили.