Пригощаю кашею• 29 января в 20:01
Чи може дитина потовстішати від спорту?
Малий 8 років був худий. Влітку пішов на бокс і з тих пір все поправляється і поправляється. Вже і живіт стирчить і бока є. У харчуванні нічого не змінювалось, їсти став навіть не так багато як раніше. Не знаю що думати. Зі змін то це тільки поява спорту.
Саджу все зарання• 29 января в 20:03
К эндокринологу сводите. От спорта точно пузо не торчит: или нарушение обмена веществ, или профицит калорий.
Вишня на торті• 29 января в 20:12
Може збільшуватися об´єм м´язів, але в 8 років то не буде прям сильно видно, але точно не буде від спорту торчати живіт і бока. Шукайте причину в іншому напрямку
Соня-сонятко• 29 января в 20:53
від спорту збільшується апетит, тому може. можливо, ви не помітили, що більше їсть
Пригощаю кашею
• 29 января в 21:00
Ответ дляВишня на торті
Ну, от спочатку так і подумали, став більшим і в плечах і руки і підріс. Але потім почав випирати живіт і от він мене турбує.
Пригощаю кашею
• 29 января в 21:12
Ответ дляКучерявочка
О. То він худенький у вас
Та наче не товстий, але живіт вже багато хто помітив.
Квітка Миру• 29 января в 21:15
Ответ дляПригощаю кашею
Зараз 25 кг.
Зріст який?
Бо мій в 8 був 30 кг, і не товстий
Соня-сонятко• 29 января в 21:30
Ответ дляПригощаю кашею
Зараз 25 кг.
а який ріст? мій при 145 має майже 30, то дуууже худий
Пригощаю кашею
• 29 января в 21:31
Ответ дляСоня-сонятко
132 см зріст
Соня-сонятко• 29 января в 21:41
Ответ дляПригощаю кашею
132 см зріст
ну то, як на мене, нема ніякої зайвої ваги. часом діти перед тим як в ріст піти, трохи набирають. може то якраз отой запас