Ширли-Мырли• 30 января в 15:21
Немає друзів, родичів, дім-робота, нудне життя,як бути
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 января в 15:22
так пусть же каждый найдет в себе то, чтобы было интересно с самим собой
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:24
Ответ дляТут надолго
На танці запишіться, подруг знайдіть
ходила, не знайшла
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:25
Ответ дляЛівий Локіть
Не вистачає саме спілкування чи вам просто нудно?
спілкування, нудно
Тут надолго• 30 января в 15:25
Ответ дляШирли-Мырли
ходила, не знайшла
Тоді працюйте із собою, чому у вас нема подруг після навчання, з роботи?
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:25
Ответ дляТут надолго
спілкування зійшло на ні, кожен живе своїм життям
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:25
Ответ дляДа ладно
И собаку-чаще будете бывать среди людей. Мож и друзья появятся.
собаку не хо
Тут надолго• 30 января в 15:27
Ответ дляШирли-Мырли
То про що з вами спілкуватися? І мені вже від вас нудно.
Лівий Локіть• 30 января в 15:27
Ответ дляШирли-Мырли
спілкування, нудно
Навіть маючи родичів чи друзів, якість спілкування може не влаштовувати, плюс зайнятість. Інтернет спілкування, колеги, якісь активності, як варіант не розглядаєте?
Просто болталка• 30 января в 15:27
Так найдите себе занятие которое вам интересно. Кому надо такое унылое нечто? Будут интересные хобби, будет энергия, подтянутся в вашу жизнь люди.
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:28
Ответ дляПросто болталка
яке?
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:29
Ответ дляЛівий Локіть
інтернет спілкування ні про шо, колеги самі по собі по роботі поспілкувалися і все, які активності?
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:29
Ответ дляТут надолго
а мені від вас
Copy-Paste• 30 января в 15:31
Ответ дляШирли-Мырли
Ну сходите с коллегами куда то пива попить, или пиццу поесть. Или на кофе/чай после работы. Поближе познакомитесь в нерабочей обстановке
Copy-Paste• 30 января в 15:32
Ответ дляШирли-Мырли
собаку не хо
Зря. Любой человек с собакой в парке будет ваш друг))))).
Ms. Iphone• 30 января в 15:32
Ответ дляШирли-Мырли
яке?
подружитесь вот с этим анонимом https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3671598
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:35
Ответ дляCopy-Paste
у нас не принято, всі дорослі і дітні, кожен сам по собі, я працюю взагалі з 60+
Голодаю• 30 января в 15:35
Ответ дляШирли-Мырли
є
Заведіть морську свинку. Я не жартую. А ще коханця, але іншої національності. Буде прикольно, кажу вам.
Ширли-Мырли
• 30 января в 15:35
Ответ дляЛасунка
премиум подписка на ютубе и жизнь уже веселее
і шо вона дає
Лівий Локіть• 30 января в 15:36
Ответ дляШирли-Мырли
Майстер-класи, книжкові клуби, клуби за інтересами, спорт групи, навчальні курси