Замрійлива• 30 января в 18:46
Це тільки я не знала, що булгур то смачно?
Перший раз купила і приготувала булгур, реально в шоці яка класна каша вийшла. Розсипчаста, швидко вариться (20 хв) , не гливка, ще й збільшується в обʼємі разів в чотири не менше.
Додала шматочок масла в тарілку, посипала спеціями і зʼїла цілу мисяку.
Попихтю та й годі• 30 января в 23:55
а якої ви саме марки купували? я лише одного разу купувала якийсь в атб, не сподобалось. час виправити)
Божа кульбабка• 31 января в 00:23
Я утром в термос заливаю булгур кипятком, и на обед горячая рассыпчатая каша.
Країна мрій• 26 февраля в 23:18
Ответ дляМаринаХ28
Мы часто берем Булгур вже з овощами.
🤤🤤🤤
О даа