Кракадэ• Изменено 30 января в 20:32

Водійські права, практична частина

Сьогодні склала теоретичний іспит на водійські права. З першого разу, всі 20 питань вірно. Здала сама, все вчила, тренувалась в білетах. Радості немає меж.....А тепер назріло питання - чи реально так само самій здати і практику, якщо навчання проходе в моєму малесенькому місті, а екзамен - у великому місті без попереднього тренування? Чи тільки прийдеться ’підмазувати’? Всі кажуть, що сама не здам. А у вас як було?
Лепешечка• 30 января в 20:34
Тоже сдала с первого раза теорию, а практику со второго, хотя я отрабатывала маршруты. Первый раз стрессанула сильно, как пелена перед глазами была
БезПаспортаНеПродаю• 30 января в 20:37
Я сдавала в Киеве, весной, сама со второго раза. Но маршруты ездили прорабатывать с инструктором, из пригорода
Лінива, не каюсь• 30 января в 20:37
З першого разу здала теорію 10/10. За практику платила після 30 годин. Бо я на той час вже жила закордоном і мені треба було вертатися додому. Сиділа в Україні 1,5 місяці, щоб здати теорію ( до того 1,5 місяці курси онлайн) і від´їздити 30 годин. Самі люди здають, але з 2-3-4-5 разу. В Києві важні маршрути. Тренуватися по ним треба багато. А я ще паралельно працювала і отримувала другу вищу. Жалію, що довелося заплатити. Дядько-екзамінатор, що взяв гроші, був справжнє бидло(((
Я б рекомендувала вам здавати самій
ЕлькиПальки• 30 января в 20:37
Автор, надо ездить по маршрутам, езда в маленьком городе отличается от города побольше. Ваши шансы 20%. Я ездила 30 часов по маршрутам, но это Киев
Ло Шарик• 30 января в 20:40
Поздравляю вас! Больше 20 лет назад я сама сдала теорию, а практику папа заплатил. Я не ездила долго. Вот летом переехали за город и возникла необходимость возить детей везде. Освежила в памяти все, что когда-то знала с инструктором и езжу
Mrs.Sexuality• 30 января в 20:42
Реально. У меня теория была на отлично, а практику сдала со второго раза. Но знаю людей, кто сдал сам и с первого раза. Я не сдала, потому что перепсиховала, голова была, как в тумане. На второй раз уже пришла спокойная - и сдала без проблем. Правда, и город не маленький, и дело было лет 6 назад.

В фб попадалась группа ’права без хабарів’ или как-то так. Можно там поискать инфу по конкретному городу.
Гарантую неперелевки• 30 января в 20:42
перед іспитом візьміть інструктора і прокатайте маршрути для іспитів. Все реально
ТигрЛьвович• 30 января в 20:50
Ви не здадите практику, не їздивши маршрути у великому місті. Зі мною здавали дівчата з області, жили по місяцю у місті, звикали до їзди в потоках авто, наймали інструкторів для проработки маршрутів. Ось у мене на маршруті був брошений бус, він заважав перехрестя проїхати без помилок, ви б про таке і не знали, якби хоча б пару раз там не проїхали, та ще купа подібних нюансів.
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января в 21:15
Нужна тренировка именно по тем маршрутам, где будет экзамен. Не зная всех особенностей той дороги шансов нет. Не нужно платить взятку, просто нужно проехать маршруты с инструктором. Тем более после маленького города в интенсивном движении можно растеряться. А в том городе нет возможности сдать, где учиться будите?
Вся така шо куди там• 30 января в 21:27
Теорію склала з 1 разу, практику з 3 разу. Нікому ніяких хабарів не платила. Здавала у Львові, я не місцева. Маршрути потрібно хоча б по одному разу проїхати і знати, які найчастіше бувають вимоги інспекторів саме у тому СЦ, де будете здавати практику. Раджу групу у ФБ ’Права без хабарів’ - там дуже багато корисної інформації щодо іспиту, маршрутів, інструкторів, інспекторів і т.д.
Мстящий за Зайца• 30 января в 21:32
Ну от і я зараз вчуся практиці. Від´їздида 10 уроків. Сказали 200 доларів треба буде дати, бо навіть таксисти, яких позбавили прав, не здають самі. Нема поворотніка там де треба, вже помилка. А плюс паркування. До того ж зараз 9 маршрутів ( хз шо робити
Мстящий за Зайца• 30 января в 21:34
Теорію теж сама вчила. Здала з 2 разу, 19/20
ЕлькиПальки• 30 января в 21:45
Ответ дляМстящий за Зайца
Я сдала сама на Мрии с первого раза 31 июля. Но я ездила с инструктором по маршрутам и на своей машине столько же на парковках - учила парковки. И это мне помогло - первое что сказал инспектор при выезде - припарковаться под 90 не используя задний ход
А я с Рио-де-Житомира!• 30 января в 22:11
Ответ дляМстящий за Зайца
Логічно, що не увімкнений поворотнік, при повороті це помилка
Мстящий за Зайца• 30 января в 22:19
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Та я не спорю) але будь який завтик і ти не здав
Тишком нишком• 30 января в 22:27
Ответ дляМстящий за Зайца
Бо на дорозі ще завтик може стати як покоцаною машиною так і чиєюсь смертю.. то треба бути завжди уважним.
inneska-85• 31 января в 11:42
Ответ дляЕлькиПальки
то есть вы передали заехали по 90 градусов?
inneska-85• 31 января в 11:42
передом
ЕлькиПальки• 01 февраля в 11:25
Ответ дляinneska-85
Ой, передний.. там было местечко и мне надо было задом заехать в него. А перед этим надо было развернуть машину в три приема и выехать за ворота мрео