Щастя-здоровля• 31 января в 12:20
Масаж лиця?
Напишіть свої відгуки )
Директор Пляжу• 31 января в 12:31
Чудово. Роблю вже давно. Але він малоефективний без рівної постави, стягнутих фасцій по тілу, напруженому животі та дубовому апоневрозі. Тож тільки все у комплексі.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 января в 12:36
Ответ дляДиректор Пляжу
Спрашивает специалист с опытом 25 лет:
расскажите про целесообразность дубовости апоневроза, если массаж волосистой части головы делает скальп более подвижным и эластичным ( в т ч чтобы снять напряжение).
Барабасиха• 31 января в 12:49
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Спрашивает специалист с опытом 25 лет:
Спитайте у спеціаліста зі стажем, що це за маячня про чудові наслідки масажу волосистої частини голови, питає лікар профільної спеціальності🤣
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 января в 12:57
Ответ дляБарабасиха
врач отрицает физиологию и перекручивает написанное мною, не спобона на анализ? дай бог таких не знать никогда
Барабасиха• 31 января в 13:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ні, лікар практично прямо вказує на те, що сказане вами маячня