Пускаю бісики• 31 января в 13:38
Пільгові путівки в табір обдарованим дітям
Дівчата, підкажіть, будь ласка, може хтось отримував такі путівки? Син 12 років, призер районних і міських змагань, турнірів. На турнірі повідомили, що можна отримати таку путівку в літній табір, відправили в школу. В школі нічого не знають, сказали телефонувати в РУО. Там ніхто не відповідає, на запити електронною поштою також відповіді немає. Знаю, що є путівки для дітей військовослужбовців, але у нас інша історія. Можливо підкажете, куди саме звертатись і як проходить оформлення. Київ. Дякую.
Може ще третю?• 31 января в 13:40
Ніколи не бачила путівок за талантами. Їх дають за здоров´ям чи за статусом соціально незахищених. А всякі математичні табори - то за свій кошт.
Гостра на язик• 31 января в 13:43
Ответ дляМоже ще третю?
Есть такие путёвки. Но их очень мало и они не для широкого круга получения. Их оформляют своим детям
Може ще третю?• 31 января в 13:45
Ответ дляГостра на язик
Ну ок, а ви їх бачили чи просто десь чули? Де ці табори і хто їх веде? Моя дитина в олімпіадному русі 8 років і все це за свій кошт, і діти там спілкуються, ніхто з них того не бачив.
nabludatel• 31 января в 13:46
Відповім не зовсім по темі.
А ви впевнені, що вам це потрібно? Бо зазвичай у таких таборах (з безкоштовним відпочинком) геть погана якість послуг: погане харчування, безвідповідальне відношення до дітей, ніяких розваг і тд.
Кілька моїх знайомих ВПО відправляли своїх дітей по безкоштовних путівках і усі залишилися незадоволеними. Останнього разу син колеги приїхав з табору геть хворий, а їй нічого про це не казали і дитину ніяк не лікували.
Гостра на язик• 31 января в 13:47
Ответ дляМоже ще третю?
При чем здесь олимпиадное движение? Это не какие-то определённые лагеря. Есть закупоенные путёвки какой-то администрацией. Едут малооьеспеченные, дети военных и дети администрации как одарённые. Потому что у каждого ребёнка есть какая-то медаль, грамота, диплом
Форс мажор• 31 января в 13:48
Нам про такі табори оголошує керівник гуртка, де дитина навчається. От недавно пропонували на весняні канікули в Арніку.
Ответ дляnabludatel
Відповім не зовсім по темі.
ребенок попал в первый раз в лагерь имеено бесплатный, шикарно было все: и питание, и дисциплина и пр. Второй раз было не все так радужно, но и лагерь был другой.
Амелі на мілені• 31 января в 14:04
Є путівки для пільгових категорій дітей, це діти військовослужбовців, сироти, а також діти, які мають заслуги в навчанні або учасники дитячих колективів,я то танці і т.д. Моя дитина їздила по такій путівці як дитина що перебуває на диспансерному обліку
Пускаю бісики
• 31 января в 14:07
Путівки точно є. Не для малозабезпечених в не для ВПО, а саме для обдарованих дітей. І їх дійсно мало, напевно правда, що оформляють тільки для своїх. Пільгові - це не означає безкоштовні, може бути за 20%-30% вартості. І це не через спортивну школу, бо син теж в школі олімпійського резерву займається, а саме через звичайну школу або управління освіти, бо це здобутки у навчанні, творчості. Але не можу знайти інформацію, куди саме звертатись.
Українська Мрія• 31 января в 14:18
Ответ дляПускаю бісики
Це через управління освіти району, і водночас через школу.
Наші їздили у лютому 2023 р. Організовано з ліцею назбирали більше 40 дітей і два вчителя з ліцею з ними поїхали. Учні з різними досягненнями, не лише олімпіади предметні, а й турніри спортивні.
Пізніше в іншій школі була інформація про такий табір, але тоді вже ніхто не поїхав.
Янгол в камуфляжі• 31 января в 14:58
я брала, Київ.
районна адміністрація.
відділ є окремий по путівках.
100% туди.
але ще рано, здається.
це було до війни. Сергіївка була, Закарпаття. Ще щось типу Миколаївська обл
районна адміністрація.
відділ є окремий по путівках.
100% туди.
але ще рано, здається.
Грибной_Дождик• 31 января в 15:44
В ЦНАП зверніться, такі путівки точно існують, але чи було фінансування там і дізнаєтесь
Паратруперсупер• 31 января в 23:06
Я брала таку путівку в ’Артек Прикарпаття’ в Трускавці .
Категорія ’ талановиті діти,переможці спортивних змагань ’. Звичайно, треба грамоти,як підтвердження.
Зверталась в управління соцзахисту. Там є відділ по путівках. Це Суми. Як в Вашому місті,не знаю.