ЖонДуан• 31 января в 16:18

Обмеження на перекази між картками

Вже обговорювали?
⚡️Відзавтра набувають чинності нові обмеження в переказах з картки на картку та за реквізитами IBAN

Деталі:
▪Клієнти "високої" групи ризику - ліміт 50 тис. грн/міс;
▪️клієнти "середньої та "низької" груп ризику - ліміт 150 тис. грн/міс (з 1 червня - 100 тис. грн/міс).

Великі банки(Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен Банк, ПУМБ, Універсал Банк, Сенс Банк) та платіжні системи приєдналися до Меморандуму.
ㅤ
Коренная киевлянка• 31 января в 17:25
Ответ дляЮпитерная
Люди, а откуда у Вас деньги? За что Вы так переживаете все?
Так у меня как раз и нет их. Но даже за проданное на OLX б/у, образно говоря, чтобы купить еду ребенку, придется отчитаться.
No problems• 31 января в 17:26
Ответ дляБешене сарі
Дебілізм якийсь вони придумали.

Виходить, я не можу повноцінно розпоряджатися власними коштами в рамках навіть власних же карток?

Не те щоб я доходила до ліміту 50 в місяць, не кажучи вже про 100-150, але сам принцип дивує.
По сути такое давно, все эти фин мониторинги, человек принес деньги в банк и ими уже распоряжается банк, разрешает потратить, перевести, блокирует, требует отчета.
Сижу_и_плачу• 31 января в 17:26
Ответ дляМороженная курица
Мова не про блокування рахунків. А про ліміт для переводів з карти на карту. Кому ви переводите більше 150тис за місяць? Батькам? Дитині?
Мова якраз про блокування рахунків, саме з таким коментарем сьогодні вийшов тас банк.
150це зовсім не великі кошти. А кому 50, то шо робить?
Пффф 100%• 31 января в 17:26
Ответ дляКоренная киевлянка
Что за лимиты и где о них узнать? Я как чувствовала и не оформляла ту 1000 Зеленского, хотя и очень нуждаюсь. Знала, что потом будет каждая копейка контролироваться после соглашения с их условиями.
Ліміти і тим, хто тисячу не брав, встановлюють
Юпитерная• 31 января в 17:26
Ответ дляБрюльтик
Скажіть де ті ліміти дивитись, вже все передивилась, не знаходжу ні в Моно ні в Приват…
У меня ни в сибе ни в привате не написано. Но лимиты уже очень давно. Просто раньше на айбан можно было обходя лимит
Мороженная курица• 31 января в 17:27
Ответ дляСижу_и_плачу
Ви так і не відповіли, кому ви на карту перераховуєте 150 чи 50тис в місяць?
Коренная киевлянка• 31 января в 17:27
Ответ дляПффф 100%
Так я не про лимит. А про полный мониторинг всех счетов.
Юпитерная• 31 января в 17:28
Ответ дляКоренная киевлянка
Да нет такого, не перекручивайте. Люди просто очень не хотят платить налоги, вот и все. В других странах Европы лимиты на переводы намного серьёзнее.
Сижу_и_плачу• 31 января в 17:29
Ответ дляМороженная курица
Чоловіку, дитині, батькам, сума значно більша і шо?
Юпитерная• 31 января в 17:30
Ответ дляМороженная курица
Я перекидывать, стабильно больше 100. Именно переводами
Коренная киевлянка• 31 января в 17:31
Ответ дляЮпитерная
Ну как нет. В договоре как раз указано, что дается доступ ко всем своим счетам на много лет и полный контроль над ними.
Юпитерная• 31 января в 17:33
Ответ дляКоренная киевлянка
Так во всех странах. В Литве по моему 3500€в год между физ лицами вообще.
вкрации• 31 января в 17:35
Ответ дляСижу_и_плачу
Шулєра в ОП придумуть кожен день як залізти в кишеню народу, а безграмотна я
Вы реально безграмотная и переполоханная, либо вам есть, что прятать. У меня зарплата белая, меня эти лимиты не беспокоят. И 50 тысяч для меня - это большие деньги
Пффф 100%• 31 января в 17:37
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви ж хоч читайте, що самі пишете, бо коментували ви якраз про ліміти
Не любовница• 31 января в 17:38
Ответ дляЗавжди з рушником
Теж це цікавить. І як це будуть контролювати? От мені чоловік зі своєї картки регулярно переказує, на всілякі покупки, платежі....Це також тепер не можна буде робити?
Навіщо?)) Введіть його картку собі. Чи наапаки. 2025 рік🙈
Коренная киевлянка• 31 января в 17:39
Ответ дляПффф 100%
І ви почитайте всі мої коментарі. Я нічого не писала про ліміти. А про те, що та 1000 була не просто так.
Не любовница• 31 января в 17:40
Ответ дляБешене сарі
Дебілізм якийсь вони придумали.

Це за один переказ)
КонхфЭдкаТузик• 31 января в 17:42
Ответ дляКоренная киевлянка
Да. Читайте договор
Нет, читала)
Не любовница• 31 января в 17:43
Ответ дляКоренная киевлянка
Не смішіть
Коренная киевлянка• 31 января в 17:44
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Нет, читала)
Что-то вы не то читали
Сижу_и_плачу• 31 января в 17:44
Ответ длявкрации
Ви така грамотна, а зрозуміть прочитане не здатна в мене нема чого приховувать, але я не хочу ходить і виправловуватись перед банком, бо їм там шось показалось. 50 для мене не великі кошти.
КонхфЭдкаТузик• 31 января в 17:44
Ответ дляОтжигающая
Ні, не враховується. Враховують лише вихідні перекази фізособам на картку, не по Iban.
А я как написала?)
Не любовница• 31 января в 17:44
Ответ дляКоренная киевлянка
Всі клієнти банку будуть! При чому тут 1000
Не любовница• 31 января в 17:45
Ответ дляКоренная киевлянка
Кому ви треба зі свохми 10-20тис
Не любовница• 31 января в 17:46
Всі хочуть щоб було як в Європі але тіні ніхто вилазити не хоче
КонхфЭдкаТузик• 31 января в 17:46
Ответ дляМороженная курица
Ну я в этом месяце соседке перевела больше 50, а бывает ещё больше.
КонхфЭдкаТузик• 31 января в 17:47
Ответ дляЮпитерная
Работаем 😀
КонхфЭдкаТузик• 31 января в 17:49
Ответ дляНе любовница
Це за один переказ)
За месяц
Электричка• 31 января в 17:49
Ответ дляЗавжди з рушником
можна, якщо його дохід офіційний
КонхфЭдкаТузик• 31 января в 17:50
Ответ дляКоренная киевлянка
Что-то вы не то читали
Как раз то, а доступ там именно по карте кешбек, как же его начислять, если нет доступа?