ЗавЛабСнаб• 01 февраля 2025

Смотрю фильм про ссср и в шоке- как вам не стыдно за ним жалеть??

Шмотками импортными торговали студенты - исключили из института, и посадили .
Девушка кроликов разводила и шапки шила - незаконная трудовая деятельность - тюрьма !
Растили рабов ,работающих на страну за копейки!!
BattleBunnyInAction• 01 февраля 2025
Удалено администрацией...
neta3011• 01 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Плюсы хотите?квартиры бесплатно давали,машины,лечили бесплатно,лагеря летом,дома отдыха по путевке за копейки
...а сейчас бюджетники за миллион работают?о качестве продуктов вообще молчу,разнообразия да,не было
ага, так вот всем бесплатно и давали. Давали, но далеко не всем. Нам дали, но кооперативную, то есть, платно. А деньги дала бабушка, которая огородом зарабатывала, родители жили от зп до зп. путевки тоже давали, но в основном по блату.. да, мы каждый год ездили, но у мамы подруга была начальником профсоюза. Сейчас если деньги есть, то можешь купить все. А тогда, связи решали все. Но та система по сути просто сама по себе провальная. Почитайте Атлант расправил плечи. Очень хорошо доносит почему та система не сработала. Книжка очень интересная.
Наталка -русалка• 01 февраля 2025
Ну вони ще люблють казати -’зате ж квартири в совку давали безкоштовно’
Наталка -русалка• 01 февраля 2025
Ответ дляБочка порохУ
То ли дело сейчас . Тцк ловят свободных людей. И покинуть этот рай нельзя, если тебе не повезло с полом
А в радянському союзі не ловили???
Наталка -русалка• 01 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Які машини?
Наталка -русалка• 01 февраля 2025
Ответ дляНервогенератор
Люди не платили налоги,автор . За это их и сажали. Кстати,в СССР была такая штука как патент, купив его=заплатив налоги можно было и шапки шить. Но ведь все хотели быть умнее
Зараз так само не платять,але не садять хоч за це
Еленка14• 01 февраля 2025
Ответ дляСплюшка
В 73 их и выдали.В селах.До того паспортов не было.Чтобы рабы не разбегались.Варианты слуить сверхсрочку,завербоваться на шахту.Все.
Іноді голова колгоспу видавав дозвіл на видачу паспорта для молоді, щоб ті їхали навчатися у місто. Часто за це хабарі заносили. Таким чином, іноді молодь ’просочувалася’.
Ще бувало, давали заводи запроси на молодь: так брат мого діда з села поїхав у Харків ХТЗ будувати, це були повоєнні роки, ще 50ті не настали. Так сказати, іноді були лазєйки. Але то все одно дуже сумно і сумнівно, ну його на...р
filafina• 01 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Канєшна…. Тікі чогось ті клітки ніхто даром повернути не хоче. Продаються по цінам не дуже дешевшим від новостроів. Школи, садочки, заводи, мости, станції метро дійсно з «говна і палок» деяким майже 80 років і все ніяк розвалитись не можуть. А за каналізацію і водопровод я взагалі промовчу… куди там совку. Ось сучасна Україна всюди замінили комунікації на сучасні. Ніяке гімно по вулицям не пливе, і з крану не тече вода кольору кока-коли 🤦🏻‍♀️
а вы давно видели канашку и водопровод? в Харькове уже не впервый раз меняли с совка, в сфере энергетогда в совке прокладок не было, на западе стиралки автомат были
ivnata• 01 февраля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ну там не про ціну, а про якість продуктів. Куда ж радянським 2 видам вареної ковбаси та 3 копченої ковбаси, от і вся радість.
Ну, коли нема з чим порівняти, то радянська якість була на висоті)))). Знаєте, що мене дивує? За вікном 2025, третій рік війни з парашею, людей, які реально бачили той совок, тут, на порадниці, або нема, або їх вкрай мало (будьмо реалістами, їм зараз від 60 і далі, вони не сидять на форумах), але ж наскільки засрані мізки у відносно молодого покоління, яке, не заставши совка як такого, розказує, як там було класно.
Мама Никитки-2• 01 февраля 2025
Ответ дляfilafina
Харків не вся Україна. І то я сильно сумніваюсь, щоб всі комунікації змінили. А бачила… минулого року скікі станцій метро закрили через підтоплення в Київі? І чи давно прориви були там же і каналізація вулицями бігла.
Он нижче січень 24, якприклад
KriskaA• 01 февраля 2025
Жалеют дегенераты, которые привыкли жить как свини. Мне 53 и я счастлива, что 30 лет из них я не живу в совковом треше.
KriskaA• 01 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сейчас то вы вольный человек!
Естессно ! Занимаемся бизнесом, купили недвижимость, до войны объездили кучу стран, мой ребенок в свои 10 лет побывал в половине Европы ! Короче - засуньте себе в ж. свой вонючий совок, рабы.
Inconvenient• 01 февраля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Моя подруга медсестра. У неї є машина) уявляєте? Працює вона на трьох роботах, і не ниє. Ви можете й далі працювати, як працюєте) Тільки розумієте, при ссср у вас точно так не було б машини) і квартиру ви може й отримали б років через 20 роботи.
Нащо ви це пишете лікарям, самі б попрацювали так хоч день. я не лікар, але навіть з урахуванням грошей, які їм дають пацієнти, автівка їм недоступна. Ваша медсестра купила автівку на якісь інші доходи, може торгує наркотиками.
всем надо• 01 февраля 2025
Посмотреть чернуху перестроечную и делать выводы нельзя. Посмотрите что то еще. Фильмов море. Если не детских то семейных. Что то более интересное. Например Вам и не снилось или Берегите женщин. Были и комедии хорошие. Песни послушайте. Не верю что это первый фильм из СССР который вы видели.
lekon-lekon• 01 февраля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Это всё правда.Но украинское государство нисколько не лучше.
Цікаво, коли вас виселяли із вашого житла і перевозили в й*бєні? Хто вмер від голоду?
Реверанс• 01 февраля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Конечно.В 1991 году отпустила.И даже с Крымом.А что?
В 1992 нагадайте,що за обстріли росіянами наших кораблів були?Потім референдум пробували провести..
KriskaA• 01 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
А ніхто.
Blacky_Mik• 01 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Петлюра? Це той, хто за підтримку його зада в кріслі здав Польші Волинь і частину Галичини?
В щодо були. То чого ж немає? 33 незалежна, а замість відкриття нових станцій метро- закривають старі. Де заміна комунікацій? Квартири-клітки з «говна і палок» чогось стоять і досі. Хоча розраховані на 25 років користування.
3 роки повномасштабна війна. Шо там з укріпленнями хочаб в школах і садочках?
Нікіти з аксіньями і тягнули Україну в мордорське пекло всі ці 33 роки. На всіх виборах нікіти підсирали українцям - і у владу проходили ті, кого обирали нікіти: проросійськи налаштовані хапуги-популісти. Тільки два президенти були реально проукраїнськими, цього недостатньо. Ви повинні це розуміти - ви ж самі назвали сина так, як попи в царській росії дітей покриток називали.
Inconvenient• 01 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Конечно я ищу,вот увольняюсь с апреля и в Германию.А вы лечитесь в частных клиниках,где с вас три шкурысдерут,а можно было двумя препаратами обойтись.
Успехов вам, страна замечательная, но с ботами или взяточникми/коррупционерами вы напрасно спорите.
всем надо• 01 февраля 2025
Ответ дляBlacky_Mik
Откуда вы их взяли? У нас при СССР в Киеве в школе не было ни Никит ни Аксиний. А вот уже при Украине после развала СССР появились Никиты...
Мама Никитки-2• 01 февраля 2025
Ответ дляBlacky_Mik
В мене син назван грецким ім’ям. А хто такий Микита я не в курсі. І вірити такий бред «Ім´я Микита походить з давньогрецької мови і означає ’переможець’ і безпосередньо пов´язане з богинею Нікою» можуть тільки особливо обдаровані і не обтяжені інтелектом особи. А ви можете називати своїх дітей хочь стецьком, хочь одаркою чи гарпиною.
ulka220v• 01 февраля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Нет.Такая политика партии была,что все импортное плохо.Как и сейчас политика,что в СССР все плохо было,люди нищенствовали и выживали,но это неправда
ну да, 3 платья, кстати одинаковых с 10-ю соседками в одном подъезде, колбаса, которую продавали только в москве в относительно свободном доступе - это по вашему не нищета???
я не говорю уже за жилье, отдых в других странах, нормальную еду (выбор как сейчас) и прочее. ссср - это реально каторга, нищета, страх, безвыходность
Olvia1987• 01 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Желаю вам успехов в защите своего бизнеса от русни.
ulka220v• 01 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
дорогой крестьянин. давайте объективно, сов. система здравоохранения 78 года была лучшей в мире по признанию самого мира
а где бы была эта система здравоохранения сейчас без опыта мировых лидеров и их лекарств? чето раша сейчас ноет сильно без импортных препаратов, которых не достать в связи с санкциями
VasilisaLisa• 01 февраля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Які сім років? Не смішно. Батьки 20 відпрацювали і дали аж 2к/кВ від підприємства.
Про безкоштовне лікування дуже смішно бо якщо в тебе не має можливості дістати ліки то безкоштовно тобі зеленкою будуть лікувати так, але ж то зеленка!
Про стоматологію і гінекологію промовчу бо такого скотського відношення до пацієнта я більше ніде не бачила як в совку. Зато безкоштовно ага.
Так від держави досі так, та й стоматології нема безкоштовної вже, крім мінімальної ургентної. Шкода, що хтось досі ниє за совком, а хтось проти совка ниє, тільки зараз щось ніхто жити не хоче.
От як зараз пенсіонер може полікувати зуби, коли чудова мед.реформа забрала можливість лікувати безкоштовно? Ось це повинно хвилювати,а не совок
Еленка14• 01 февраля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ваша мама вышла замуж в десять лет?
Блін, точно! Навіть одразу не звернула увагу - це, мабуть, наслідки найкращої освіти сересере
lekon-lekon• 01 февраля 2025
Ответ дляИванка Бур
я читала -солженицын всегда признавал - что там много вымысла художественного когда его поймали на вранье те кто с ним сидел
Солженіцин=сексот Ветров, такий собі сідєлєц в Гулаге на спецправах, з відпустками, здавав там всіх кого можно, а потім виїхав за кордон (хто б його випустив, якби він не працював на кгб) і жив на віллі в США (за які гроші?), а потім вернувся в рабсію після 1991 і розкрив себе як імперця. Огидний тіпок, як і всі кацапські імперці
KriskaA• 01 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Спасибо. Я так понимаю, вы уже решили и не защищаться, а расслабиться и получать удовольствие ? Ну удачи.
Еленка14• 01 февраля 2025
Ответ дляИванка Бур
это не ложь. были наказания за нарушения . штраф 10 руб , какая тюрьма- но есть же постановлениЯ, можно же погуглить - а не локти заламывать и слезу пускать. людям давали паспорта опо письменному заявлению всем.
Ложь, а українською - брехня, те, що давали всім по заяві. Ні. Заяву писали, а далі вже могли вирішити, давати дозвіл на отримання паспорта, чи то для вступу у навчальний заклад, чи для роботи кудись. Комусь давали, комусь ні. Хтось просто так давав цей дозвіл, хтось за хабар, а хтось просто не підписував бо керівник так хоче
Еленка14• 01 февраля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В СССР были смеси.Малютка и Малыш. Очень вкусные.
Так, смачні. Чого б їм (сумішам) не смачним бути, там цукру дофігіща була. І дітки вагу добре набирали, завдяки такої кількості цукру. Звичайного білого кристалічного