Работать надо• 02 февраля 2025
Як вплинути на підлітка
Доброго дня. Донька 13 років, дружить з проблемною однокласницею, яка на обліку школи і постійно втягує її у неприємності. Ось зараз обманула мене, що йде з іншими гулять, а сама побігла з нею ще й в тривогу.сиджу плачу, від безсилля і розчарування в собі. Переводити нема куди, село.
ГЛЮкоза• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Я не розумію, це що, якась не типова ситуація
Я справді не знаю, що робити.
У вашої дитини сталася переорієнтація на ровесників, тому вона біжить і приховує. Все, що ви можете зробити – укріплювати звʼязок з дитиною. Я ж не знаю, що призвело до цього. Можливо ви не в дорослій позиції до дитини, можливо в сімʼї порушена ієрархія, а можливо банально мало часу їй приділяли
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляМальчижка
))) тема була
Я тут тільки на вихідних можу бути іноді
Лялькодзьоб• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Плодотворно работаете?
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
Переезжайте из села, по другому никак.
Я з міста сюди переїхала, будинок
Пасхальний тролік• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Вона підліток і хоче гулять( Вдома що їй робити
Моя підліток дома сидить, телевізор дивиться, малює.
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Тю, так это ж село. Что с ними случится, везде люди все знают
В сенсі
Ответ дляРаботать надо
Не в селі. В оточенні. В школу в місто я боюсь щоб їздила сама.
А сейчас не боитесь?
Вам надо начать с себя. С определения своих целей, своей, можно сказать, политики в отношении жизни ребенка (вообще это до школы надо делать, но то такое).
Если Вы всего боитесь и ничего нельзя изменить, то смысл так расстраиваться? Все выросли и Ваша вырастет
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Вона не хоче час зі мною проводити, телефон і все.
ПолБатона• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Я не писала про ,,сидеть дома,,. Секции какие-то. У вас город рядом.
Завжди з рушником• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
В сенсі
Это не столица, а село. Маленькая местность, что волноваться?
Мальчижка• 02 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Іноді в селах таке відбувається, що волосся дибом стає. Притрушених скрізь вистачає
Завжди з рушником• 02 февраля 2025
Ответ дляМальчижка
Тем не менее, это не столица, где дочку будут искать по всех моргах,отделениях милиции и больницах
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
В нас нема тв. Ну є, тільки для записаних фільмів вмикаємо. Малювати не любить.
Единорог_помог• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Їй з правильними не цікаво, а та її розуміє. Але ж там реально проблемна дитина.
Я з такими дружила, бо нормальні мене не принімали. Зі мною нічого не сталося. Якось вистачало свого розуму не попадати в неприємні ситуації.
Мама мене цим дорікала, ’тебе як тягне’ до поганих.
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляSo_so
А сейчас не боитесь?
Я розумію, що треба щось міняти, але не знаю як краще.
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляПолБатона
Танці ходить, але все одно це ж не весь час.
Замороженная селедка• 02 февраля 2025
Це дуже трагічна історія
автор 13 років була в комі, потім очнулася - а в неї донька, а у доньки подруга, а кругом село...
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Не мала.
ПолБатона• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Еще чем-то займите.
Мальчижка• 02 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
В селах шукають по лісопосадках, на болотах, в закинутих криницях. До біди далеко не треба. В дитини альтернативи нема, вдома нудна мама, однокласників не густо
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Дякую, просто я хвилююсь, щоб донька не начудила. Вона дуже попадає під вплив інших, не має своєї думки.
Мальчижка• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Що з подругою роблять? За що на обліку?
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Нетфликс?
Та ні, шось з толоки записуємо і потім дивимось. Як змінилось на т2 чи т3, то ми й не підключали тоді.
Работать надо
• 02 февраля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Це дуже трагічна історія
Це продовжується давно. Сьогодні вже в мене нерви здали
Губной рояль• 02 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
В начале темы я вам поверила даже, хотела совет написать.
Но раз тема трольная, то и писать по теме ничего не буду!
В селе вашей дочери нечего делать? Вы спалились!