Сиреневенькая• 02 февраля в 14:01

хтось купував чужі посилки?

це розвод чи реально ? може хтось купував?
«Ми - магазин продажу загублених посилок різного формату, - як міжнародні, так і ті, що Україні.
До 2023 року, на жаль, усі незатребувані посилки зберігались певний час на складах, після чого піддавались утилізації
(у нас це означає - спалювання або просто звалище).

З 2023 року пошти вирішили брати приклад з міжнародних лідерів ринку і продавати посилки, НЕ розпаковуючи, через аукціон оптовими лотами.

Вам не потрібно брати на себе відповідальність за перемогу в аукціонах за оптові закупки, контролювати перетин митниці та контактувати з перевізниками з різних країн, шукати довірених постачальників — за вас це робимо Ми.

Ми роздрібно продаємо посилки за обʼємною вагою, вони запаковані, що в середині знаходиться дізнаєтесь тільки після розпаковки.»
КоролеВешна• 02 февраля в 14:03
Розвод. Зазвичай утилізують, а не продають
Love_Love_Love_• 02 февраля в 14:04
Ответ дляКоролеВешна
З чого ви це взяли?
Э-велин@• 02 февраля в 14:05
Зачем мне чужой хлам? Свой не знаешь куда деть иногда, ещё коробок ненужного припереть домой. Ногами по ом в ящики утрамбовывать или сразу на мусорку вынести?
Love_Love_Love_• 02 февраля в 14:05
Ну в США на тому прям успішні бізнеси роблять, може, вже в нас почали🤷‍♀️
Нехай щастить• 02 февраля в 14:06
может я и не права - но зачем мне чехол и зарядка на другой телефон
или крылья для 3-х летнего ребенка
обычно же ерунду всякую заказывают
зачем заведомо покупать хлам который я выброшу
вижу это так
А_мій_самий_самий• 02 февраля в 14:07
В США это бизнес, но у нас думаю развод.
Головний кошак• 02 февраля в 14:07
Передача есть такая, продают транспортные контейнеры, а покупатели потом показывают, что там
КоролеВешна• 02 февраля в 14:07
’ми - магазин’????
Напхають непотребу, упакують. Купуйте.
Для реклами знімуть ролик з хорошою посилкою
автор Сиреневенькая • 02 февраля в 14:08
Ответ дляЭ-велин@
я запитала чи це розвод і чи хтось купував, а не чого ви не купуєте))
Булку Дай• 02 февраля в 14:08
Ответ дляКоролеВешна
Ні, не утилізують. І укр почта казала, що хочуть зробити таке, як автор пише.
Prervana• 02 февраля в 14:08
Этот формат может работать в штатах или любой другой цивилизованной стране. Но у нас он обречен на то, что те посылки трижды перероют на предмет вау находок, а потом запердолят обратно скотчем и выставят на продажу)
Золота орда• 02 февраля в 14:08
Уже не один год знаю о такой практике в США и знакомые хвастались и влогеры, кто там живет.
У нас - не верится.
У нас и банков еды нет, а реально могли бы.
Love_Love_Love_• 02 февраля в 14:09
Ответ дляСиреневенькая
В Америці я так багато чого купую, наприклад, купила пилосос Дайсон за 130$
КоролеВешна• 02 февраля в 14:09
Ответ дляБулку Дай
А знайти отримувачів/відпраників вони не хочуть? 😡

Я розумію не забрані, але ті, які шукають????
Э-велин@• 02 февраля в 14:09
Ответ дляСиреневенькая
Купуйте
Нехай щастить• 02 февраля в 14:09
Ответ дляLove_Love_Love_
вы знали заранее что берете именно пылесос или кот в мешке?
автор Сиреневенькая • 02 февраля в 14:09
Ответ дляА_мій_самий_самий
теж схиляюся до того, бо укрпошта чи нова пошта ніби ніде не оголошувала що буде аукціон посилок
автор Сиреневенькая • 02 февраля в 14:10
Ответ дляЭ-велин@
Купуйте
Булку Дай• 02 февраля в 14:10
Ответ дляСиреневенькая
Я точно не знаю, чула інтерв´ю Смілянського, що хочуть зробити таке. Але вважаю, це буде на платформі Укрпочти. А у вас якийсь невідомий сайт?
Золота орда• 02 февраля в 14:11
Ответ дляСиреневенькая
https://www.ukrposhta.ua/ua/news/58104-ukrposhta-p...
что-то вякали ))
но пусть сначала разберутся, кто посылки потрошит и куда они пропадают.
Love_Love_Love_• 02 февраля в 14:11
Ответ дляНехай щастить
Я знала бо я вже купувала так сказати : поштучно в тих хто ось так викуповує оптом як описує автор і перепродає.
Булку Дай• 02 февраля в 14:11
Ответ дляPrervana
Так і буде, ви праві.
автор Сиреневенькая • 02 февраля в 14:11
Ответ дляГоловний кошак
знаю, але це шоу в іншій країні, там теж багато неправди
Пополняю_Карму• 02 февраля в 14:12
Новая почта до войны распродавали посылки. Мы ездили покупали ящиками. Это была лотерея. Ящики назывались игрушки, белье, обувь и тп. Стоил ящик 2-4 тыс игрушки/вещи. А что там попадется большой вопрос. Что сейчас не знаю. Но то , что посылки распродавали и раньше это 10000%
Нехай щастить• 02 февраля в 14:12
хорошая идея распечатать эти посылки и продавать в три-четыре раза дешевле их стоимости
тогда бы думаю разгребли
автор Сиреневенькая • 02 февраля в 14:12
Ответ дляЗолота орда
что-то вякали ))
дякую ну пока тільки на словах дійсно)
ХвостПистолетом• 02 февраля в 14:12
Есть такое. Несколько моих поставщиков привозило крупным оптом такое и продавали от энного количества кг.
Спілий баклажан• 02 февраля в 14:14
Ответ дляГоловний кошак
Ага, а там в купі хламу годинники дорогі, золоті прикраси, сумки шанельдіор тощо.Не знаю правда це чи ні.Та дивитися цікаво
автор Сиреневенькая • 02 февраля в 14:14
Ответ дляБулку Дай
так інста реклама і сайт типу ,і посилки 3 розміри «по знижках»
500 грн маленька середня 900 і велика 2200
Лагшмивара• 02 февраля в 14:14
В Испании это оч развито и попадаются обалденные внутренности))))