Ух яка ж Я• Изменено 02 февраля 2025

У кого мужчинам скорпион, качели в отношениях

Знаю его давно, он то нормальный в общении, то потом что то не так закрывается( Не так это если я не позвоню ему в течении недели, хотя ответила в смс, но он звонил, а я правда занята и в мыслях вся была, а он потом точно так же желает, но специально не пойму, или он обижается. Просто я всегда искренне общаюсь, а он потом через время снова закроется, и мне не понятно почему. И не понимаю он специально так делает.
Просто если я звоню, то он потом не перезванивает, и я даже пишу перезвони пожалуйста, а он уже игнорит, может не открывать целый день сообщения.
Хотя до этого всегда открывает и отвечает.
Ду да ду да ду• 03 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
А я откуда знаю, я ему в голову не залезу
Значит никто. Но писать можете. Это же не криминал какой-то…
автор Ух яка ж Я • 03 февраля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Ну вам виднее
Ду да ду да ду• 03 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ну вам виднее
Только судя с ваших рассказов. Если бы вы ему были кто-то, вы бы советов не просили, а сидели думали какой маникюр на следующий раз сделать, поменять ли форму стрижки, что там с гардеробом, какие духи и тд… поэтому вы ему никто и вы это чувствуете и если вы навяжетесь то рано или поздно он вас бросит и лучше рано чтоб вы были без ребенка, потому что женщина с ребенком это не девушка одинокая)))
автор Ух яка ж Я • 03 февраля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Опять вы все знаете, вы такая,умная я прям не могу
Представляете я с ребёнком и я замужняя! Вам сказки писать нужно или бредовые романы, я никому не навязываюсь, выводы делаете, не туда вас понесло уже.
Ду да ду да ду• 03 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Это ваш муж или он вам просто нравиться? И вы в душе не признаетесь но не против гульнуть с ним???
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
Знаєте скільки таких людей знаю , ці Скорпіони як ніж в спину , все для них робиш а вони бац і уходять до іншої
І потім думаєш як не сдохнуть від моральної болю
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
А іще хочу добавить , це нормально якщо він любить дівчину але то видаляє що в стосунках потім знову добавляє що з нею , ну по факту тут відносини не будуть довготривалі тут очевидно, ну звичайно якщо вона йому подобається можливо не відпустить але не факт , що скажете щодо таких ситуацій??
автор Ух яка ж Я • 04 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
Чому не будуть у когось тривалими? Скільки чоловіків скорпіонів женаті, трішечки ви не те пишете..
Скорпиони ще однолюби
Ваш пилинки здував з вас, та таке вчинив?
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Скорпиони ще однолюби
Так але зразу коли я сказала почекати із весіллям переїздом він зразу сказав що не любить і це безполезно ,але вибачте я не можу в 17 заміж вийти
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Скорпиони ще однолюби
Можливо якщо він молодий буде гуляти , а так звичайно знайде свою супутницю
автор Ух яка ж Я • 04 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
Та ну, він дурко зовсім у вас був. Скорпіони мудріши становится після 30 років, і чим старші тим мудріщі і цінюють близьку людину. А ваш вспилив, бо не його обрали, це як зрада для нього. Він не кинув вас, для нього це по іншому, він не витримав відказ і все.
автор Ух яка ж Я • 04 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
Якби не любив, то не кликав би заміж
автор Ух яка ж Я • 04 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
А скільки йому?
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
І знайшов просто іншу, простішу , тільки от можна було просто правду сказати я б зрозуміла але ніж в спину це занадто, так кинуть це не повага і це означає тільки одне , він ніколи не цінував мою ніжність, так , я також не ідеал , але я завжди була з ним , ніхто його не терпів як я , скільки відшивав мене але я була поряд , і тільки іза однієї причини так поступить , але це не толерантно після закінчення общение зразу піти до іншої
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
А скільки йому?
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
А скільки йому?
І послати нахуй і сказати корону фразу ’ а хто тобі повод дав’
автор Ух яка ж Я • 04 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
Зроком ви зрозумієте що це на краще, він як людина себе показав підло. Це жах що розповіли, він дурний зовсім, і пішов до іншої на зло вам, а не тому що там щось є. Дуже подло вчинив
Коли йому років 28 буде, тоді він зрозуміє що накоїв, бо люди які вірні йому вони починають цінувати вже з роками
Все буде добре, у вас буде обов´язково любляча вас людина, яка буде людини та підтримувати вас
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Щиро дякую за вашу підтримку, можливо я справді також винна , не сказала так як є насправді, але в почуттях і намірах я була цілком щирою
Angelinaa.aaaa• 04 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Також блокнув в соцмережах і після нового року розблокував , тепер це мене злить , навіщо , якщо це кінець
автор Ух яка ж Я • 05 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
Бо кохає вас, ємоціі в нього досі. Веде себе як дурень.
автор Ух яка ж Я • 05 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
От не винні ви, ну хіба адекватна людина так відреагувала би, вона б вислухати і змогла домовитись, обговорити. Я просто впевнена, що він зміниться і до нього дойде що не прав.
автор Ух яка ж Я • 05 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
Він же як вулкан, все бурлить, не може контролювати себе
Angelinaa.aaaa• 05 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Дуже сподіваюсь на це )
Angelinaa.aaaa• 05 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Але він же з іншою , і сказав що я вже не цікава ну короче він багато зайвого наговорив
Angelinaa.aaaa• 05 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Це да
автор Ух яка ж Я • 05 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
Так сказав щоб вам зробити боляче, як в скорпіона є ємоціі то є кохання, бачете як його ємоціі бью на вас, якби все одно було, він би не блокував і тд.
Уявіть якби ви заміж вышли, він же доктатор і на першому місті в нього він, вони нарциси скорпіони. Не засмучуйтесь, ви ж ніяк не очікували такої реакції від нього, вашої провини немає ніякої. А він з годом це осознає
Angelinaa.aaaa• 05 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Може йому обідно , що я не сказала йому так як є , обманула, але ж я сказала що не права , а він вже завівся , можливо в реальному житті було легше
автор Ух яка ж Я • 05 февраля 2025
Ответ дляAngelinaa.aaaa
Знаете что у меня произошло.. Может вы меня теперь поддержите, он мне написал что не хочет общения, а ещё вчера мы общались..
Я написала что уважаю его выбор.
Angelinaa.aaaa• 05 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Я написала что уважаю его выбор.
Треба розпитати причину
Angelinaa.aaaa• 05 февраля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Я написала что уважаю его выбор.
Поговорили?