Джага-джага• 03 февраля 2025
Посилка в поштомат, яку не замовляла.
Прийшла посилка на моє в поштомат, яку не я не замовляла. Відправник ФОП, телефон не відповідає. Вартість 60 грн. з за мій рахунок. Боюсь, раптом це якісь документи, які мені потрібні, бо сама ФОП, надаю послуги, клієнтів небагато, знаю їх, але цього ні. З іншого боку, може це розвод? Розумію, що краще посилку не забирати, але послухаю ще Вашу думку: що робити?
Результат:
вже голосів:
24 (54.55%)
1.Не забирати
12 (27.27%)
2.Забрати
7 (15.91%)
4. Див. результат
1 (2.27%)
3.Свій варіант в коментарях
Джага-джага
• 03 февраля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
написано, що це сантехнік. Може, документи про повірку лічильника прийшли, вони зараз так відправляють?
Точно, дякую! Загадала, що був акт перевірки. Обіцяла в електронному вигляді вислати, але номер поштомату записали. Дкую Вам
Джага-джага
• 03 февраля 2025
Дівчата, всім дякую за відповідь!
Сподіваюсь, це акт перевірки лічильників. Ввечері заберу , відпишусь
Гарачий Чокалад• 03 февраля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Так, Гугл мені каже, що номер ФОП НЕРОЗНАК ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
з КВЕД 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Тому дійсно можуть бути документи на повірку лічильника. Мені теж так фірма відправляла ці документи на поштомат НП
Джага-джага
• 03 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Дякую! Забрала посилку --дійсно прийшло Свідоцтво на перевірку лічильника. Хоча перевірку здійснював інший ФОП.
.