Джага-джага• 03 февраля в 11:18

Посилка в поштомат, яку не замовляла.

Прийшла посилка на моє в поштомат, яку не я не замовляла. Відправник ФОП, телефон не відповідає. Вартість 60 грн. з за мій рахунок. Боюсь, раптом це якісь документи, які мені потрібні, бо сама ФОП, надаю послуги, клієнтів небагато, знаю їх, але цього ні. З іншого боку, може це розвод? Розумію, що краще посилку не забирати, але послухаю ще Вашу думку: що робити?
Результат:
вже голосів: 44
24 (54.55%) 1.Не забирати
12 (27.27%) 2.Забрати
7 (15.91%) 4. Див. результат
1 (2.27%) 3.Свій варіант в коментарях
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:30
Ответ дляШикаю і викаю
Ви точно фоп?
Ні, прикидаюсь .. Це такий високий статус
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:31
Ответ дляГорлаю зрання
Напишіть номер,дівчата по гетконтакту проб*ють
Дякую за пораду! Дівчата, як можете пробийте, будь-ласка, 099 481 4024
осень харашо• 03 февраля в 11:35
Я б почекала 3 дні, потім посилку можна забрати з відділення. Прийшла б в відділення, розкрила при працівниках, олянула і тоді б виршила забирати чи ні, мені це чи ні.
Горлаю зрання• 03 февраля в 11:36
Ответ дляДжага-джага
Мені вибило Буртин Міша
Така бойова Я• 03 февраля в 11:36
Ответ дляДжага-джага
Немає месенджерів
То які взагалі можуть бути варіанти. Ви не замовляли і не чекаєте нічого від цього контакту. Далі з цим відправленням будет розбиратися НП.
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:37
Ответ дляГорлаю зрання
Мені вибило Буртин Міша
Дуже дякую! Попитаю, може хто з домашніх його знає
Така бойова Я• 03 февраля в 11:39
Ответ дляЯк ухурделю
Это НП ? Может сделать переадресацию в отделение и там посмотреть,что в посылке
Якщо відправлення ВЖЕ в поштоматі, то переадресація платна. Безкоштовно можна переадресувати тільки, поки відправлення в дорозі.
Горлаю зрання• 03 февраля в 11:39
А тут цікаво
Шикаю і викаю• 03 февраля в 11:40
Ответ дляДжага-джага
Ви пишете, що з вас тоді гроші затребують. Це є неможливо. Тому і запитала
Морковна• 03 февраля в 11:41
Открыть, а там как бахнет....
Позвонить этому Мише и узнать у него лично. Как вариант.
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:42
Ответ дляШикаю і викаю
В мене така ситуація перший раз, тому й питаю тут, раптом якийсь розвод.
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:43
Ответ дляГорлаю зрання
А тут цікаво
О, дійсно!
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:43
Ответ дляМорковна
Открыть, а там как бахнет....
не відповідає номер, немає месенджерів
Морковна• 03 февраля в 11:44
Так чего мучиться. Забудьте про это. Явно какая то пакость.
Горлаю зрання• 03 февраля в 11:45
Ответ дляДжага-джага
Але це теж не факт.
Частенько не співпадає.
Напишіть йому в фейсбук
julia-678c• 03 февраля в 11:45
Если бы это было что-то важное то отправитель вам бы сообщил об этом
Горлаю зрання• 03 февраля в 11:45
Ответ дляДжага-джага
В нього є ватцап
Морковна• 03 февраля в 11:46
Бред какой-то.
Ксерокопия ночи• 03 февраля в 11:47
Автор, 60 грн - це по місту. Пробийте через пошук телефон відправника, може сайт побачите.
І 3 дня можна почекати, потім вона перейде в найближче відділення - там зможете оглянуть перед отриманням вміст
Ксерокопия ночи• 03 февраля в 11:48
Ответ дляДжага-джага
написано, що це сантехнік. Може, документи про повірку лічильника прийшли, вони зараз так відправляють?
julia-678c• 03 февраля в 11:49
Ответ дляГорлаю зрання
В нього є ватцап
Нету
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:50
Ответ дляКсерокопия ночи
О, точно, було таке
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:50
Ответ дляjulia-678c
Нету
Я теж не знайшла
Одна_на_всей_планете• 03 февраля в 11:50
Ответ дляДжага-джага
Буртын Миша.
Правда пишут про низкую спам активность, не подтверждена безопасность номера.
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:51
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Буртын Миша.
Дуже дякую!
julia-678c• 03 февраля в 11:51
Телега есть но заходил 13 января последний раз
автор Джага-джага • 03 февраля в 11:53
Ответ дляjulia-678c
Теж подивилась, написала, але він не заходить по цьому номеру
Носки на подтяжках• 03 февраля в 12:01
Ответ дляДжага-джага
О, точно, було таке
Еще ФОП НЕРОЗНАК ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ выдает: Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування
Амелі на мілені• 03 февраля в 12:02
Ответ дляДжага-джага
Ні, а раптом, як заберу,а потім прийдеться за товар оплачувати зовсім іншу
Сделайте переадресацию на отделение, там посмотрите что это. Если ненужное - откажитесь
автор Джага-джага • 03 февраля в 12:09
Ответ дляНоски на подтяжках
Так і є