Указка• 03 февраля 2025

Мій смачний обід для схуднення

З 19 січня -5 кг.
Сливочная пенка• 03 февраля 2025
Ответ дляУказка
Ось вечеря )))
Це вже смішно. Показуйте що ще до вінегрету, бо тут тільки 300 калорій. До наступного сніданку не протягнете.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Лише півапельсину. Більше нічого. Це не вінегрет, а лінива шуба))) досить ситно і смачнезно!!!
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Чому ви пінетесь всю тему?
Сливочная пенка• 03 февраля 2025
Ответ дляУказка
Чому ви пінетесь всю тему?
Я ржу цілий день з вашого похудіння на булочках.
ЗновЗдоров• 03 февраля 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Это пример одного из обедов, 530 ккал. Огромная порция и сытная очень. Я на 1500 ккал объедаюсь и за 2 недели , минус 2 кг, но у меня и вес не большой.
Так у Вас не 250г. 250г це капець як мало, я в туалет на такій кількості ходити не буду.
Божий одуванчик• 03 февраля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Нет конечно, у меня намного больше порции чем у автора и я худею.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Ржіть, а я худію 😜