Указка• 03 февраля 2025

Мій смачний обід для схуднення

З 19 січня -5 кг.
Мerida• 03 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
ви в Німеччині?)
в Украине
Сорока-ворона• 03 февраля 2025
Ответ дляМerida
в Украине
дуже схожа ковбаса в Німеччині) з червоним перцем, з печерицями...
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Поняла , а кофе , вода как , без ограничений ?
Кава зранку, як і завжди, тільки тепер без молока, а протягом дня вода звичайна. Ввечері чай, або теж вода.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Від ложки цукру в день нічого не станеться
Він і так є в багатьох продуктах, тому ложка цукру і так є.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Сметана, + кофе с 31%сливками. И конфеты ромашка и труфалье🙈😁 эх. Нет силы воли.
В мене повна ваза цукерок, але навіть не хочеться.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А скільки вам років зараз?
Рівно через місяць 44.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
А далі нерви, клімакс, гормони і збільшення апетиту.
Булки ви навіщо їсте?
Бо люблю!!!
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну звісно, якщо то 90 кг, то ті 5 кг можуть бути вода /)
Звісно вода.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляМerida
а с чем комбинируете нут?
Сіль, оливкова олія, спеції на смак, куриця/риба, овочі!!!
Сливочная пенка• 03 февраля 2025
Ответ дляУказка
Бо люблю!!!
То до чого цей цирк з похудінням, та викладанням тарілки без булки?
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Нет гарантий , что с дефицитом или без она не наест эти 100 кг . Это все в голове , все эти проблемы с едой в голове и не более того .
100%
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2025
Ответ дляУказка
Наприклад в яких?
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
А какой вес хотите?
Враховуючи свій вік, до свого звичного не варто прагнути, а 63-65 буде гуд.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Можно Ваш рацион? Какое мясо , рыбу едите?
Готую, на що є час, натхнення, що є в холодильнику. М´ ясо: свинина, куриця, качка (без мене), телятина, риба: дорадо/сібас, червона, оселедець ( лише я).
Тоска в носках• 03 февраля 2025
Ответ дляМerida
а что с ними готовить? я стандартно делаю шашлычки в духовке, или в сливках. а что еще? но я про шампиньоны. другие не умею.
Ну наприклад печеня ( жаркое) з грибами. Шампіньони теж ок. Ось рецепт.
Також можна голубці з грибами, звичайні або ліниві. Я робила нещодавно ліниві і без мяса і без грибів теж смачно.
Вареники можна з картоплею та грибами
Капусту з грибами стушкувати
Тоска в носках• 03 февраля 2025
Ответ дляМerida
не все на это способны. у некоторых уходят годы, чтоб к этому прийти. а некоторые и вовсе забивают.
Ви праві. В мене на це пішло майже 20 років.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
У Вас нет баланса в питании булка это около 250-300 калорий + камамбер ещё 200-250. . Кофе с сахаром горнятко это ещё 45-50. И это не еда увы.
Я вот тоже любила утром кофе и кусочек бри и удивлялась ну почему я не худею )пока не завела счётчик калорий Оказалось можно вполне заменить это количество полезным завтраком и быть сытой)
Каву все життя, як і чай, п´ю без цукру, не розумію, як їх можна пити з цукром. На вечерю всорв, в мене був апельсин, ківі і чай, тому все ок.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
грустненько
Комедію подивіться, на вулицю підіть погуляйте, як весною.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Бо вчора була булка, а сьогодні не було, і не буде. Я ж написала, що їм все, але не тоннами. Завтра буде 25 г дубайського шоколаду зранку.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Наприклад в яких?
Фрукти, хліб, булки, шоколад.
Мerida• 03 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
зеленое это оливки, наверное.
Мerida• 03 февраля 2025
Ответ дляТоска в носках
Вареники можна з картоплею та грибами
Капусту з грибами стушкувати
вау! класс! спасибо
Мerida• 03 февраля 2025
Ответ дляТоска в носках
если б это было так легко, то толстых бы не было
Сливочная пенка• 03 февраля 2025
Ответ дляУказка
То це вистава, а не похудіння. Якщо хочете схуднути, то вам не можна, ні булочки, ні дубайський шоколад. Це ті продукти від яких можна легко відмовитись.
Сливочная пенка• 03 февраля 2025
Ответ дляУказка
От зовсім не вірю що на голодний шлунок, бо ви ж тільки поснідали, то на вечерю з´їли стільки кислоти і ви це більш не чим не закусили. Що їли після того як вимкнули світло? Або чекаю тему, що робити, у мене гастрит.
Вперше бачу що хтось худне на булочках, жирнючих сирах апельсинах та ківі, без білкової їжі.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Якщо вам легше, то пишіть, пишіть.
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Яке світло? Де ви взяли, що без білкової їжі? Сири може і жирнючі, але їх 20 г від сили.
Сливочная пенка• 03 февраля 2025
Ответ дляУказка
Так а що там де ви написали про булочку є білки?
автор Указка • 03 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Сир є білки, в обід був шашлик з овочами
автор Указка • 03 февраля 2025
Ось вечеря )))