Котогосподиня• 03 февраля в 20:13

Люди 70-90хх, хтось дізнавався свій час народження? Як це зробити?

Пологовий в якому я народилась - закрито років 20 тому.
В Рацсі сказали такі дані ніколи не вказувались, тільки дата.
Мама не пам"ятає(
Звоночек• 03 февраля в 20:27
Ответ дляandronata
Ми з сестрою 89 і 86 рік, є час на бірці і давали значок ссср з гравіюванням імені, дати і часу народження
А мені давали лише таку медальку народженому в Харкові,і на ній видряпана дата народження
Звоночек• 03 февраля в 20:27
Ответ дляНенька наша
Я не розумію,нащо це авторові треба,але,припустимо,для чогось треба.Моя донька народилась у іркутську- це +5 до мск часу,а син - у Казахстані,теж час +3 до мск.
Авторе,який час треба?
Так там вказується місто,і година народження
Ненька наша• 03 февраля в 20:28
Ответ дляЗвоночек
де,там?
Звоночек• 03 февраля в 20:29
Ответ дляНенька наша
де,там?
В розрахунках,це ж для натальної карти,астрологія
ИграйМойГормон• 03 февраля в 20:30
Мне 40+
Знаю время с бирки, когда ездила на родину
Сын родился ровно в полдень, можно запомнить
Мама не помнит хоть примерное время?
автор Котогосподиня • 03 февраля в 20:30
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мама навіть приблизний час не пам´ятає? Як таке можна не пам´ятати? У неї 10 дітей?
приблизно пам’ятає, але приблизно)
Ненька наша• 03 февраля в 20:30
Ответ дляЗвоночек
автор уже сказала,хіба,що для цього?
Метровий сантиметр• 03 февраля в 20:31
Ответ дляЗвоночек
Не фіксують час
Фіксують. Мого молодшого, який народився за півгодини до дня народження старшого, хотіли записати на наступний день)) я відмовилась, звісно
Звоночек• 03 февраля в 20:31
Ответ дляНенька наша
автор уже сказала,хіба,що для цього?
Для цього
Указка• 03 февраля в 20:31
мама сказала, а я своїм дітям усім залишила бірочки з ручок та ніжок, кожний з них на 18-річчя отримав одну таку бірочку разом з іншими подарунками, малого вона ще очікує
Баба_Воля• 03 февраля в 20:32
Ответ дляВот Она Я
Моя мама бірки медичні зберігає в сейфі і я також.
Дивилася бірки своїх дітей, там не вказаний час
ИграйМойГормон• 03 февраля в 20:32
Ответ дляКотогосподиня
приблизно пам’ятає, але приблизно)
Ну так астролог профессионал по вашим событиям вам определит ваш асцендент и т.д.
Метровий сантиметр• 03 февраля в 20:32
Ответ дляПродаю витрішки
Але ж вона народилася явно не в 70-80 х роках... У моїх дітей теж час зафіксовано, а ось серед моїх ровесників мало хто знає час народження, і то від батьків.
Бірки з роддому досі є. А батьки завжди намагаються подзвонити на ДР саме в час мого народження))
Метровий сантиметр• 03 февраля в 20:34
Ответ дляВстидаюся запитать
Мне даже группу крови не определяли, не то что время рождения фиксировать
Я досі не знаю группу крові своїх дітей
Вишневий цвіт• 03 февраля в 20:35
Ответ дляПродаю витрішки
Тільки рідні. Ніде година народження не фіксується.
В детской медицинской карточке есть выписка из роддома, там есть время
Встидаюся запитать• 03 февраля в 20:35
Ответ дляМетровий сантиметр
Я досі не знаю группу крові своїх дітей
Ну, значит у вас тоже были халатные врачи. Или плохая память
Баба_Воля• 03 февраля в 20:36
Ответ дляТрохи злякана
Я 1979 року народження і час та хвилини вказані на бірці, а те що у когось , як дівчата пишуть не вказано, це халатність медперсоналу, я лікар гінеколог і де я не працювала в пологових будинках, хоч це райцентр був, завжди всю інформацію і час і хвилини завжди вказували.
Цікава халатність, двоє моїх дітей народження з різницею у 6 років, ні в одного ні в другого не вказаний час на бірці
автор Котогосподиня • 03 февраля в 20:36
дякую, дівчата, за настрій))
без ложки дьогтю не обійшлось, але то все фігня)) пріорітети зараз зовсім інші, щоб ображатись

Спробую ще через архів лікарні
Вишневий цвіт• 03 февраля в 20:37
Ответ дляВстидаюся запитать
Я родилась в 1980, брат в 1978. На наших бирках у обоих есть время рождения.
У всех моих детей тоже
Мама Никитки-2• 03 февраля в 20:37
В мами бірка з пологового є. Зберігає. Та й так пам’ятає у скікі народилась.
І я пам’ятаю у скікі мої діти народились. Бірки також зберігаються
Метелики на душі• 03 февраля в 20:37
мама сказала, я в 5,20, брат через 23 минуты)))
Встидаюся запитать• 03 февраля в 20:38
Ответ дляВишневий цвіт
У всех моих детей тоже
И что?! А мне нет. Мы были рождены в разных роддомах
Мама Никитки-2• 03 февраля в 20:38
Ответ дляЗвоночек
Не фіксують час
Фіксують.
Катастрофа• 03 февраля в 20:39
Ответ дляА шо сталося?
А зачем? Я и без этого нормально живу
Драсьти! А таро разложить, натальную карту составлять, в конце концов рот как прорабатывать?
Морковна• 03 февраля в 20:40
Ответ дляandronata
О, у меня тоже такой значек есть😁 Там еще написано расти детя родителям на радость, людям на добро, отчизне на славу🙈
По теме: время мама моя помнит когда я родилась. Я бирки дочери тоже храню.
Мизимец• 03 февраля в 20:40
Мама Ваша бирки, которые на ручку одевают малышу, не сохранила?
Мама Никитки-2• 03 февраля в 20:40
Ответ дляВстидаюся запитать
Вы считаете, что, кто написал, что у них нет времени, всем нагло соврали? Или просто в разных роддомах было по-разному?
Я 73 року. Жовта клейонка на банку. Все написано. Прізвище, вага, стать і час
Встидаюся запитать• 03 февраля в 20:42
Ответ дляМама Никитки-2
Вторая мама Никитки, вы ж не единственная рожденная женщина в нашей стране, есть и те, у кого время не указано и даже бирок этих нет
Метровий сантиметр• 03 февраля в 20:43
Ответ дляВстидаюся запитать
Нет. Я даже специально спрашивала. Они сказали, что сейчас это не делают. Потому что, когда срочно надо будет, в любом случае сделают это очень быстро. Потому что по протоколу, если необходимо, кровь на определение группы и резуса определяется мгновенно. Даже, если где-то указана группа, то все равно берут на определение. Я когда на донорство хожу, группу и резус определяют перед каждой сдачей. Хоть я в одном месте сдаю
ЯниЯ• 03 февраля в 20:43
Ответ дляЗвоночек
о, і в мене така є
з пам´ятником Шевченку
такі медалькі давали в Палаці новонароджених на Гіршмана.
і бірки з пологового теж були, з часом народження - 5.25 ранку
пологовий був на Сумській, та двоповерхова будівля чомусь давно стоїть пуста.