Забрала і не сказала• 04 февраля в 12:16
Кривошея, подушка специальная помогла в этом или нет?
Массаж тоже назначили. Но интересно подушка бубликом помогает или нет?
Даю справку• 04 февраля в 12:19
Так, але ми не подушку, а самі валик робили. З картону кільце, де треба вище, обмотували ватою і бинтами. Вийшов такий нашийничок.
Але ж мова про несправжню кривошию, а про несиметричне розтягнення м´язів. Бо стправжня кривошия це серйозна патологія, масажами і подушкою не справитися.
Украиночка• 04 февраля в 12:19
Нет, подушка никак не влияет на укороченную мышцу в гипертонусе. Помогает массаж, иногда электрофорез+ массаж
Забрала і не сказала
• 04 февраля в 12:25
Ответ дляСтрибну в гречку
чим викликана кривошея? остеогенна, міогенна, нейрогенна?
Большой плод. Так лежала в утробе . Родилась с кривошеей
Забрала і не сказала
• 04 февраля в 12:26
Ответ дляЗолота орда
Шишка на мышце была?
Шишка? На мышце ?
Стрибну в гречку• 04 февраля в 12:28
Ответ дляЗабрала і не сказала
з якою саме? кривошия може бути викликана різними факторами.
що вам каже ваш ортопед, просто ’кривошия’ і все?
Золота орда• 04 февраля в 12:29
Если нет, тогда правильное положение головы, массажи, лфк. Подушка не поможет, она помогает при искривлении черепа, выравнивается.
Золота орда• 04 февраля в 12:31
Ответ дляСтрибну в гречку
Значит врожденная кривошея. Этого достаточно
Стрибну в гречку• 04 февраля в 12:33
Ответ дляЗолота орда
ну тобто однаково, викликана вона ураженням суглобів чи аномалією розвитку м´язів, наприклад
Кудлата хмаринка• 04 февраля в 13:58
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я родилась 4100,мама говорила что была кривошея одевали какой-то воротник, сейчас 49л кривошеи нет.
Золота орда• 04 февраля в 14:02
Ответ дляСтрибну в гречку
Перший раз чую про кривошию викликану ураженням суглобів. Вище автор написала, що дитина була велика і лежала в такому положенні довго. То про суглоби тут не має мови. Це просто м´яз скорочений, який треба розтягувати та розслабити. Автор, шукайте реально гарного реабілітолога, в поліклініці лікуватися це фігня. Кажу з власного досвіду. У доньки кривошия дуже серйозна була, також великий плід був. При народженні надірвали короткий м´яз, наслідок шишка розміром з горіх. Донці 9 років, все ще періодично проходимо курс у реабілітолога
Стрибну в гречку• 04 февраля в 14:15
Ответ дляЗолота орда
Тобто, ви фахівець в ортопедії?
Золота орда• 04 февраля в 15:52
Ответ дляСтрибну в гречку
Тобто, ви фахівець в ортопедії?
Ні, але у всіх найкращих лікарів була на консультації. А ви фахівець?