Удачная• 04 февраля 2025
Фармацевти чи лікарі. До вас дивне питання
Благаю, не розіпніть мене тут. Мене вже кілька днів мучить це питання.
Хворів чоловік, йому призначили антибіотик уколи. Треба його розводить новокаіном.
Я купувала в аптеці дуже великий список всього, на крапельниці теж і тд. Залишились і не використані препарати. І от я розбираю пакет, лікування до кінця підходить.
У мене залишилось 2 ампули новокаіна зайвих, хоча не повинно бути зайвих. І нема двох ампул еуфіліна.
І я розумію, що одне з двух.
1. В аптеці випадково фармацевт сплутала кількість і продала чи пробила не так
2. Я замість новокаіна могла розбавить антибіотик еуфіліном.
Вірогідність 2 варіанту дуже низька, але все ж може бути отакий людський фактор.
Бо я колола його 3 рази в день і вночі по будильнику. Може, спросоння отаке учудила, хоча не можу повірить, що могла. Там і ампула у еуфіліна відкривається важче.
Так от, якщо все таки я таке учудила, то до чого це призведе чи могло призвести?
Поясніть, будь ласка
І я розумію, що одне з двух.
Поясніть, будь ласка
Редисочка• 04 февраля 2025
З чоловіком все добре? Не кричав під час уколів? Значить фармацевт спутала. Бо новокаїн, то щоб не так боляче було вводити антибіотик.
Еуфілін здається взагалі внутрішньом´язово не колять. Тільки внутрішньовенно.
Червона рута• 04 февраля 2025
Новокаин добавляют для обезбалевания обычно, если муж перетерпел на эуфилине, то ничего уже не будет. Может жопа поболит пару дней)
Мизимец• 04 февраля 2025
Ответ дляУдачная
Хух, я собі місця не знаходжу
Та, нет, честно, не о чем беспокоиться, это простые препараты, ничего не будет
Попа как у Кардашьян• 04 февраля 2025
Все может быть. Поэтому уколы не предполагают колоть дома
. Но наши реалии другие, к сожалению. P.S. фармацевт
Удачная
• 04 февраля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Спитайте його про відчуття. Він навряд чи пропустив
Він терплячий, каже всі уколи болючі були, по його відчуттям дуже болючих штук 5 може згадать
Мизимец• 04 февраля 2025
Ответ дляУдачная
На будущее - всегда внимательно читайте название на ампуле и не выбрасывайте сразу в мусор, так все опытные медсестры делают
Удачная
• 04 февраля 2025
Ответ дляМизимец
Добре, я так перелякалась з цієї ситуації, що тепер обовязково.
Я і уколів то раніше не колола, а от прийшлось
Кидаю курити• 04 февраля 2025
Ответ дляУдачная
Лучше эуфиллин в зад, чем новокаин в вену.
Забудьте. Все будет ок.