lilu1990• 05 февраля в 13:25

Ми станем 51 штатом США?

Україна знищує НПЗ рф, щоб її економіка зазнала краху. Дві третини з 30 великих заводів атаковано за місяць, – WELT.

Ну явно ж не без підтримки сша і їхніх супутників.

❗️росія готова до переговорів з Зеленським, хоч він не легітимний, – кремль.

Ось вам і гарантії

Україна буде «хорошим місцем» для проектів нерухомості: Трамп сказав про це Зеленському.
WSJ вказує, що президент США особливо виділив Одесу.
LudaSHS• 05 февраля в 21:52
Ответ дляlilu1990
І шо
Да знову дата
Хоча Келог має приїхати після мюнхенської
Мама Никитки-2• 05 февраля в 21:54
Ответ для_Твоя_подруга
Ахаха).
Вы хоть представляете сколько будет стоить это сырье через океан возить? Его дешевле и выгоднее будет переработать в месте добычи. Тем более мощности пока ещё остались
Спочатку землі треба повернути під контроль України, шоб та сировина стала доступною.
Думаєте хуйло не чує те саме, шо і ми?
автор lilu1990 • 05 февраля в 22:04
Ответ дляМама Никитки-2
За Канадою Гренландія. Далі сектор Газа бо там третій храм Трамп зібрався будувати після того, як Газа стане під контролем США. А аж потім ми, і то не факт. Тюрма в Сальвадорі Трампа вчора дуже зацікавила. Сказав дуже класна.
Думайте чим нам зацікавити трампа
Ishoy• 05 февраля в 22:06
Ответ дляlilu1990
Ну якшо ми не можемо побудувати щось більш менш самостійне, ну то що робити? У нас немає до цього здібностей
Может все-таки стоит пробовать? Я сомневаюсь что молодые парни, которые ушли добровольцами в 2022 году и не вернулись, шли за то, что бы наши земли захватили не руззкие, но американцы.
автор lilu1990 • 05 февраля в 22:06
Ответ дляМама Никитки-2
Думаєте хуйло не чує те саме, шо і ми?
Та яка накуй сировина. Кому вона треба. Ви на серйозних щах думаєте шо тут є шо викачати? Трамп собі підготував причину далі підтримувати Україну. Росії тим більше ніц не потрібно тут нічого розробляти.
автор lilu1990 • 05 февраля в 22:07
Ответ дляIshoy
Та вже пробували не раз. Польша кожен раз пробує - кожен раз вдається. Встати як фенікс з попелу. У нас немає того шо є в них
Ishoy• 05 февраля в 22:11
Ответ дляlilu1990
Ни разу мы не пробовали. Каждая новая старая власть, которую выбирали люди, первым делом кидалась к корыту и гребла оттуда все, что могла достать. Ни разу никто не подумал о простых людях. Весь корень зла в коррупции, но никто не готов от нее отказываться
автор lilu1990 • 05 февраля в 22:13
Ответ дляIshoy
Ви як і трамп книжки по історії не читаєте?
Мама Никитки-2• 05 февраля в 22:50
Ответ дляLudaSHS
Аж цікаво б було
Що воно таке там
Я постійно про це пишу, Но альтернативно обдаровані тулять пьорплтіток.
А ще з ФБР звільнено 6 тис співробітників з 14 тис. А з сьогоднішнього дня маск переглядає пенсії ветеранам збройних сил
Мама Никитки-2• 05 февраля в 23:00
Ответ дляlilu1990
І тому чи не найпершим же указом заморозив як гуманітарну так і військову допомогу?
Leto32• 05 февраля в 23:15
Трамп уже сказал что ему нужны полезные ископаемые украинские .все
А значит наша земля больше не принадлежит народу и будущим поколениям .
Krasotka-d9fd• 05 февраля в 23:28
Де Ви ці новини взяли?
Ну хоть думайте, перед тим як пишете.
Тільки у ваших снах. Реальність буде зовсім інша.
Anna-08e7• 05 февраля в 23:30
Ответ дляМимо_шла
А как же наши полезные ископаемые?
Да какие у нас ’полезные ископаемые’?
Мимо_шла• 05 февраля в 23:33
Ответ дляAnna-08e7
Да какие у нас ’полезные ископаемые’?
Литий
Anna-08e7• 05 февраля в 23:36
Ответ дляМимо_шла
Литий
Там того лития кот наплакал
Одяг та сумки• 05 февраля в 23:41
нафига мы США надо- высосут что нужно и плюнут. до штата нам мечтать и мечтать
Жули-ули• 06 февраля в 00:22
Ответ дляviter33
Панама - 51А
Гренландія - 51Б ??
Это вы у Трампа спрашивайте
Ishoy• 06 февраля в 07:22
Ответ дляlilu1990
Давайте, блесните знаниями
Подрысь• 06 февраля в 07:39
Ответ дляЕленка14
Нехай перетворюють, бо єбіпет з турціями рашистами зайнятий
в Дубай всех палестинцев, пусть братья помогают. Ото рашики удивятся, это не писульки в инете писать.
виктория7аас• 07 февраля в 11:59
Ответ дляLudaSHS
Мені ось не цікаво з вами в хороводи.
Бо у вас рашка срашка права і мощ.
Вчора ви признали, що кремль не має права втручатися і бомбити народ сусідської держави. Адвокатування не допоможе
А тут не надо хороводить У меня факты без эмоций
Ирина_Б_• 08 февраля в 06:38
Трамп сказал Зеле готовь ископаемые за кредиты, тот в принципе и приготовил)
Апель-синка• 07 марта в 03:39
Yesли бы. Но нет.