lilu1990• 05 февраля 2025

Ми станем 51 штатом США?

Україна знищує НПЗ рф, щоб її економіка зазнала краху. Дві третини з 30 великих заводів атаковано за місяць, – WELT.

Ну явно ж не без підтримки сша і їхніх супутників.

❗️росія готова до переговорів з Зеленським, хоч він не легітимний, – кремль.

Ось вам і гарантії

Україна буде «хорошим місцем» для проектів нерухомості: Трамп сказав про це Зеленському.
WSJ вказує, що президент США особливо виділив Одесу.
LudaSHS• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
І шо
Да знову дата
Хоча Келог має приїхати після мюнхенської
Мама Никитки-2• 05 февраля 2025
Ответ для_Твоя_подруга
Ахаха).
Вы хоть представляете сколько будет стоить это сырье через океан возить? Его дешевле и выгоднее будет переработать в месте добычи. Тем более мощности пока ещё остались
Спочатку землі треба повернути під контроль України, шоб та сировина стала доступною.
Думаєте хуйло не чує те саме, шо і ми?
автор lilu1990 • 05 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
За Канадою Гренландія. Далі сектор Газа бо там третій храм Трамп зібрався будувати після того, як Газа стане під контролем США. А аж потім ми, і то не факт. Тюрма в Сальвадорі Трампа вчора дуже зацікавила. Сказав дуже класна.
Думайте чим нам зацікавити трампа
Ishoy• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну якшо ми не можемо побудувати щось більш менш самостійне, ну то що робити? У нас немає до цього здібностей
Может все-таки стоит пробовать? Я сомневаюсь что молодые парни, которые ушли добровольцами в 2022 году и не вернулись, шли за то, что бы наши земли захватили не руззкие, но американцы.
автор lilu1990 • 05 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Думаєте хуйло не чує те саме, шо і ми?
Та яка накуй сировина. Кому вона треба. Ви на серйозних щах думаєте шо тут є шо викачати? Трамп собі підготував причину далі підтримувати Україну. Росії тим більше ніц не потрібно тут нічого розробляти.
автор lilu1990 • 05 февраля 2025
Ответ дляIshoy
Та вже пробували не раз. Польша кожен раз пробує - кожен раз вдається. Встати як фенікс з попелу. У нас немає того шо є в них
Ishoy• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ни разу мы не пробовали. Каждая новая старая власть, которую выбирали люди, первым делом кидалась к корыту и гребла оттуда все, что могла достать. Ни разу никто не подумал о простых людях. Весь корень зла в коррупции, но никто не готов от нее отказываться
автор lilu1990 • 05 февраля 2025
Ответ дляIshoy
Ви як і трамп книжки по історії не читаєте?
Мама Никитки-2• 05 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Аж цікаво б було
Що воно таке там
Я постійно про це пишу, Но альтернативно обдаровані тулять пьорплтіток.
А ще з ФБР звільнено 6 тис співробітників з 14 тис. А з сьогоднішнього дня маск переглядає пенсії ветеранам збройних сил
Мама Никитки-2• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
І тому чи не найпершим же указом заморозив як гуманітарну так і військову допомогу?
Leto32• 05 февраля 2025
Трамп уже сказал что ему нужны полезные ископаемые украинские .все
А значит наша земля больше не принадлежит народу и будущим поколениям .
Krasotka-d9fd• 05 февраля 2025
Де Ви ці новини взяли?
Ну хоть думайте, перед тим як пишете.
Тільки у ваших снах. Реальність буде зовсім інша.
Anna-08e7• 05 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
А как же наши полезные ископаемые?
Да какие у нас ’полезные ископаемые’?
Мимо_шла• 05 февраля 2025
Ответ дляAnna-08e7
Да какие у нас ’полезные ископаемые’?
Литий
Anna-08e7• 05 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Литий
Там того лития кот наплакал
Одяг та сумки• 05 февраля 2025
нафига мы США надо- высосут что нужно и плюнут. до штата нам мечтать и мечтать
Жули-ули• 06 февраля 2025
Ответ дляviter33
Панама - 51А
Гренландія - 51Б ??
Это вы у Трампа спрашивайте
Ishoy• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Давайте, блесните знаниями
Подрысь• 06 февраля 2025
Ответ дляЕленка14
Нехай перетворюють, бо єбіпет з турціями рашистами зайнятий
в Дубай всех палестинцев, пусть братья помогают. Ото рашики удивятся, это не писульки в инете писать.
виктория7аас• 07 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Мені ось не цікаво з вами в хороводи.
Бо у вас рашка срашка права і мощ.
Вчора ви признали, що кремль не має права втручатися і бомбити народ сусідської держави. Адвокатування не допоможе
А тут не надо хороводить У меня факты без эмоций
Ирина_Б_• 08 февраля 2025
Трамп сказал Зеле готовь ископаемые за кредиты, тот в принципе и приготовил)
Апель-синка• 07 марта 2025
Yesли бы. Но нет.