Глаза_в_3_карата• 05 февраля 2025
Які зуби у вашого стоматолога?
Задумалась.
У нашого дорослого стоматолога, йому років 45, нема вінірної білої усмішки. Звичайні собі зуби, видно, що пломбовані передні, колір жовтий.
У стоматолога дітей, років 50 їй,взагалі прикус дестальний, зуби рідкі, свої.
У ортодонта дітей взагалі криві передні свої зуби.
Я не пропагую вініри, коронки задля вирівнювання. Нема ціннішого своїх зубів. Так чого ж молоді люди 20+ на всі 32 зуби вініри наліплюють, маючи нормальні свої зуби?
Є також знайомий стоматолог, у нього вінірна красива посмішка, у його дружини дуже криві зуби. Але свої. Нічого робити з ними не збирається. Він шуткує, що дружина його найбільша антиреклама
Помогалочка• 05 февраля 2025
У мене ортодонт 40+ носить брекети
А стоматолог жалілася, що довелося ставити імплантат,не вберігла свій зуб. Всі живі люди
Шиворот Навыворот• 05 февраля 2025
У моего стоматолога 40+- виниры, у второго свои зубы но очень хорошие
Физрукая• 05 февраля 2025
Я у пародонтодога в свете своих проблем рассматривала десны. Ну вот идеальны, нечего сказать.
Крижана бурулька• 05 февраля 2025
У стоматолога сина брекети, у ортодонта гарні рівні зуби, прикус правильний.
В мене і мого чоловіка, чоловік лікар і його дружина, в обох гарні зуби і прикус. Їхнього сина бачила, теж стоматолог, то все нормально з зубами.
Вільний митець• 05 февраля 2025
Обычные, не белоснежные, без виниров.
Владелец клиники профессор кафедры в , Шупика, ортодонт- без виниров, зубы редкие и немного желтоватые, улыбается не открывая рот в основном))) . Его жена вроде тоже без виниров, но не уверена, у нее просто естественного цвета и прозрачности зубы
Крижана бурулька• 05 февраля 2025
Автор, де ви таких лікарів знайшли? Це як приходиш до дієтолога, а вона 100 кило, так і ваші стоматологи. До таких ризиковано ходити)))
Заюшка_хозяюшка• 05 февраля 2025
Всі стоматологи, яких я знаю, як відомих у своєму місті та професійному колі, мають ідеальні зуби. Просто ідеальні!
Їхні члени родини теж.
И.О. человека• 05 февраля 2025
У меня зубы плохенткие, потому посещаю очень часто клиники.
Да, унитазных зубов, винирных зубов ни разу не видела. Тоже отметила для себя.
По поводу имплантов и состояния жевательных без понятия, мы это не обсуждали.
Потужна махіна• 05 февраля 2025
Я продаю лижний одяг, але на лижах жодного разу не стояла 😀 а у працівниці обмінника може не бути вдома ні копійки валюти )
СпайдерВумен• 05 февраля 2025
Моя стоматолог говорит, что сама боится лечить зубы, так шо всякое бывает.
Я продаю материалы для вышивки - люди почему-то уверены, что я вышиваю и разбираюсь во всех тонкостях рукоделия
КарамбОлька• 05 февраля 2025
В клинике куда я хожу у всех красивые зубы, я так понимаю у них это обязательное условие