За ким я буду?• 05 февраля 2025

Це правда що можна отримувати будь-які оцінки протягом навчання, а головне ЗНО?

Тобто зно вирішує всю ситуацію?
І при вступу закордон теж ЗнО?
І при вступ в універ Києва теж ЗнО?
Ганцю в кєдах• 05 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Ну може , бо кожен рік щось нове придумують, ще декілька років тому множили
С 20 года уже аттестат не влияет на поступление, моя в 19м году поступала, это был последний год, когда умножали
Мама фіфті цента• 05 февраля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Моя дочь прошла полный курс математики за 9 месяцев , в 11 классе, не имея вообще никаких знаний. Хороший репетитор и упорство. ЗНО было 187. Не 200, но для бюджета ей хватило
Отвечу Вам как репетитор по математике, Ваша дочь способная и толковая, видимо в какой то момент забила на математику, но тем не менее голова варит, такие дети мечта репетитора . Не всем такое подходит, ой не всем, кому математика туго заходит, ни в коем случае нельзя оставлять на последний год
Заместитель Анонима• 05 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
Він що брав різні спеціальності? У Могилянки і Шевченка широкий конкурс, тобто місця пішли б туди, де абітурієнти з вищими балами
В Могилянке меньше бюджетных мест и соответственно необходим балл выше.. Со 140 баллами не поступишь ни в Шеву не в Могилянку, а вот 180 на Могилянку может не хватить, а в Шевченко будет достаточно.
Подавать заявления можно по 5 приоритетам и специальностям
Брехушечка• 05 февраля 2025
Ответ дляХолодная каша
А де статистика по гендерних ознаках?
Не бачила ніколи
А там на нмт практично однакові криві. Ось тут внизу є про розподіл результатів нмт за гендером https://texty.org.ua/projects/113918/divchata-y-st...
Мама фіфті цента• 05 февраля 2025
Ответ дляПанна Кота
Его просто нужно сдать вроде 124 балла набрать минимум. Это даёт возможность поступать. Правда есть универы которые к примеру только с результатом от 150 принимают заявки , но все равно на платном правда с этого года ещё гранты ввели но это уже другая история)
100 балов пороговый, который дает право претендовать на обучение в вузе
Брехушечка• 05 февраля 2025
Ответ дляХолодная каша
«Гуманітарії» навіть шкільну програму гірше тягнуть
І не в гуманітарності причина, просто відчутно слабші діти
То не гуманітарії, то ті, хто так себе називають. Сорі, я гуманітарій, але шкільну математику свого часу нормально тягнула і доходила до рівня олімпіад області. Але перемагала на області - з мов. А ті, хто звали себе гуманітаріями, часто так кострубато речення складали, що але зручно прикривати неспроможність розв´язати елементарну задачу оцим ’гуманітарій’... Ага
Холодная каша• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Школьная программа это не только математика и физика. Есть много детей с 200 по языкам/истории и 150 по математике. Вы считаете их слабее тех кто знает на 200 только математику?
Так, вважаю слабкими тих, хто знає математику на 150
Більше того, якщо був би загальний тест, включно з мовами, то математики здадуть його краще, ніж «гуманітарії»

Син закінчував фізмат в 2022. Тоді ввели НМТ з обовʼязковою історією України, яку ніхто не готував для здачі ( фізику або англ готували), але всі 45 випускників здали історію з 1-3 помилками, кілька чоловік мали 200 з історії
Можете уявити ситуацію навпаки? Щоб історики математику здали з такими результатами без підготовки?
Заместитель Анонима• 05 февраля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Но по факту со 100 баллами сложно на что то претендовать даже платно. Бюджет исключен абсолютно
Брехушечка• 05 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Вже написали що пістя введення тесту скасували коефіцієнт атестату
Він був перші роки зно, незначний, але був. Років 2-3 байдуже. Як буде років через два - хз
Холодная каша• 05 февраля 2025
Ответ дляМаксХмара
Чого? Вступити і вчитись там реально
А працювати де? Чим заробляти чоловіку?
Заместитель Анонима• 05 февраля 2025
Ответ дляХолодная каша

В 22 году было самое лёгкое Нмт и самое большое количество 200 бальников.
У сына в группе много детей с 200 по гуманитарным предметам и 150-160 по математике. Дети умные, с высокими баллами на сессиях и повышенными спипендиями.
Брехушечка• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я в курсі, про 5 бюджетних і 10 контрактних, цього року ще інакше має бути. Але виходить, що бали були межові. Хоча воно й краще щ цим відкритим конкурсом. Он цього року Торговий у К єві практично бюджетних не отримав - це показник, які абітурієнти туди йдуть. За широким конкурсом місця пішли в інші універи
Холодная каша• 05 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
Тут ще мами так називають своїх «гуманітаріїв»
Їм так спокійніше)
Брехушечка• 05 февраля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Але далеко не на всі спеціальності
Мама фіфті цента• 05 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
І донька, і репетитор круті, якщо це результат минулого року. Бо минулого математика ускладнилася, на параметрі горіли багато хто. Його практично лише матліцеї вчили
На параметры не сложный был, не сложнее 2023. Это песня каждый год, что в этом сложнее чем в прошлом. Сложнее были зно те, что до карантина
Брехушечка• 05 февраля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Це відгуки вчителів і репетиторів, які аналізували завдання. 22 найлегший, поступово дійшли до обсягу завдань зно, але тепер це все в один день і часу удвічі менше. Ось з цього року історія вже вся
Заместитель Анонима• 05 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
Широкий конкурс позволяет отсеивать более слабых,и которые идут не в престижные вузы. И по факту престижные вузы забирают почти все места
Холодная каша• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Тобто, гуманітарії легко б здали математику в 2022 році без підготовки, маючи в середньому по 2 помилки, так?
Брехушечка• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Думаю, з часом вони таким чином обґрунтують цим скорочення кількості універів.
Заместитель Анонима• 05 февраля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
По количеству 200 бальников 22год и 23 отличается в десятки раз. Это как минимум показатель сложности
Заместитель Анонима• 05 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
Можливо
Мама фіфті цента• 05 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
100%, только хотела написать, что настоящие гуманитарии они и математику на твердую 9 знают и понимают
Мама фіфті цента• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
В Киеве да, на популярную специальность да, но Украина большая и специальностей много, другой вопрос а надо ли
Заместитель Анонима• 05 февраля 2025
Ответ дляХолодная каша
В 22 году задания были проще, об этом говорили и учителя и репетиторы.
Но я не буду с Вами спорить и переубеждать.Искать инфографику и аналитику по годам лень
Мама фіфті цента• 05 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
Але далеко не на всі спеціальності
Звісно
Холодная каша• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так на статистику то ніяк не впливає
Будь який математик здасть гуманітарні предмети БЕЗ підготовки краще, ніж «гуманітарій» точні предмети.
Заместитель Анонима• 05 февраля 2025
Ответ дляХолодная каша
Так на статистику то ніяк не впливає
Историю без подготовки, ага)
Каждую вступительную компанию идёт непримиримая борьба. Половина не хочет сдавать математику, а вторая половина историю)
Червона ікорка• 05 февраля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Так син закінчував в 18 році тому пам´ятаю що не грав ролі атестат.
Холодная каша• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Историю без подготовки, ага)
Ще раз напишу
Діти з математичного класу здали історію з мінімальною кількістю помилок, без підготовки, бо ніхто не знав, що там готувати. Фізику вони всі готували
Мій син мав 1 помилку з історії
Якби вашому сину без підготовки довелося здавати фізику на нмт, найлегший варіант, скільки помилок там би було? Чи математику?
Червона ікорка• 05 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
До 19 року був