Біток чи ефір?• 06 февраля 2025
Чому в наш час тема схуднення така болюча і розповсюджена?
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Яка вагітність у 17 років? У тебе шизофренія,іди лікуйся,приймай препарати,ти сьогодні забула їх приняти і тому пишеш нісенітницю на форумі.
Ну так, яка вагітність. У вас же місячні після 42 кг пропали. Організм мудріший.
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Без аноніма її вже весь форум забанив . А уваги-то хочеться. Уявіть, сидить оце мале, худе, голодне і строчить тему за темою. І у всіх їй пишуть приблизно одне й те саме. І ніяк це її не задовольняє.
Нс терапію , мабуть, грошей нема. А на їжу блок в голові. Печально
Ні,неправда,я їм все,що хочу і не відмовляю собі в їжі.Тільки порції обмежую,не переїдаю.І все.Некультурно обсасувати людей в третій особі.
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Мені цікаво знати про тебе.Мабуть ображена так само як тут користувач Сонечко на життя.Не мабуть,а стовідсоткова гарантія,що ображена
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Прийміть щось заспокійливе
Раджу зайнятися своїм власним життям і перестати лити отруту у форум на користувачів.Мені теж не всі люди подобаються,але я не пишу і не говорю їм гидоту,поки вони перші мене не чіпають
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Слідкуй за своїм життям.
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Мудра,знімай анонім,заблокую.Нема чого строчити на форумі людям токсичні тексти свої
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Нічого в мене не пропало.В мене все добре зі здоров´ям.А ти перевірся у психіатра
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Тільки після тебе.
І я щось не зрозуміла, чого ти почала тикати. Виховання в тебе теж не дуже?
Ти перечитай всі свої пости в я-форматі. Або перед дзеркалом. Може тоді дойде
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Тільки після тебе.
Це форум тут можна спілкуватися як заманеться.Я беру приклад з користувачів.Але єдине що я не роблю - це не принижую людей перша.Тільки у відповідь.
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Тільки після тебе.
Чистала,пости як пости.У тебе в житті як,порядок?Чи є проблеми якісь!?
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Мені достатньо уваги , а тобі походу недостатньо от і ображена ходиш і ригаєш жовчю тут
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Добре зі здоров´ям? Знаєш, чому кругом так багато психів? Бо нема примусового лікування. А добровільно такі як ти не підуть, бо свою хворобу заперечують.
Можливо , хтось зацікавиться твоїм випадком, це ж дисертацію можно написати всього лише за темами. Стільки матеріалів в одному місці.
Прям класика жанру, рпп та розлад особистості
Сонечко• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
А чому факти вашого життя, які ви оприлюднили на загальнодоступному форумі, ви вважаєте приниженням?
Сонечко• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Раджу не відповідати по кілька разів на один і той пост, дуже видає вашу неврівноваженість
І в сотий раз - пишіть теми без аноніма, тоді ті, хто вам не подобаються, не побачать ваші теми. Правда, спілкуватись ви там будете сама з собою або якимись зальотними новичками😂
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Мені всеодно що ти думаєш про це,чесне слово,не ображайся,але мені так всеодно аж невдобно))))Правда,вибач що заділа за живе.
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Я вважаю те,що це взагалі тебе не повинно ніяк хвилювати.Якщо ти слідкуєш за кимось - значить той,за ким ти слідкуєш кращий за тебе.Пожиттєвий факт.Хтотти я поняття не маю,да і мені якось всеодно.Але те,що гірше за мене це я даю гарантію 100%.Інакше забила б і не писала мені і все тут.
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Ну і ти витрачаєш свій особистий час на те,що слідкуєш за темами тої чи іншої особи.А це може означати тільки одне - заздрість.Більще нічого.
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Сьогодні ЧСВ авторки десь за хмарами)
Зоряний час )
Візьми вже з полки пиріжок. Чи щось знежирене, що ти там полюбляєш. Коли ще стільки уваги дістанеться....
Твоя тема викликає багато емоцій, але точно не заздрість. Хворим не заздрять. Можуть пожаліти
Зоряний час )
Сонечко• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Чому саме заздрити? РХП, зацикленості на їжі, нелюбові до власної дитини, поганому ставленню оточуючих, тому, що вас тягають за волосся, поганим стосункам з матірʼю, рихлій фігурі чи нездатності підібрати колір волосся? Навіть не знаю, що обрати з цього переліку
Чесно, іноді ваші теми викликали співчуття, але ваша агресія у відповідь на поради звернутись до психолога і вирішити хоча б частину цих проблем, швидко від цього лікує)
Сонечко• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Сьогодні ЧСВ авторки десь за хмарами)
Зоряний час )
Оксамитовий з вареною згущенкою)
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Щойно побажала одній людині щастя і добра.Вам також бажаю щастя і добра :-)
Нехай у вас в житті будуть тільки хороші моменти.
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Сьогодні ЧСВ авторки десь за хмарами)
Зоряний час )
Я вам також бажаю бути щасливою і доброю.Нехай у вас в житті все буде добре.
Сонечко• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Навзаєм
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Слухай, а ти не пробувала з ШІ поспілкуватися? Він дуже чемний і відповідає те, що ти хотіла би почути. Я думаю, такий співрозмовник тебе цілком влаштує. Ну і може точкові поради дасть. Як перейти від ненависті до самосприйняття та нормалізувати поведінку та емоційний стан
Біток чи ефір?
• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Я бажаю щастя і добра тобі