Біток чи ефір?• 06 февраля 2025
Чому в наш час тема схуднення така болюча і розповсюджена?
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляЖелезобетон
Тому що мало рухаємося. Транспорт, сидяча робота.
Раніше люди у полі пахали зранку до вечора, частіше пішки ходили, коли не було можливості їздити на конях. І такого різноманіття у їжі не було. Навіть моя матір згадує, що у дитинстві у них постійно був тільки борщ овочевий, з м´ясом рідко. Жили у селі, це 50-60ті роки. Цукерок не було особливо, золотий ключик, може ще щось. Рафінований цукор був святом для дітей.
І в будь-який магазин заходиш,тупо на кожному провулку цукерки,шоколадні батончики і солодкі напої продаються.
Навіть той самий гупермаркет будівельних матеріалів і матеріалів для ремонту весь напроч завалений швидкими вуглеводами - шоколадки,батончики,зефірки,кока коли,фанти.Хрєн похудаєш з таким різномаїттям.В ’Сільпо’ печінковий торт.Обов´язково майонез,соус без цього ж ніяк.Смачний тортик,але нафіга стільки майонезу в нього пхати?Не розумію я.Це так наша країна бореться з пробемою ожиріння))))))))
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Він то може бути недорогим, але буде одноманітним, ну от овочі морква, буряк та капуста, і все. І це набридне, особливо враховуючи, що людина бідна, і не має інших джерел радості як то подорожувати, купувати гарні речі, ходити десь на заходи і так далі. Кінець кінцем вона піде і отримає радість з дешевої булки. Все.
Да,у нас булки коштують по 10-20 гривень.Це взагалі недорого.Таких булок можна накупити 100 штук і отримати тисячі калорій за один присіст.
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ні, людина любить їсти.
Всі люди люблять поїсти смачно.Але хтось забиває і не контролює це і їсть,їсть без перестанку,а хтось розуміє наслідки і вміє вчасно зупинитися.
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляАноним_1858
Я ленивая, ем только покупное ,вредное каждый день что-то есть. Те же пачка чипсов на ночь. Мой вес не двигается. За много лет.
Не в еде дело. Вот спортом не хотят заниматься я верю.
Я пашу по 3 часа. Сложные элементы из фигурного катания.
Еду фильтрую по одному правилу, утром углеводы, вечером белок. Все.
Как вы чипсы едите)Меня например тошнит от них,очень жирные.То же самое качается колбасы и сосисок.
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляАноним_1858
Кстати, в союзе не было мужиков с пузом. Все какие то подтянутые были, в любом возрасте.
Жира на боках не было. Хотя пиво пили каждый день.
Они не закусывали бутербродами и бургерами
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Мда, чи давно ви сама схудли, щоб вдавати зараз здивування?
Всі вчаться на помилках,всі люди не ідеальні і всі люди мають право на помилки,всі помиляються.Головне визнати свої помилки і виправити їх.Не виливайте на мене агресію,будь-ласка.
Железобетон• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Згодна
Маркетинг працює у ’вірному’ напрямку. Більше з´їдять, більше проблем отримають, більше будуть лікуватися. Усім буде праця і усі зароблять
Шуткую, звичайно.
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляЖелезобетон
Згодна
Шуткую, звичайно.
Я десь місяці три тому назад створювала на цю тему пост.Мене закидали тапками.типу - не подобається,не купуй,ніхто не змушує.Ну блін,воно тобі очі мозолить,ти слюні пускаєш і купуєш,дуже ж хочеться.Особливо коли акція(((((
Але якщо б продавали на касі фрукти,овочі,зелень,а до шоколадок доступ був би обмежений,тоді б вирішилася проблема ожиріння в країні,було б більше здорових і не повних людей.
Железобетон• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
У вас є однодумці
МояХатаЗкраю• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Ні, насправді не всі люди люблять їсти.
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ні, насправді не всі люди люблять їсти.
Я не люблю їсти тілтки коли мені добряче потріпли нерви,мене тіпає (це у моєї мами хобі мене довести дотакого стану) або коли я отруїлася,наприклад.
Сонечко• 06 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ні, насправді не всі люди люблять їсти.
В це автор категорично не вірить) Вважає, що від переїдання і солодкого себе можна стримувати тільки шляхом неймовірної сили волі
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Да що ви кажете?Ви серйозно зараз?Ну ок,можна повністю відмовитись від солодощів і від борошняної продукції?
А у підсумку що далі?Зриви,переїдання на 4000 калорій,як тут писали люди пости?
І толку з цього?
Гладшають не від конкретних продуктів,або групи продуктів,а від профіциту калорій!
Я вже краще буду їсти солодке і борошняне,але в міру,потроху,ніж я повністю відмовлюся від цих продуктів,а потім почну обжиратися цим.
І не треба мені зараз розказувати тут про нестачу білку,мікроелементів і так далі.
Я достатньо вживаю білкову їжу,аье це не відбиває мою охоту до солодкого.
Але раніше я дуже любила чіпси,ковбасу,сосиски,суші,роли.Зараз я терпіти не можу ці продукти,вони мені перестали подобатися взагалі.А от солодке і борошняне мені подобається.
І так,іноді в мене бувають дні,коли мені потріпали нерви,в мене стрес і я заїдаю.Але так не щодня,Слава Богу!
І толку з цього?
МояХатаЗкраю• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
І толку з цього?
Вам написали, і я з цим повністю згодна, що не всі люди люблять їсти, не всі переїдають, не всі постійно хочуть солодкого чи солоного. Багато людей байдужі до їжі і їдять просто для того, щоб жити, а не для насолоди. З чим саме ви не згодні?
Аноним_1858• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
🤷♀️
А меня от черного чая с кусочками фруктов страшно тошнит
Это ж дело такое
Аноним_1858• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Я не знаю с чем пиво пьют, я его никогда не пила, оно мне воняет
Помню что с таранкой все ели
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляАноним_1858
Помню что с таранкой все ели
Я вообще ни один алкоголь не люблю.
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляАноним_1858
🤷♀️
Это ж дело такое
Меня тоже.Слишком приторный.
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я взагалі проти того,щоб в темі обсасували автора в третьому обличчі.Це жахливо невиховано.Я автор теми,а мене в третьому обличчі обговорють.
Не згодна з цим тому що що людина всеодно відчуває голод якщо довго не буде їсти.
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну молодець,згодні то згодні.Ваше право.Можете разом піти випити вина як дві подружки.
Аноним_1858• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Меня тоже.Слишком приторный.
Может там краситель какой. Это расыпной.
А из пакетиков норм заходит, не дорогой
Сама купляю квіти• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
В тех магазинах тоже продаются зелень фрукты овощи Но вам мозолит глаза именно тортик с майонезом Так что дело не в магазине и не в маркетинге
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляАноним_1858
А из пакетиков норм заходит, не дорогой
Мне нет(Разве что Passion Fruit
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляЖелезобетон
У вас є однодумці
Дякую.Приємно,коли розуміють тебе і твою думку про ту чи іншу тему)
Біток чи ефір?
• 06 февраля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Не мозолит он мне глаза.Что за бред!?Но почму нельзя допустим продавать один тортик с майонезом,а второй без майонеза?
Файна цьоця• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Наша страна не борется с ожирением, с чего вы это взяли вообще?))
Файна цьоця• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
На что есть спрос, то и продают. Это бизнес.
Показушница• 06 февраля 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ну конечно, стериотипы, а инсулинорезистентность и потом СД2 это ж так привлекательно.
У худых тоже бывает.
И вовсе не у всех полных Ир или СД
Показушница• 06 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
У вас ненависть до неї є?
Ні, лише роздратування. Там проблема далеко не у вазі
Аноним_1857• 06 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Я наоборот набираю вес. Это очень сложно
Давайте я вас навчу? Серйозно