Біток чи ефір?• 06 февраля 2025

Чому в наш час тема схуднення така болюча і розповсюджена?

Даха-сваха• 07 февраля 2025
Ответ дляАноним_1857
Давайте я вас навчу? Серйозно
Давайте, я только за
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Ні, лише роздратування. Там проблема далеко не у вазі
Мені шкода вас.Може покиньте цей форум,раз вас деякі користувачі дратують?
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
У худых тоже бывает.
И вовсе не у всех полных Ир или СД
У вас нет ума.
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
На что есть спрос, то и продают. Это бизнес.
Ну сейчас столько худеющих просто...
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Наша страна не борется с ожирением, с чего вы это взяли вообще?))
Как это не борется?Здравствуйте)
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
У вас нет ума.
У вас палата )
Ні, форум я не покину. Зніміть анонім, щоб вас можно було заблокувати. Решта учасників досить адекватні, а дехто навіть цікаві люди.
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
А якщо б вона померла,наприклад,ви б мабуть зраділи,що більше ніхто такі теми не строчить,так?)))))))
Ви збираєтесь померти? Можно просто піти з форуму, за вашою ж порадою. Ми б зраділи, це правда. Толку строчити однотипні безглузді теми?
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Я спеціально з цього форуму нікуди не дінусь.Мені всеодно дратую я вас чи не дратую.Якщо дратую - це ж не мої проблеми,а лише ваші.
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
У вас палата )
Я вас вітаю.
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
У вас палата )
Не заходьте в рубрику ’Дієти’ і ’Харчування’ і вче тут.
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
А чому б і вам не скористатися власною порадою?
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Чому ви до мене причепилися?Я ж вас дратую.Уникайте тоді мене і все :-)
Сонечко• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Так вам же сказали, пишіть знову без аноніма🤦‍♀️
Сонечко• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
В Психологію теж не заходити? Подались у чайллфрі? Може просто вагітніти треба не в 17, а коли сама подорослішаєш? Вам ще і зараз рано
Мост_Устал• 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Це стереотипи, корисний раціон необовʼязково дорогий, щодо обовʼязкового приготування їжі на один раз ви теж перебільшуєте
Свіжа є свіжа їжа
Файна цьоця• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Как это не борется?Здравствуйте)
А где вы видели борьбу? Только рекомендации.
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Тю.Брєд...Дивні люди
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Що ти мелеш?О Боже,дай Бог тобі розуму,нехай Бог вам подарує розум!Анонім зняти.Сама не знімаєш аноніма,а від мене вимагаєш це.Ти нормальна?Є розум в тебе в голові?Звичайно що немає.Мабуть в житті невдаха,інакше не ображала би людей.
Р.S. Пожиттєва обіженка
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Без поняття
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Тобі до психіатра,попрацювати з травмами психологічними,обіженка
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Яка вагітність у 17 років? У тебе шизофренія,іди лікуйся,приймай препарати,ти сьогодні забула їх приняти і тому пишеш нісенітницю на форумі.
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Сама без аноніма пиши!
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Мені всеодно зраділа б ти чи ні.
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Дратівлива , зніми анонім і іди звідси
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Дратівлива , зніми анонім і іди звідси
Оце вас ковбасить )
Від голоду чи що?
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Оце вас ковбасить )
Від голоду чи що?
Зніми анонім і я тебе заблокую,токсична особа,мабуть по знаку зодіаку Скорпіон.Від мене вимагаєш значить сама зніми анонім.А не просто вимагати від інших
Сонечко• 07 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Р.S. Пожиттєва обіженка
Прийміть щось заспокійливе
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Прийміть щось заспокійливе
Навіщо?Я спокійна.Пишу те що про тебе думаю і все.Сама під анонімом ховаєшся,і пишеш людям токсичні речі і ображаєш людей на форумі.
автор Біток чи ефір? • 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Прийміть щось заспокійливе
Не від хорошого життя така у тебе поведінка.Але все буде добре,не переймайся.Просто не ображай людей
Показушница• 07 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Без аноніма її вже весь форум забанив . А уваги-то хочеться. Уявіть, сидить оце мале, худе, голодне і строчить тему за темою. І у всіх їй пишуть приблизно одне й те саме. І ніяк це її не задовольняє.
Нс терапію , мабуть, грошей нема. А на їжу блок в голові. Печально